آخرین اخبار کنکور و دانشگاه


اخبار,اخبار جدید,اخبار

سراب قبولی در رشته‌های پزشکی

سرپرست حوزه تربیت و یادگیری علوم تجربی سازمان پژوهش و برنامه‌ریزی آموزشی درباره اقبال بسیار زیاد دانش‌آموزان به رشته علوم…


تشکیل کارگروه مشترک دولت و مجلس برای ساماندهی کنکوراخبار,اخبار کنکور

عضو هیئت‌رئیسه کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس از تشکیل کارگروه مشترک دولت و پارلمان برای ساماندهی کنکور خبر داد.

حجت‌الاسلام علیرضا سلیمی عضو هیئت‌رئیسه کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با تسنیم، با اشاره به نشست عصر امروز این کمیسیون، گفت: در بخش جلسه امروز وزیر علوم حضور یافت و درباره بحث ساماندهی کنکور بحث و تبادل و نظر شد.

 

وی با بیان اینکه یکبار باید برای همیشه تکلیف کنکور را در کشور مشخص کنیم، افزود: قرار شد کارگروهی بین مجلس و برخی وزارتخانه‌ها در این زمینه تشکیل شود و درباره مباحث اصلی کنکور جمعه‌بندی را انجام دهند و سپس تصمیماتی در این زمینه اتخاذ کنیم.

 

نماینده مردم محلات در مجلس با اعلام اینکه در بخش دوم جلسه سرپرست وزارت آموزش و پرورش و همچنین وزیر ارتباطات برای بحث هوشمندسازی مدارس حضور یافتند، اظهارداشت: جمع‌بندی این بحث این شد که تا دو هفته آینده تفاهم‌نامه‌ای بین این دو وزارتخانه به امضا برسد تا مصوبه‌ای که مجلس در زمینه هوشمندسازی مدارس داشته اجرایی شود.

 

عضو هیئت‌رئیسه کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس اضافه کرد: در بحث هوشمندسازی مدارس سازمان برنامه و بودجه نیز آئیین‌نامه‌های مربوطه‌ را تدوین کند و سهم وزارتخانه‌های دخیل در این موضوع را مشخص کند.

 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی
مطالب پیشنهادی,وبگردی

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------