چگونه زنی جذاب و زیبا باشیم؟



چگونه زیبا باشیم, چگونه خوشگل باشیم, چطور زیبا باشیم

چگونه زیبا باشیم

 

چگونه بدون آرایش زیبا باشیم؟

همه خانم ها به دنبال زیبایی و جذابیت با عمل های جراحی با هزینه های زیاد هستند ولی جذاب و دوست داشتنی بودن یک خانم رازهایی دارد که باید بدانید.

حتما شما نیز از آن گروه از خانم هایی هستید که به دنبال زیبایی و جذابیت بیشتر هستید. البته در این میان خیلی از خانم ها زیبایی و جذابیت را در آرایش های غلیظ و پوشیدن لباس های زننده و خاص می دانند.

 

آنها همه راز جذابیت ‌شان را در کیف لوازم آرایشی خود می‌دانند. در حالی که این افکار صحیح نیست.

 

برای آن که بتوانید جزء خانم های با زیبا و جذاب باشید، علاوه بر این که باید در حد منطقی و معقول به ظاهرتان رسیدگی کنید و آنچه شایسته شما است بپوشید، باید ذهن و رفتار زیبایی نیز داشته باشید.

 

چگونه زیبا باشیم, چگونه خوشگل باشیم, چطور زیبا باشیم

چگونه خوشگل باشیم

 

چگونه زیبا و جذاب باشیم؟

زیبایی های طبیعی چهره تان را بشناسید

داشتن یک صورت زیبا و جذاب به معنی این نیست که باید ملکه‌ی زیبایی یا سوپراستار هالیوود باشید، چنانچه بهترین و زیباترین اجزاء چهره‌تان را بشناسید و بدانید که چطور میتوانید به این زیباییها نمود بیشتری بدهید، میتوانید صورت جذابی داشته باشید. همینطور باید کاری کنید تا قسمت های نه چندان زیبای چهره‌تان کمتر جلب توجه کند.

 

شاید فکر کنید که گریم صورت، چند لایه سایه‌ی چشم و لبهای قلوه‌ای و پررنگ زیباترتان میکند، ولی ثابت شده است که چهره‌های طبیعی برای مردان جذابتر است. طبق مطالعات انجام شده، مردان بیشتر جذب زنانی میشوند که در قیاس با همجنسان خود 40 درصد کمتر از لوازم آرایشی استفاده میکنند. در هر حال برای دانستن این که زیباترین چهره‌تان همان صورت طبیعی خودتان است، احتیاجی به مطالعات علمی ندارید.

 

مراقب پوستتان باشید

از اینکه یک زن چقدر از پوستش مراقبت می‌کند، می‌شود خیلی چیزها فهمید! برای اینکه جذاب‌تر باشید به خودتان قول دهید هر کاری از دستتان بر می‌آید انجام دهید تا پوستتان نرم و ابریشمی و سالم باشد. روزتان را با شستشوی صورتتان شروع کنید و تا آنجایی که می‌شود تلاش نمایید از لوازم آرایش طبیعی استفاده کنید.

 

پیش از اینکه به رختخواب بروید، آرایشتان را پاک کنید تا منفذ های پوستتان بتوانند در طول شب نفس بکشد. این کار را برای مدتی تکرار کنید و هر چند وقت یکبار از پوستتان لایه برداری کرده و از مرطوب کننده و انواع ماسک‌های طبیعی استفاده کنید.

 

چگونه زیبا باشیم, چگونه خوشگل باشیم, چطور زیبا باشیم

مهمترین راز جذابیت

 

به خودتان اهمیت دهید و خودتان را دوست داشته باشید

به عنوان یک زن، نخست باید خودتان را از صمیم قلب دوست داشته باشید. عشق به خود مهمترین راز برای داشتن جذابیت زنانه است. کسانی که خودشان را دوست دارند، میدانند که رمز خوشبختی در چیزی که به دست می آورند یا نمی آورند، نیست، بلکه باید قدر چیزهایی را که دارند، بدانند تا به خوشحالی و رضایت درونی برسند. این دسته از افراد قلبشان پر از حس ویژه سپاسگزاری و قدردانی است و باید بسیار خوش‌شانس باشید که با یکی از آنها آشنا شوید. این افراد خوش‌قلب عاشق زندگی، اطرافیان و محیط پیرامون‌شان هستند.

 

برنامه منظمی برای حذف موهای بدن داشته باشید

مطابق با بیشتر مجلات و منابع مد و فشن، چنانچه یک زن امروزی می‌خواهد جذاب بنظر برسد، باید برنامه منظمی برای حذف موهای بدنش داشته باشد. می‌توانید با مراجعه‌ی دوره‌ای به سالن‌های زیبایی، یا استفاده از انواع راهها و سبک‌های حذف موها در خانه، همشه بدنتان را بی مو نگاه دارید.

 

چگونه زیبا باشیم, چگونه خوشگل باشیم, چطور زیبا باشیم

تکنیک های جذابیت

 

فعال و با انرژی باشید

اگر بروید بیرون و از آفتاب لذت ببرید، مردم فقط می‌توانند زیبایی شما را تحسین کنند. اگر به پنهان ماندن ادامه دهید، آنها متوجه شما نخواهند شد. بیرون بروید، گل‌ها را ببویید، لبخند بزنید و از زندگی لذت ببرید. شادی همه گیر است. این موضوع یک زن را زیبا و جذاب خواهد نمود. بیرون بروید و وقت های خوشی با دوستانتان داشته باشید. چیزهایی بخورید که قبلا مزه آن را نچشیدید. خودتان باشید!

 

شوخ طبع باشید ولی به اندازه

چنانچه در هنگام صحبت کردنتان اشتباهی کردید لازم نیست خجالت بکشید و همه تمرکز خود را از دست بدهید. می توانید به آسانی به اشتباه خود بخندید و باعث بهتر کردن روحیه خود و طرف مقابلتان شوید. البته نیاز است بدانید که این رفتار باید به اندازه باشد. شوخی کردن و استفاده از لطایف خوب است ولی چنانچه بیش از اندازه باشد یا در جمع هایی باشد که شایسته نیست می تواند حس ناخوشایندی به فرد مقابلتان بدهد‌.

 

جرأت متفاوت بودن داشته باشید

می دانید که هر کدام از ما به نوعی خاص هستیم. چنانچه می‌خواهید جذاب باشید، بر آنچه شما را از دیگران متفاوت می‌کند تمرکز کرده و آن را پرورش دهید. خودتان باشید. چنانچه با لباسهای زرق و برق دار و جذاب راحت نیستید و دوست دارید یک شلوار لی و کتانی بپوشید، خودتان را اذیت نکنید و همین کار را بکنید.

 

چنانچه اسب سواری را به خرید کردن برتری می‌دهید، شک نکنید. هیچ احتیاجی نیست که همرنگ جماعت باشید. کمبودهای خودتان را بشناسید و تلاش در بهتر کردن آنها داشته باشید. نقاط قوتتان را تقویت کنید و به خود حقیقی تان اجازه درخشیدن بدهید. ظاهرسازی هیچ زمان شما را جذاب نخواهد کرد.

 

چگونه زیبا باشیم, چگونه خوشگل باشیم, چطور زیبا باشیم

چگونه زیبا و جذاب باشیم

 

خنده زیبایی بر روی لب داشته باشید

لبخند ارزان‌ ترین و یکی از اثرگذارترین عوامل زیبایی است و در عین حال یکی از بزگترین دارایی های شما به حساب می اید.

 

هر چهره‌ای با یک لبخند ملایم زیبا‌تر می‌شود. چنانچه چهره شما شادی، انرژی و مهربانی را انعکاس می دهد حتما جذاب تر به نظر می رسید.

 

حالت چهره شما خیلی مهم تر از لباس هایی است که می پوشید.

 

یک سوال از شما دارم. فرض کنید در یک اتاق دو آدم متفاوت نشسته اند. اولی با لباس های ارزشمند و گرانبها ولی چهره ای غمگین و یا درهم. دومی با لباس های معمولی ولی چهره شاداب و خوش رو.

 

شما ترجیح می دهید همنشین کدامیک شوید؟ حتما دوست دارید با یک فرد شاد و خنده رو حرف بزنید.

 

گردآوری: بخش روانشناسی بیتوته 

 

کالا ها و خدمات منتخب

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

   {source}
   X آموزش و مشاوره,آموزش علمی و کنکور

   Makan Inc.| All Rights Reserved - © 2013 - 2023