آخرین اخبار ورزشی

روزنامه های ورزشی

عکس صفحه نخست روزنامه های ورزشی امروز 1401.09.12/ زنگ خطر برای جام ملت ها!

عکس صفحه نخست روزنامه های ورزشی امروز 1401.09.12 را در زیر مشاهده کنید. روزنامه خبرورزشی روزنامه گل روزنامه ابرار ورزشی…

فدراسیون فوتبال: انتخاب سرمربی، ارتباطی به کمک مالی به فوتبال ندارد/ تکلیف سرمربی تیم ملی فردا مشخص می‌شودسرمربی تیم ملی ایران،اخبار ورزشی،خبرهای ورزشی
فدراسیون فوتبال انتشار شایعاتی درباره فشار وزارت ورزش برای انتخاب سرمربی ایرانی را تکذیب کرد.

محمد جواد پاینده در گفت‌وگو با ایسنا، درباره‌ انتشار اخبار و شایعاتی به نقل از احسان اصولی مبنی بر اینکه پرداخت وجود فدراسیون فوتبال از سوی وزارت ورزش در گرو انتخاب سرمربی ایران است، گفت: سخنگوی فدراسیون و هیچ یک از مقامات فدراسیون فوتبال چنین مصاحبه نداشته و چنین مطلبی را بیان نکرده‌اند.

 

مدیر روابط عمومی فدراسیون فوتبال خاطرنشان کرد: فدراسیون فوتبال به طور مستقل در ارتباط با تیم ملی ایران و کادرفنی این تیم تصمیم‌گیری خواهد کرد. مرتبط ساختن این موضوع با بودجه، امکانات تیم ملی و اعتبارات مالی فدراسیون فوتبال صحت ندارد.

 

وی تاکید کرد: طرح این قبیل موضوعات هیچ کمکی به تیم ملی نمی‌کند و فضای موجود را غبارآلود می‌کند و مطرح کردن چنین موضوعاتی حرفه‌ای نیست.

 

***

 

تکلیف سرمربی تیم ملی فردا مشخص می‌شود

یک عضو هیات رییسه فدراسیون فوتبال می‌گوید پس از جلسه فردا (یک‌شنبه) هیات رییسه تکلیف وضعیت نیمکت تیم ملی مشخص خواهد شد.

 

احسان اصولی، عضو هیات رییسه فدراسیون فوتبال عصر شنبه در جمع خبرنگاران در مشهد در رابطه با وضعیت تیم ملی فوتبال اظهار کرد: هفته پیش جلسه‌ای با اعضای هیات رییسه و آقای اسکوچیچ داشتیم و فردا صبح (یک‌شنبه) نیز جلسه دیگری داریم و توضیحات اعضای کمیته فنی را می‌شنویم. بعد از آن به جمع‌بندی می‌رسیم. امیدوارم فردا به نتیجه برسیم. بعد از جلسه پاسخگو خواهم بود و نتیجه جلسه هیات رییسه را اعلام می‌کنم. ابتدا باید درباره تغییر کردن یا نکردن سرمربی فدراسیون به نتیجه برسیم.

 

او ادامه داد: اعضای هیات رییسه به طور مستقیم تاکنون تصمیمی را به صورت قطعی نگرفته‌اند و اعضای کمیته فنی هم بررسی‌شان را انجام داده‌اند. اجازه دهید در فاصله باقی مانده تا جام جهانی فضای همدلی و وحدت وجود داشته باشد و به هدف مشترک‌مان یعنی موفقیت کشورمان در جام جهانی برسیم. از گمانه‌زنی‌ها پرهیز کنید. ما هم این حساسیت را درک می‌کنیم و براساس این حساسیت کار را پیش می‌بریم.

 

عضو هیات رییسه فدراسیون فوتبال اضافه کرد: بعد از جام جهانی فرصت کافی برای نقد کردن وجود دارد. باتوجه به وقت کم و تصمیمی که فردا گرفته می‌شود، حمایت کنیم و به سمت همدلی برویم که به نفع تیم ملی است. مکانیزم تصمیم‌گیری همیشه این‌گونه بود که کمیته فنی بررسی می‌کرد و هیات رییسه این تصمیم را بررسی و در نهایت  نتیجه را اعلام می‌کرد. ما خارج از چارچوب اساسنامه صحبت نمی‌کنیم و براساس اساسنامه اقدام خواهیم کرد. هنوز تغییری اتفاق نیفتاده است و فردا قرار است خدمت کمیته فنی باشیم و در نهایت نتیجه را اعلام خواهیم کرد.

 

او در پاسخ به سوالی درباره انتخاب مربی جایگزین داخلی یا خارجی گفت: فردا این مساله هم بررسی می‌شود و در نهایت تصمیم‌گیری می‌کنیم. شاید هم به نتیجه نرسیم اما تلاش می‌کنیم تصمیم‌گیری و جمع‌بندی کنیم.

 

اصولی درباره تکلیف ریاست فدراسیون بیان کرد: طبق اساسنامه سرپرست به کارش ادامه می‌دهد و تمام وظایف ریاست فدراسیون را دارد. تصمیم‌ گیرنده نهایی برای انتخاب سرمربی‌ها طبق اساسنامه هیات رییسه است و این هیات رییسه هشتم شهریور تغییر نخواهد کرد.

 

او درباره صحبت‌هایی مبنی بر این‌که پرداخت بودجه کمکی به فدراسیون منوط به انتخاب مربی ایرانی خواهد بود؟ گفت: این مساله را تکذیب می‌کنم. روشن و صریح می‌گویم چنین مساله‌ای را تکذیب می‌کنم.

 


کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

   Makan Inc.| All Rights Reserved - © 2013 - 2022