لغو اعزام تیم‌های ملی ژیمناستیک به آسیایی به‌خاطر نداشتن ایمیل! لغو اعزام تیم‌های ملی ژیمناستیک ,اخبار ورزشی ,خبرهای ورزشی
ملی‌پوشان ژیمناستیک ایران فرصت حضور در رقابت‌های قهرمانی جوانان آسیا را از دست دادند. 

به گزارش ایسنا، دهمین دوره مسابقات ژیمناستیک هنری قهرمانی جوانان آسیا در خرداد به میزبانی سنگاپور برگزار خواهد شد. قرار بود ملی‌پوشان ایران هم در این رویداد مهم شرکت کنند، اما گویا ثبت نام انجام نشد تا مسابقات جوانان آسیا در غیاب ژیمناست‌های ایران برگزار شود. 

 

 برای این اعزام باید از سوی فدراسیون ایران و به وسیله ایمیل، اسامی ورزشکاران تایید می‌شد، اما با توجه به اینکه مسئولان فدراسیون ایمیل را در اختیار ندارند، نتوانستند اقدامات لازم را در این خصوص انجام دهند.

 

پیش از این نیز ژیمناست‌ها در شاخه‌های مختلف با همین مشکل روبه‌رو شده بودند که باعث آسیب به این رشته می‌شود. باید دید چرا وزارت ورزش و کمیته ملی المپیک هر چه زودتر این مشکل را حل نمی‌کنند؟

 

امیر اعظمی، مربی تیم ملی جوانان در باره تعطیل شدن اردوی تیم ملی به ایسنا گفت: ثبت‌نام ورزشکاران انجام نشده و با توجه به اینکه دیگر فرصتی برای ثبت نام نبود اردوی تیم ملی روز گذشته تعطیل شد. 

 

وی افزود: به هر حال با وجود افرادی که ایمیل را در اختیار دارند، همچنان این داستان ها را داریم. در این دوره مسابقات آسیا شانس زیادی برای کسب مدال داشتیم. دو دوره و سه دوره قبل مدال آسیا داشتیم اما این دوره خیلی فوق‌العاده بودند. در ترکیه در مسابقات جهانی بین تیم‌های آسیایی بین سه تیم اول بودند و قطعا در این مسابقات هم روی سکو بودیم. 

 

اعزام تیم ملی ژیمناستیک بزرگسالان هم لغو شد 

به گزارش ایسنا، پس از تیم ملی جوانان، تیم ملی ژیمناستیک هنری بزرگسالان نیز به دلیل عدم ثبت نام امکان حضور در مسابقات قهرمانی آسیا را از دست داد. 

 

مسابقات ژیمناستیک قهرمانی آسیا بزرگسالان قرار بود ۲۱ خرداد برگزار شود که ژیمناست‌های ایرانی به دلیل ثبت نام نشدن این مسابقات را از دست دادند. دیگر هم زمان ثبت نام به پایان رسیده و فرصتی برای اقدام وجود ندارد. 

 

رضا خیرخواه سرمربی تیم ملی بزرگسالان در گفت و گو با ایسنا، در این باره گفت: این اعزام لغو شده است و به این دلیل که ثبت نام‌ها انجام نشده است دیگر تیم ملی اعزام نخواهد شد. دیگر فرصت ثبت نام به پایان رسیده است و نمی‌شود کاری کرد. 

 

 

کالا ها و خدمات منتخب

    تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

    سایر خبرهای داغ

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------