آخرین اخبار ورزشی


اخبار,اخبار ورزشی,جدول لیگ برتر

جدول لیگ برتر پس از اعلام رأی کمیته انضباطی/ اختلاف پرسپولیس با سپاهان دو رقمی شد

رأی دیدار برگزار نشده تیم‌های سپاهان و پرسپولیس از سوی کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال اعلام شد تا اختلاف این دو تیم دو رقمی…


اظهارات بازیکنان پرسپولس و سپاهان پس از دیدار جنجالی در آزادیاخبار,اخبار ورزشی,دیدار سپاهان و پرسپولیس

دیدار حساس و جنجالی پرسپولیس و سپاهان با نتیجه تساوی خاتمه یافت. اظهارات بازیکنان دو تیم پس از پایان مسابقه را می‌خوانید.

یزدانی: پرسپولیسی‌ها به اصفهان نیایند چون خون به پا می‌شود

سیاوش یزدانی پس از پایان بازی سپاهان و پرسپولیس گفت: بازی حساسی بود در نیمه اول بازی بهتر بود اما در نیمه دوم بازی افت کرد. ما بهتر از پرسپولیس بودیم. حساسیت‌ها باعث شد که بازی کیفیت لازم  را نداشته باشد. من به اعضای تیم‌مان تبریک می‌گویم. ما خوب بودیم لیاقت‌مان قهرمانی است.

 

یزدانی در خصوص رفتار هواداران سپاهان در این بازی گفت: هواداران ما را با سنگ زدند، هواداران پرسپولیس را به بالای سر هواداران سپاهان منتقل کردند از طرفداران پرسپولیس می‌خواهم به اصفهان نیایند چون در این صورت امنیت‌شان با خدا است و به آنها تذکر می‌دهم که نیایند چون خون به پا می‌شود. من همیشه به هواداران‌مان گفته‌ام که مراعات کنند اما با این اوضاع فکر نمی‌کنم که این اتفاق در اصفهان بیافتد.

 

قربانی: پرسپولیسی‌ها سنگ می‌زدند

علی قربانی بعد از تساوی بدون گل مقابل پرسپولیس در جمع خبرنگاران گفت: بازی کیفیت لازم را نداشت و شرایط برگزاری مسابقه خوب نبود. بازی  از نظر فنی فروکش کرد.  

 

وی در مورد اینکه چه کسی مقصر درگیری هواداران دو تیم بود گفت: ما در رختکن بودیم و نمی‌دانیم که چه کسی مقصر بوده است اما هواداران پرسپولیس به سمت هواداران ما سنگ زدند. نمی‌دانم چه کسی اول شروع کرد.

 

قربانی در مورد شانس قهرمانی لیگ گفت: پرسپولیس شانس بیشتری دارد ولی ما هم شانس قهرمانی داریم.  تلاش می‌کنیم تا هرچه حق مان است به آن دست پیدا کنیم اگر استقلال هم فردا پیروز شود شانس دارد.

 

کیانی: اگر یک نفر می‌مرد چه اتفاقی رخ می‌داد؟!/ فدراسیون مقصر اصلی است!

مهدی کیانی بعد از تساوی بدون گل مقابل پرسپولیس در جمع خبرنگاران گفت: ۹۰ دقیقه خوب بازی کردیم و می‌توانستیم برنده شویم اما توپ‌هایمان گل نشد. مقصر اصلی این جو فدراسیون فوتبال است چرا تماشاگران پرسپولیس را بالای سر تماشاگران سپاهان قرار دادند و آنها از بالا به هواداران ما سنگ می‌زدند. هواداران ما جان‌شان را از سر راه نیاورده‌اند! نباید طوری شود که در جام حذفی وقتی پرسپولیس به اصفهان بیاید بگویند جبران کارهای آنها را می‌کنیم.

 

وی در مورد داوری مسابقه گفت: داوری خوب بود و به تیم داوری تبریک می‌گویم. طبیعی است که فوتبال تمام می‌شود اما امیدوارم دیگر شاهد چنین اتفاق‌هایی نباشیم. اگر کسی امروز می‌مرد چه کسی باید پاسخگو بود و چه اتفاقی رخ می‌داد ؟ تماشاگران زن و بچه دارند فوتبال ارزش این چیزها را ندارد و تمام می‌شود و می رود.

 

آقایی: نعمتی به من فحش داد

سعید آقایی پس از تساوی سپاهان مقابل پرسپولیس گفت: دو تیم بازی خوبی انجام دادند در نیمه اول می‌توانستیم گل بزنیم اما قسمت نبود ان‌شاءالله در بازی بعدی مقابل ماشین‌سازی پیروز می‌شویم. در جام حذفی هم می‌توانیم به قهرمانی برسیم.

 

آقایی در مورد درگیری با سیامک نعمتی گفت: من می‌خواستم اوت پرتاب کنم او به من فحش داد و درگیری جزیی پیش آمد اما چیز خاصی نبود.

 

مدافع سپاهان در مورد اتفاقات روی سکوها افتاد و اینکه آیا این اتفاقات در بازی جام حذفی هم رخ خواهد داد، عنوان کرد: ان‌شاءالله در جام حذفی بازی خوبی برگزار شود.

 

وی در مورد پرتاب صندلی‌ها گفت: من ندیدم کسی کاری کند.

 

آقایی در مورد قهرمانی سپاهان اظهار داشت: هر چیزی امکانش هست ما در هر بازی برای کسب سه امتیاز به میدان می‌رویم.

 

سرپرست سپاهان: تمام تنش‌های این بازی به خاطر صفحه اینستاگرام لیدر پرسپولیس بود!

رضا فتاحی بعد از پایان دیدار پرسولیس و سپاهان گفت:متاسفانه وقتی وارد استادیوم شدیم تمامی این اتفاقات از سمت پرسپولیسی‌ها رخ داد. تمام تنش‌های این بازی به خاطر فعالیت‌های لیدر پرسپولیس اسماعیل بیگی در صفحه اینستاگرامش شد. تمام این کارها از یک هفته پیش در صفحات مجازی برنامه ریزی شده بود و باعث تنش در این بازی شد.

 

وی تاکید کرد: وی در صفحه خودش  اعلام کرد که هواداران سپاهان به ورزشگاه نیایند.همین باعث شد یکسری هوادار ما خودشان را به تهران برسانند و از تیمشان حمایت کنند.

 

سرپرست تیم سپاهان تاکید کرد: روز گذشته در جلسه مشخص شد اگر هواداران سپاهان جایگاه های خود را پر نکردند تماشاگری بالای سر تماشاگران ما در طبقه دوم حضور پیدا نکند که درگیری به وجود نیاید.

 

فتاحی در خصوص درگیری مربیان دو تیم بعد از پایان بازی گفت: فکر می‌کنم برانکو به وقت بازی اعتراض داشت و درگیری با ناظر بازی به وجود آمد. در این صحنه قلیچ خانی رفت صحبت کند که اتفاقا به او هم محبت شد! خود ناظر هم گفت صحنه ها را دیده و گزارش می‌کند.

 

وی در خصوص اعتراض هواداران تیمش گفت: وقتی به سرمربی تیم ما توهین می‌کنند هواداران ما چکار کنند؟ همانطور که یک هفته پیش لیدر پرسپولیس همه را تحریک می‌کند بازیکنان ما هم مصاحبه می‌کنند. مگر فینال جام حذفی با 110 هزار تماشاگر بین سپاهان و پرسپولیس در اینجا برگزار شد مشکلی به وجود آمد؟

 

فتاحی در خصوص اینکه خلیلی ادعا کرده از باشگاه پرسپولیس شکایت می‌کنند گفت: از ما شکایت کنند؟ اشتباه نمی‌کنید؟ ما در اینجا مشکل پیدا کردیم و به هواداران ما سنگ زدند بعد آنها از ما شکایت می‌کنند؟

 

***

 

حسینی: هواداران می‌دانند چقدر دشمن دارند/ همه دنبال ضربه زدن به پرسپولیس هستند

سید جلال حسینی کاپیتان پرسپولیس پس از تساوی بدون گل تیمش برابر سپاهان گفت: از هواداران به خاطر حمایت‌شان ممنونم. خودشان می‌دانند که چقدر دشمن دارند و همه چیز به ضررشان است.

 

وی افزود: اتفاقاتی را که روی سکوها افتاد را همه شاهد بودند و همه چیز به ضرر پرسپولیس است. متأسفانه همه دنبال این هستند که به پرسپولیس ضربه بزنند و کاری نمی‌شود کرد. قهرمانی و همه چیز سخت است. رای‌های کمیته اخلاق را نگاه کنید؛ نتیجه می‌گیرید که همه چیز سخت است.

 

عالیشاه: چیزی از دست ندادیم/ اتفاقات امروز در جام حذفی هم رخ می‌دهد

امید عالیشاه پس از تساوی بدون گل پرسپولیس و سپاهان اظهار داشت: درست است که به دنبال سه امتیاز بودیم، اما با این تساوی چیزی را از دست ندادیم. در بازی‌های بعدی برای قهرمانی به میدان می‌رویم.

 

وی در واکنش به صحبت‌های سید جلال حسینی که گفته بود «پرسپولیس دشمن دارد»، عنوان کرد: صحبتی در این باره ندارم.

 

بازیکن پرسپولیس در واکنش به موضوع پرداخت پاداش و پول به اعضای این تیم گفت: در این باره هم حرف نمی‌زنم.

 

عالیشاه درخصوص اتفاقات روی سکوهای ورزشگاه آزادی و در پیش بودن دیدار پرسپولیس و سپاهان در جام حذفی تصریح کرد: مطمئناً این اتفاقات در اصفهان نیز رخ می‌دهد، اما به چه قیمت؟ ما باید از فوتبال لذت ببریم.

 

خلیلی: بازی پرتنش و پربرخورد بود/ اگر کسی آسیب می‌دید چه کسی پاسخگو بود؟

محسن خلیلی بعد از تساوی پرسپولیس و سپاهان گفت: بازی پرتنش همراه با اتفاقات بسیار زیادی بود که متأسفانه اتفاقاتی در استادیوم شاهد بودیم که شروع آن از سمت هواداران سپاهان بود. ما به عنوان میزبان جایگاه خوبی را برای حریف در نظر گرفتیم ابتدا چهار لاین برای هواداران سپاهان در نظر گرفته شده بود که وقتی وارد ورزشگاه شدیم دیدیم ۶ لاین در اختیار آنها قرار گرفته که به این مسئله اعتراض کردیم و در نهایت هواداران ما به طبقه دوم راه داده شدند.

 

وی افزود: با برنامه‌ریزی بهتر می‌شد جلوی برخی از اتفاقات را گرفت انتظار داشتیم این اتفاقات را مشاهده نکنیم. ما همه هم‌وطن هستیم و در یک کشور زندگی می‌کنیم و با هم هم‌زبانیم. اگر این صندلی که پرتاب می‌کنند به سر کسی برخورد می‌کرد چه اتفاقی می‌افتاد همانطور که دیدید یکی از مأموران حراست هم آسیب دید. باید آرامش ایجاد کنیم. وقتی ما دوست داریم خانواده‌ها به ورزشگاه بیایند این رفتارها را نباید انجام دهیم.

 

خلیلی در مورد اینکه سیدجلال حسینی به عدم صدور رأی در مورد بازی تراکتورسازی انتقاد کرده و گفته رأی‌ها برای پرسپولیس ۲۴ ساعته صادر می‌شود، عنوان کرد: ما مکاتبه کردیم و منتظر هستیم ببینیم چه می‌شود. امیدوارم حقی از کسی ضایع نشود و خیلی سریع و بی‌قصد و غرض تسکین بگیرند تا اتفاقات ناگوار در ورزشگاه مشاهده نشود و شاهد اتفاقات بهتری باشیم.

 

مدیر تیم فوتبال پرسپولیس در مورد دیدار جام حذفی مقابل سپاهان و اینکه این بازی در اصفهان برگزار خواهد شد، گفت: در دیدار ما مقابل ذوب‌آهن هم اتفاقات خوبی نیفتاد. در آنجا فحاشی زیادی به شجاع خلیل‌زاده شد که ما اعتراض‌مان را بیان کردیم امیدوارم تمهیدات لازم اندیشیده شود و آرامش خاصی در آنجا برپا به وجود بیاید. نباید تا این اندازه نگران جو ورزشگاه‌ها باشیم و این اتفاقات را مشاهده کنیم. باید با تمهیدات بیشتر جلوی اینگونه اتفاقات را گرفت.

 

وی در مورد اینکه در فضای مجازی علیه سیدجلال حسینی جوی از سوی هواداران تراکتورسازی به راه افتاده  از او خواسته شده که کارت زرد بگیرد  به تبریز نیاید، عنوان کرد: متأسفانه در فضای مجازی یک بچه ۴-۵ ساله هم می‌تواند نظر بدهد و مطلب روی سایت بگذارد. مردم تبریز بسیار خونگرم هستند و ایرانی‌ها با فرهنگ غنی که دارند مطمئناً هیچ مشکلی به وجود نمی‌آید. نباید اجازه بدهیم چند تماشاگرنما آرامش ورزشگاه‌ها را برهم بزنند.

 

فارس

ایسنا

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی
 

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

سایر خبرهای داغ    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------