X

اعلام زمان و نحوه آزمون مجدد برخی از دروس عمومی دانشگاه پیام نور اخبار دانشگاه ,خبرهای دانشگاه, دانشگاه پیام نور
سرپرست مرکز سنجش و آزمون دانشگاه پیام نور زمان و نحوه آزمون مجدد برخی از دروس عمومی دانشجویان این دانشگاه را اعلام کرد. 

به گزارش مهر به نقل از دانشگاه پیام نور، معصومه حسینی با عنوان اینکه دانشجویانی که به هر دلیل موفق به شرکت در آزمون دروس عمومی نشده اند، می‌توانند در آزمون مجدد شرکت کنند، اظهار داشت: تاریخ و ساعت آزمون‌ها در پرتال مرکز سنجش و آزمون دانشگاه پیام نور درج شده و دانشجویان توجه داشته باشند که شرکت در این آزمون اختیاری است و در صورت شرکت نمره دوم ملاک عمل خواهد بود.

 

وی با عنوان اینکه این آزمون فقط یک بار برگزار خواهد شد، افزود: دانشجویان قبل از برگزاری امتحان از اینترنت پایدار اطمینان حاصل کرده و برای جلوگیری از قطع ارتباط و حفظ امنیت آزمون، در هنگام ورود به سامانه و یا در حین آزمون فقط در یک دستگاه و فقط با یک مرورگر اقدام به ثبت کاربری و کلمه عبور خود نمایند.

 

همچنین تاکید کرد: فیلتر شکن دستگاهی که دانشجو به وسیله آن در آزمون شرکت می‌کند، باید غیرفعال باشد.

 

وی افزود: در صورت عدم شرکت دانشجویان (طبق لیست منتشر شده) در آزمون مجدد، برای آنها در صورت عدم وجود نمره، غیبت ثبت خواهد شد.

 

حسینی افزود: آزمون مجدد دروس عمومی «تربیت بدنی، دانش خانواده و جمعیت و اندیشه اسلامی ۱» دانشجویان دانشگاه پیام نور روز ۹ بهمن ماه و درس «زبان خارجی» در ۱۰ بهمن ماه سال جاری برگزار می‌شود.

 

سرپرست مرکز سنجش و آزمون ادامه داد: دانشجویان جهت کسب اطلاعات بیشتر به لینک سایت مرکز سنجش و آزمون دانشگاه پیام نور  مراجعه کنند.

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

سایر خبرهای داغ    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------