دادگاه مرگ مشکوک مارادونا متوقف شدمرگ مشکوک مارادونا ,اخبار ورزشی ,خبرهای ورزشی
در حالی که قرار بود دادگاه مربوط به هشت متهم پرونده مرگ دیگو مارادونا هفته بعد برگزار شود، همه چیز تا مدتی نامعلوم به تعویق افتاد.

 به  گزارش  ورزش سه ؛دادگاه مربوط به مرگ مشکوک دیگو مارادونا در ابتدا برای 4 ژوئن (15 خرداد) برنامه ریزی شده بود، اما به تعویق افتاد و ممکن است تا مدت‌ها به حالت تعلیق درآید.
 
ادعای جدید دختر دیگو مارادونا درباره مرگ اسطوره
منابع قضایی به خبرگزاری EFE اطلاع دادند، دادگاه مرگ دیگو آرماندو مارادونا، ممکن است برای مدتی نامعلوم متوقف شود.

پرونده مربوط به ادعای قصور پزشکی در مرگ یکی از بزرگترین ابرستاره‌های فوتبال دنیاست و هشت نفر در آن متهم هستند، اما دادگاه با درخواست تجدیدنظر یکی از پرستاران درگیر، داهیانا مادرید، از نظر فنی به حالت تعلیق درآمده، اگرچه هنوز بیانیه رسمی در این زمینه وجود ندارد.

دادگاه استیناف جنایی سن ایسیدرو، شهری در استان بوئنوس آیرس، که قرار بود این روند دادگاهی در آنجا انجام شود، با درخواست تجدیدنظر پرستار موافقت کرده است. او نسبت به انتخاب قاضی پرونده اعتراض داشت و معتقد بود در مورد انتخاب قاضی قانون رعایت نشده و در نهایت حق را به او دادند.

با وجود گذشت بیشتر از سه سال از درگذشت مارادونا، او هنوز به آرامش نرسیده است و شاید اتفاقات عجیب دیگری برای این اسطوره فوتبال آرژانتین در پیش باشد که باعث نگرانی هوادارانش شده است.
 
مارادونا در نوامبر سال 2020 در سن 60 سالگی و بر اثر حمله قلبی از دنیا رفت و تصمیم بر این شد که در آرامگاه خصوصی بلا ویستا به خاک سپرده شود، آرامگاهی که در حومه پایتخت آرژانتین قرار دارد و دسترسی به آن برای عموم آزاد نیست.

 

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------