مظلومی: انشاالله اسکوچیچ با تیم ملی نتیجه می‌گیرد/ استیلی از تیم ملی فوتبال جدا می‌شود؟پرویز مظلومی،اخبار ورزشی،خبرهای ورزشی
عضو کمیته فنی فدراسیون فوتبال از تلاش خبرنگاران برای گرفتن اطلاعاتی درباره جلسه این کمیته در خصوص دراگان اسکوچیچ فرار کرد و پاسخگو نشد.

به گزارش فوتبالی، یکی از حواشی فوتبال ایران طی هفته های اخیر حول نیمکت تیم ملی و دراگان اسکوچیچ بود. جایی که قرار بود دراگان اسکوچیچ با نظر کمیته فنی از سرمربیگری تیم ملی کنار برود اما در لحظه پایانی تصمیم دیگری در این خصوص گرفته شد.

 

پرویز مظلومی سرمربی اسبق استقلال که اکنون نیز عضو هیات مدیره این باشگاه است و در کمیته فنی فدراسیون نیز عضویت دارد در حاشیه برگزاری دیدار پیشکسوتان استقلال و پرسپولیس درباره حواشی این اتفاق تلاش زیادی داشت که پاسخی به آن نداشته باشد. او در جملاتی کوتاه و بریده و بریده در این خصوص البته گفته: چیزی نشده و همه چیز خوب بود. حل شد!

 

وی در واکنش به سوالی که او و همچنین قاسمپور بابت ادامه همکاری اسکوچیچ ناراحت شده اند، گفت: نه، آقای قاسمپور توضیح می دهد. جلسه تمام شد. ابقا شد و انشاالله نتیجه می گیرد. فعلا که در کمیته فنی هستیم.

 

***

 

استیلی از تیم ملی فوتبال جدا می‌شود؟

در روزهای اخیر انتقادات زیادی نسبت به عملکرد مدیر تیم ملی فوتبال مطرح شده است.

 

حمید استیلی،اخبار ورزشی،خبرهای ورزشی

به گزارش فارس، حواشی مربوط به سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان در نهایت با حکم اعضای هیات رییسه برای ابقای دراگان اسکوچیچ تا حد زیادی به اتمام رسید.

 

البته سرمربی کروات در جریان دفاعیه از عملکرد خودش در نشست اخیر با اعضای هیات رییسه اعلام کرده با توجه به اینکه تمرکز او روی مسائل فنی معطوف شده باید حمید استیلی به عنوان مدیر تیم ملی عملکرد بهتری نسبت به بی‌نظمی های اخیر در اردو داشته باشد.

 

هرچند این روزها استیلی همچنان پیگیر امور مربوط به تیم ملی است اما غیبت او در نشست اخیر اعضای هیات رییسه با اسکوچیچ ثابت کرد این دو نفر از هم فاصله گرفته‌اند.

 

البته برخی رفتارهای اخیر مدیر تیم ملی به ویژه سفر غیر مرتبط او به کیش همزمان با شدت گرفتن حواشی مربوط به ماندن یا جدایی حتی سبب انتقاداتی نسبت به او شده اما باید دید در نهایت فدراسیون فوتبال چه تصمیمی در ارتباط با استیلی اتخاذ خواهد کرد.

 

 طبق پیگیری‌ها با وجود دلخوری اسکوچیچ نسبت به عملکرد استیلی در برخورد با بی‌نظمی ها فدراسیون اجازه نخواهد داد سرمربی تیم ملی نسبت به اختیارات مدیران فدراسیون برای تعیین تکلیف استیلی ورود کند.

 

از طرفی با توجه به اینکه میرشاد ماجدی ارتباط بسیار نزدیکی با استیلی دارد در نهایت باید دید با وجود انتقادات اخیر نسبت به عملکرد مدیر تیم ملی، آیا سرپرست فدراسیون حاضر خواهد شد با او قطع همکاری کند؟

 


کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

   Makan Inc.| All Rights Reserved - © 2013 - 2022