« فتح الله زاده» از سمت خود در باشگاه استقلال استعفا کرد/ آبی ها تا پایان سال پولدار می شونداخبار,اخبارورزشی ونتایج مسابقات,علی فتح الله زاده
«علی فتح‌الله‌زاده» با ارسال نامه‌ای به وزارت ورزش و جوانان از سمت سرپرست مدیرعاملی ‌و هیات مدیره باشگاه استقلال استعفا کرد.

علی فتح‌الله‌زاده از سمت سرپرست مدیرعاملی و هیات مدیره باشگاه استقلال استعفا کرد.

 

فتح‌الله‌زاده امروز (شنبه) با ارسال نامه‌ای به وزارت ورزش و جوانان استعفای خود را تقدیم مسعود سلطانی‌فر کرد.

 

فتح‌الله‌زاده پس از دیدار استقلال و گل‌گهر سیرجان از سوی وزیر ورزش و جوانان به عنوان سرپرست مدیرعاملی باشگاه استقلال منصوب شد.

 

اینکه استعفای وی مورد موافقت وزیر ورزش و جوانان قرار بگیرد، هنوز مشخص نیست.

 

 جانشین فتح‌الله‌زاده در استقلال کیست؟

اگر چه هنوز واکنش سلطانی‌فر به استعفای فتح‌الله‌زاده مشخص نیست، اما اگر فرض بگیریم وزیر ورزش با استعفای سرپرست استقلال موافقت کند، آنوقت این سوال مطرح می‌شود که چه کسی جای او را در ساختمان خیابان علامه جنوبی خواهد گرفت.

 

استقلال مثل پرسپولیس یک مهدی رسول‌پناه ندارد که خیلی زود برای گرفتن امور سرپرستی تیم اعلام مدیریتی کند.

 

خلیل‌زاده به عنوان رئیس هیات مدیره آنقدر درگیری شخصی دارد که نمی‌تواند دوباره سرپرست باشگاه شود. شاید تنها راه وزارت ورزش در صورت پذیرش استعفای فتح‌الله‌زاده، برگرداندن فوری عبدالرضا موسوی به باشگاه باشد. البته شخص موسوی هم پیش از این گفته که نمی‌تواند سرپرست استقلال شود منتهی این احتمال وجود دارد که اگر او به استقلال برگردد شاید گزینه‌ای برای مدیرعاملی باشگاه به وزارت ورزش معرفی کند که با او هماهنگ باشد.


استعفای فتح الله زاده مورد پذیرش وزارت ورزش و جوانان قرار گرفت

فوتبالی نوشت: پس از اینکه فتح الله زاده از سرپرستی مدیرعاملی استقلال استعفا کرد، این استعفا به سرعت مورد پذیرش وزیر قرار گرفت و خیلی سریع با خلیل زاده در رشت تماس گرفته شد تا برای برگزاری یک جلسه فوری خودش را به تهران برساند.

 

هنوز دلیل استعفای فتح الله زاده مشخص نیست اما گمانی زنی ها علاوه بر کسالت او، خبر از سنگینی بدهی ها و ناتوانی تیم فتح الله زاده در امور اقتصادی و سر و سامان دادن به اوضاع خبر می دهند. 

 

 واکنش خلیل‌زاده به استعفای فتح الله‌زاده

اسماعیل خلیل زاده در واکنش به این اتفاق به ورزش سه گفت: تا این لحظه که من با شما صحبت می کنم ایشان حرفی در مورد استعفا به من نزده است. من هم اکنون در راه تهران هستم تا ببینم چه می شود.

 

او ادامه داد: اگر ایشان چنین تصمیمی داشت باید حداقل من یا آقای منزوی را در جریان می گذاشت اما ایشان در مورد تصمیم خود با کسی مشورت نکرده است.

 

رییس هیئت مدیره استقلال در مورد اینکه گفته می شود فتح الله زاده استعفای خود را به وزارت ورزش و جوانان داده است هم گفت: چنین چیزی نمی تواند درست باشد. اگر ایشان از سمت سرپرستی خود استعفا داده باشد باید آن را به هیئت مدیره بدهد اما اگر بخواهد از عضویت در هیئت مدیره استعفا کند نامه اش را باید به وزارت ورزش و جوانان بدهد.

 

آبی ها تا پایان سال پولدار می شوند

با اعلام رییس هیئت مدیره باشگاه استقلال بازیکنان این تیم تا قبل از پایان سال بخشی از مطالبات خود را دریافت می کنند.

 

به گزارش ورزش سه، بازیکنان استقلال با گذشت بیش از دو سوم از لیگ نوزدهم تنها 40 درصد از قراردادهای خود را دریافت کرده اند و این موضوعی است که آنها را از شرایط باشگاه ناراضی کرده است.

 

این موضوعی است که فرهاد مجیدی و وریا غفوری هم در جلسه جداگانه ای که با فتح الله زاده سرپرست باشگاه استقلال داشتند به آن اشاره کردند و البته او قول داد تا قبل از پایان سال 20 درصد از مطالبات بازیکنان این تیم را پرداخت کند اما حالا با استعفای او شرایط کمی سخت شده است.

 

خلیل زاده در این باره به ورزش سه گفت: حاجی در این مدت بیمار بود ولی ما چاره ای برای پرداخت مطالبات بازیکنان پیدا کرده ایم. بازیکنان حق دارند از شرایط باشگاه ناراضی باشند و ما هم تلاش می کنیم تا قبل از پایان سال بخشی از مطالبات آنها را پرداخت کنیم.

 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی
 

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------