واکنش جوکوویچ به اخراج از تنیس اپن آمریکا: تا چند روز شوکه بودماخبار,اخبار ورزشی,جوکوویچ
مرد شماره یک جهان اعلام کرد چند روز پس از اخراج از تنیس اپن آمریکا شوکه بوده است.

به گزارش ایسنا به نقل از آس، یک هفته پس از ضربه با توپ غیرعمدی نواک جوکوویچ به داور خط، تنیسور صربستانی با رسانه‌ها صحبت کرد. مرد شماره یک جهان در "مدیا دی"مسترز رم درباره این اتفاق صحبت و اعلام کرد پس از آن ماجرا روزهای خوبی را سپری نکرده است.

 

جوکوویچ گفت: پایان اپن آمریکا به این شکل برایم یک شوک بود. چند روز شوکه بودم. تا به حال چنین شرایطی را تجربه نکرده بودم. این اتفاق می‌تواند برای هر کسی اتفاق بیفتد. می‌دانم که بدشانس بودم.

 

نوله افزود: درباره این که من سزوار اخراج بودم یا نه خیلی صحبت شد. من آن را پذیرفتم و شروع به پشت سر گذاشتنش کردم. با داور تلفنی صحبت کردم و حالش خوب بود که این موضوع برایم از همه چیز مهم‌تر بود چون نمی‌خواستم به او آسیب برسانم.

 

تنیسور صربستانی در مورد اخراج از اپن آمریکا گفت: یک اتفاق غیر منتظره بود. قوانین آشکار هستند. هرگز آن را فراموش نخواهم کرد و همیشه در زندگی‌ام باقی خواهد ماند. با این حال یک هفته بعد در یک تورنمت حاضر شدن باعث می‌شود آن حادثه را پشت سر بگذارید.

 

مرد شماره یک جهان که کاملا احساس پشیمانی می‌کرد، ادامه داد: تلاش خواهم که دوباره چنین اتفاقی رخ ندهد و برایم یک درس باشد چون من کامل نیستم و ضعف‌هایی دارم.

 

جوکوویچ پیش از آن اتفاق بخت نخست قهرمانی محسوب می‌شد. او درباره بازی فینال گفت: تا ست چهارم بازی را تماشا کردم. الکساندر زورف خیلی خوب بازی کرد و تقریبا پیروز شده بود. دومینیک تیم شایسته پیروزی بود. آن‌ها در تمام لحظات دست از جنگیدن بر نمی‌داشتند. اکنون دومینیک احساس سبکی می‌کند. فتح نخستین گرند اسلم موجب می‌شود اعتماد به نفس بیشتری پیدا کنید و فشار از رویتان برداشته شود. او به همراه رافائل نادال از بخت‌های نخست قهرمانی رولان گاروس خواهند بود.

 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------