دیدار برزیل و آرژانتین لغو شد/ ورود غیر قانونی 4 بازیکن آرژانتینی به زمیندیدار تیم ملی برزیل و آرژانتین،اخبار ورزشی،خبرهای ورزشی
بازی تیم‌‌های آرژانتین و برزیل به دلیل ورود پلیس فدرال به زمین و تخلف بازیکنان آرژانتین لغو شد.

به گزارش ورزش سه، در حالیکه تنها دقایقی از مسابقه دو تیم برزیل و آرژانتین در مرحله مقدمانتی جام جهانی گذشته بود، بازیکنان البی سلسته تصمیم به ترک میدان گرفتند. البته بازی از همان ابتدا بسیار خشن دنبال شد و نیمار نیز مطابق انتظار در متن درگیری ها قرار داشت.

 

اما در ادامه به نظر می رسید لب خط درگیری بین کادر فنی دو تیم و عوامل کنار زمین و البته با نقش آفرینی بازیکنانی چون نیکلاس اوتامندی ایجاد شده و در ادامه بازیکنان آلبی سلسته در تصمیمی غیرمنتظره زمین را ترک کرده و راهی رختکن شدند. البته به نظر می رسد پلیس فدرال برزیل وارد زمین شده و بازی را متوقف کردند تا چهار بازیکن آرژانتینی را که برای ورود به این کشور دروغ گفته بودند را بازداشت کنند.

 

جیووانی لوسلسو و کریستین رومرو، دو بازیکن تاتنهام، به همراه امیلیانو مارتینز و امیلیانو بوئندیا، چهار بازیکنیی هستند که مراکب این کار شده اند و حالا این بازی طبق درخواست وزارت بهداشت برزیل متوقف شده است. آنها متهم هستند که وقتی روز جمعه در آستانه دیدار مهم آرژانتین برابر برزیل در انتخابی جام جهانی 2022 قطر به سائوپائولو وارد شدند، در مدارک رسمی اعلام نکردند که در 14 روز گذشته در انگلیس حضور داشته‌اند. این بازیکنان علیرغم حضور در زمین یا روی نیمکت در بازی باشگاهی هفته گذشته لیگ برتر، نامی از انگلیس نبرده و تنها آرژانتین و ونزوئلا را در مدارک رسمی به ثبت رسانده‌اند.

 

بر اساس قوانین برزیل هر فردی که در طول این مدت در کشورهای لیست قرمز  از جمله انگلیس حضور داشته باشد باید به مدت 14 روز در هتلی قرنطینه شود و این یعنی این چهار بازیکن تا تاریخ 27 شهریور قادر به بازگشت به باشگاه‌هایشان نخواهند بود و در حین ورود به انگلیس در این تاریخ نیز باید با 10 روز قرنطینه دیگر روبرو شوند. چنین اتفاقی باعث خواهد شد که این بازیکنان حداقل سه بازی لیگ برتر، یک بازی جام اتحادیه و حداقل یکی از دیدارهای تاتنهام در لیگ کنفرانس اروپا را از دست بدهند.

 

با این حال بعضی منابع دولتی در سائوپائولو شب گذشته مدعی شدند که بعید است بازیکنان برای قرنطینه 14 روزه در هتل نگهداری شوند و احتمالا با پرداخت جریمه‌ای می‌توانند کشور را ترک کنند.

 

جالب اینجاست بازیکنان آرژانتین واکنش تندی به ماموران وزارت بهداشت و پلیس برزیل نشان داده و آنها را هل دادند و بازیکنان سلسائو نیز برای دفاع از هموطنان خود وارد معرکه شدند.

 

دیدار تیم ملی برزیل و آرژانتین،اخبار ورزشی،خبرهای ورزشی
دیدار تیم ملی برزیل و آرژانتین،اخبار ورزشی،خبرهای ورزشی
دیدار تیم ملی برزیل و آرژانتین،اخبار ورزشی،خبرهای ورزشی
دیدار تیم ملی برزیل و آرژانتین،اخبار ورزشی،خبرهای ورزشی

 

 ***

 

واکنش مسی به اقدام برزیلی ها: ما 3 روز اینجا بودیم؛ منتظر شروع بازی بودید؟

به نظر می رسد این لیونل مسی بوده که تصمیم گرفته بازیکنان تیم ملی آرژانتین را به سمت رختکن هدایت کند.

 

مطابق انتظار بازیکنان آرژانتین نیز واکنش تندی به برخورد ماموران نشان داده و با آنها درگیر شدند. اما در شرایطی که به نظر می رسید هنوز سرنوشت این دیدار معلوم نیست، تصاویر موید آن است که لیونل مسی فرمان رفتن بازیکنان تیم ملی کشورش به رختکن را صادر کرده است.

 

نشریه اوله تصویری منتشر کرده که لیونل مسی می گوید "به رختکن می رویم". همچنین این بازیکن هنگام خروج از رختکن و در حالیکه عصبانی بود گفت: "آنها منتظر بودند بازی شروع شود و بعد این کارها را انجام دهند. تمام دنیا در حال نگاه کردن ما هستند و این رفتار درست نیست."

 

در حال حاضر بازیکنان تیم ملی آرژانتین نیز از شرایط عصبانی بوده و معتقدند حتی اگر این اخبار صحت داشته، باید پیش از آغاز مسابقه و در هتل اطلاع رسانی درستی انجام می شده است و رخ دادن این اتفاق در حین مسابقه بی احترامی بزرگی بوده است. به هر حال چهره ناراحت لیونل مسی هنگام خروج از میدان موید آن است که این رفتار هرگز به مذاق بازیکنان آلبی سلسته خوش نیامده است.

 

دیدار تیم ملی برزیل و آرژانتین،اخبار ورزشی،خبرهای ورزشی

 

 

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------