آخرین اخبار ورزشی


اخبار ورزشی ,خبرهای ورزشی ,استقلال

خداحافظی پوگبا از تیم ملی فرانسه به دلیل اظهارات مکرون

دنیای ورزش تورنتو نوشت:ستاره تیم ملی فرانسه تصمیم به خداحافظی با پیراهن این تیم به دلیل اظهارات بی‌ادبانه امانوئل ماکرون…


معامله پایاپای استقلال و تراکتور/ رضایت به مظاهری در قبال حسینی اخبار ورزشی ,خبرهای ورزشی ,استقلال
احتمال این که دو باشگاه استقلال و تراکتور تبریز در معامله‌ای پایاپای دروازه‌بان‌های خود را تعویض کنند وجود دارد.

به گزارش مهر، انتقال رشید مظاهری از تراکتور به استقلال را نه تنها می‌توان بهترین خرید آبیها در نقل و انتقالات تابستانی دانست، بلکه می‌توان آن را جنجالی ترین نقل و انتقالات آنها هم به حساب آورد. مظاهری در حالی با آبیها قرارداد بسته بود که قراردادش با تراکتور را به صورت یک طرفه فسخ کرده بود و این موضوع واکنش تبریزی‌ها به این اتفاق و شکایت از رشید مظاهری را در بر داشت. 

 

مظاهری در جلسات رسیدگی به شکایت تراکتوری‌ها حضور یافته و با این که هنوز هیچ رایی در این خصوص صادر نشده است، پیش بینی می‌شود احتمال محکومیت این بازیکن وجود داشته باشد و برخی‌ها عنوان می‌کنند ممکن است اتفاق مشابهی که فصل گذشته برای بلبلی افتاد، در این فصل انتظار مظاهری را بکشد.

 

تراکتوری‌ها هم بعد از جدایی مظاهری هنوز به گزینه مطمئنی برای جانشینی او نرسیده‌اند و برخی گمانه زنی‌ها از تمایل علیرضا منصوریان برای استفاده از سید حسین حسینی سنگربان امروز استقلال در این تیم دارد. حسینی به تازگی قراردادش را با آبی پوشان تمدید کرده و انتقال احتمالی اش به تراکتور ملزم به صدور رضایتنامه است. 

 

با این که هنوز هیچ اقدام رسمی یا مذاکره مستقیمی صورت نگرفته است، اما احتمال این که در صورت محکومیت رشید مظاهری از سوی کمیته تعیین وضعیت، دو باشگاه استقلال و تراکتور به این تعامل برسند که تراکتور از شکایتش بابت مظاهری گذشته و در قبال آن آبیها به حسینی بابت حضور در تبریز رضایت بدهند، وجود دارد. اقدامی که شاید بتوان آن را برای دو باشگاه استقلال و تراکتور دو سر برد دانست. 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------