محمدهادی ساروی و یوسفی به فینال کشتی فرنگی قهرمانی جهان رسیدند/ مردانی حذف شدمحمدهادی ساروی،اخبار ورزشی،خبرهای ورزشی
فرنگی کار وزن ۹۷ کیلوگرم تیم ملی کشتی کشورمان با پیروزی در دیدار نیمه نهایی رقابتهای قهرمانی جهان به فینال راه یافت.

به گزارش مهر، دیدار رده بندی وزن ۹۷ کیلوگرم رقابتهای کشتی فرنگی قهرمانی جهان در نروژ امروز برگزار شد که طی آن محمدهادی ساروی از کشورمان به مصاف نیکولوز کاخلاشویلی از ایتالیا رفت. ساروی در این دیدار با نتیجه ۵ بر صفر برنده شد و به فینال رسید.

 

محمدهادی ساروی پیش از این پس از استراحت در دور نخست در دور دوم با نتیجه ۶ بر ۴ آرتور سارگسیان قهرمان زیر ۲۳ سال اروپا از روسیه را مغلوب کرد. وی در دور بعد و در مرحله یک چهارم نهایی با نتیجه ۹ بر ۱ گئورگی ملیا از گرجستان را از پیش رو برداشت و به مرحله نیمه نهایی راه یافت.

 

همچنین در وزن ۶۰ کیلوگرم مهرداد مردانی پس از استراحت در دور اول، در دور دوم با نتیجه ۱۱ بر ۳ رضوان آرنات دارنده مدال برنز اروپا از رومانی را مغلوب کرد. وی در دور سوم و در مرحله یک چهارم نهایی با نتیجه ۷ بر صفر مغلوب گئورگ غریبیان قهرمان اروپا از ارمنستان شد و با توجه به شکست این کشتی گیر در مرحله نیمه نهایی، مردانی از دور رقابت‌ها کنار رفت.

 

علی اکبر یوسفی راهی فینال شد

نماینده سنگین وزن کشتی فرنگی ایران در رقابتهای جهانی با پیروزی در مرحله نیمه نهایی به فینال راه یافت.

 

مرحله نیمه نهایی رقابتهای سه وزن دوم کشتی فرنگی قهرمانی جهان امروز در شهر اسلو نروژ پیگیری شد که در وزن ۱۳۰ کیلوگرم علی اکبر یوسفی ملی‌پوش کشورمان به مصاف یاسمانی آکوستا فرناندز دارنده مدال برنز جهان از شیلی رفت. یوسفی در این دیدار با نتیجه۲ بر یک پیروز شد و به فینال رسید.

 

یوسفی پیش از این پس از استراحت در دور اول در دور دوم با نتیجه ۶ بر ۱ داوید اوواسپیان از ارمنستان را مغلوب کرد و به مرحله یک چهارم نهایی راه یافت. وی در این مرحله با نتیجه ۲ بر اسکار مارویک از نروژ را از پیش رو برداشت و راهی نیمه نهایی شد.

 

 

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

  سایر خبرهای داغ

  

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------