کارلو آنچلوتی از ناپولی اخراج شداخبار,اخبار ورزشی,کارلو آنچلوتی
باشگاه ناپولی اعلام کرد که کارلو آنچلوتی از هدایت این تیم کنار گذاشته شده و انتظار می رود گنارو گتوزو جانشین او شد.

به گزارش ورزش سه، ناپولی امشب با پیروزی 4-0 مقابل خنک، راهی مرحله بعدی لیگ قهرمانان شد و ساعاتی بعد از این اتفاق، باشگاه ناپولی اعلام کرد که با آنچلوتی قطع همکاری کرده است.

 

در بیانیه این باشگاه آمده است:" باشگاه ناپولی تصمیم گرفت هدایت تیم اول باشگاه را از کارلو آنچلوتی بگیرد. اما دوستی و احترام بین باشگاه و رئیس آن با کارلو آنچلوتی دست نخورده باقی می ماند."

 

براساس گزارش اسکای اسپورت ایتالیا، جلسه امشب دی لورنتیس و آنچلوتی کوتاه بود زیرا رئیس باشگاه ناپولی از پیش تصمیمش را برای کنار گذاشتن این مربی باتجربه گرفته بود و تنها باید آن را به اطلاع آنچلوتی می رساند.

 

آنچلوتی بعد از بازی امشب اعلام کرده بود که قصد استعفا ندارد؛ هرچند اکنون جدایی از ناپولی، احتمال بازگشتش به لیگ برتر انگلیس، جایی که باشگاه های آرسنال و اورتون به دنبال یک مربی جدید هستند، زیاد است.

 

در چند هفته گذشته شرایط در باشگاه ناپولی بسیار بحرانی بود. دی لورنتیس خواستار ماندن بازیکنان در اردوی تیم شده بود اما آنچلوتی اعلام کرد با این تصمیم موافق نیست و بازیکنان نیز به طور هماهنگ از این دستور سرباز زدند.

 

در مقابل باشگاه ناپولی هم هر یک از بازیکنان را به اندازه 50 درصد دستمزدشان جریمه کرد اما احتمالا بازیکنان از طریق اتحادیه بازیکنان حرفه ای علیه این تصمیم اقدام قانونی خواهند کرد.

 


مطالب پیشنهادی,وبگردی
 

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------