آخرین اخبار ورزشی


اخبار,اخبار ورزشی,مکرونا در تیم بارسلونا

ادعایی عجیب درباره بارسلونا؛ کاتالان‌ها هم بازیکن کرونایی داشتند!/ ۲۵ مبتلای به کرونا در یک باشگاه اوکراینی

یک شبکه رادیویی مدعی شد بارسلونا هم در روزهای گذشته ۵ بازیکن کرونایی داشته و آن را اعلام نکرده است. به گزارش خبرورزشی، رادیو…


خواجوند: استوکس فسخ نکرده استاخبار,اخبار ورزشی,استوکس
معاون حقوقی باشگاه پرسپولیس گفت: فسخ قرارداد با استوکس صحت ندارد اما ما پروسه قانونی درباره عدم حضور در حال پیگیری است.

به گزارش فارس، مهدی خواجوند در خصوص شایعه فسخ قرارداد باشگاه پرسپولیس با آنتونی استوکس اظهار داشت: فسخ قرارداد با این بازیکن صحت ندارد اما ما پروسه قانونی درباره عدم حضور به موقع این بازیکن در تمرینات را طی می‌کنیم که این پیگیری می‌تواند به هر نتیجه‌ای منجر شود.

 

وی درباره اینکه از قول او گفته شده در پرونده حقوقی با برانکو، باشگاه پرسپولیس برنده خواهد بود افزود: من نگفتم که در این پرونده ما بنده خواهیم بود؛ بدیهی است اظهار نظر در خصوص نتیجه پرونده، غیر حرفه‌ای و غیر منطقی است. برخی‌ها گفته بودند که تا 15 اردیبهشت ما محروم خواهیم شد اما در این خصوص صحبت کردم که درباره این پرونده در این مقطع مشکلی نخواهیم داشت و نگران محرومیت در این زمان نیستیم.

 

خواجوند که با رسانه باشگاه صحبت می کرد، تصریح کرد: با توجه به جوی که به راه افتاده بود این نگرانی برای هواداران ما به وجود آمده بود اما ما در این مقطع این موضوع را مدیریت کردیم و کارها را طبق روال پیش خواهیم برد؛ صرف نظر از اینکه نتیجه دعوی چه خواهد شد.

 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی
 

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------