خانم ها! آقایان عاشق این خصوصیات در زنان هستند!خصوصیت زنان ,خصوصیت خانم ها,خصوصیات زنانگی

رفتار و خصوصیات مورد پسند مردان

 

جالب است بدانید که مردها به دنبال خصوصیاتی عمیق تر، اساسی تر و پایدارتر هستند که بنا به دلایلی زن ها تصمیم می گیرند در خود نشان ندهند. حداقل در آغاز روابط و گاهی وقت ها هم خيلي دیر این خصوصیات خود را نشان می‌دهند .

خيلي جاها گفته شده که مرد ها در روابط بسیار ایرادگیر، سخت پسند و غیرقابل پيش بيني هستند. آنها نه وابسته‌گي بی اندازه را می پسندند و نه دوری احساسی بی اندازه. و، ولی یک سری رفتار ها در خانم ها هست که هیچوقت از توجه یک مرد دور نمی ماند و همیشه براي آنها قابل تحسین است. این ها همان رفتار و خصوصیاتی هستند که یک مرد از همسرش انتظار دارد.

 

جالب است بدانید که مردها به دنبال خصوصیاتی عمیق تر، اساسی تر و پایدارتر هستند که بنا به دلایلی زن ها تصمیم می گیرند در خود نشان ندهند. حداقل در آغاز روابط و گاهی وقت ها هم خيلي دیر این خصوصیت خود را نشان می‌دهند. در زیر به ۷ خصوصیت خانم‌ها که مردان را شیفته ميکند اشاره نموده و به توضیح دقیق آن ها می پردازیم.

 
7 خصوصیت خانم ها که آقایان را شیفته خود می کند!
1. شوخ‌طبعی

مردها موجودات شوخ طبعی هستند و همسری می خواهند که به لطیفه هایشان بخندد، همسری که بتوانند با وی مکالمه سرگرم کننده و جالبی داشته باشند. همسری که بتوانند با وی شوخي کنند و جنبه شوخي داشته باشد.

 

چه خانه باشید و چه بیرون، درست وقت هایی که کسی نگاهتان نمی کند، وقت مسخره رقصیدن ها، حرف زدن با صداهای عجیب و غریب و وقت این است که خودتان باشید. چنانچه می خواهید همسرتان حس کند که میتواند با شما تفریح کند، شما هم نباید از تفریح کردن با وی بترسید. حتی اگر از این که مسخره به نظر برسید نباید بترسید. از این که خودتان را رها کنید، از چارچوب همیشگی تان بیرون بیایید و بلند بلند بخندید نترسید.

 

خصوصیت زنان ,خصوصیت خانم ها,خصوصیات زنانگی

خصوصیات زنان که مردان عاشق آن هستند

 

2. اعتماد به نفس

زنی باشید که کارهایش را عاقلانه انجام ميدهد و می داند چه می خواهد و می داند چطور باید به آن برسد ولی مغرور نباشید برای این که اصلاً مردی زن مغرور را دوست ندارد. با ایجاد تغییراتی در ظاهر مثل کوتاه کردن مو، کاهش وزن، تغيير لباس و ژست راست و محکم موقع نشستن و ایستادن، باعث ميشود شما مطمئن تر و بااعتماد به نفس بیش تر به نظر برسید.

 

حقیقت این است که مردها دوست دارند فکر کنند که جایزه را برده اند. دوست دارند حس کنند که خوش شانس ترین مرد هستند. درست همان طور که دوست دارند شما به آن ها افتخار کنید، وی هم می خواهد به شما افتخار کند. اگر شما خودتان به خودتان اعتماد نداشته باشید و از خوب بودن خودتان مطمئن نباشید، چرا وی باید چنين حسی داشته باشد؟

 

چه به خاطر ظاهرتان باشد، چه هوشتان، چه موفقیت هایتان، چه احترامی که افراد دیگر به شما می گذارند، کارتان یا هر خصوصیات خوب ديگر شما، همسرتان دوست دارد به شما پز بدهد. می خواهد بداند که میتواند با اطمینان شما را به منزل پیش مادرش بیاورد و یا به دوستانش معرفی کند و یا حتی در جلسات کاری بیرون از محل کار شما را با خود پیش رئیسش ببرد زیرا شما سبب می شوید که وی خوب به نظر برسد.

 

 
3. استقلال
این خصلتی که هر زنی چه بخواهد همسرش را جذب کند چه نخواهد باید داشته باشد. هیچ مردی زن بی اندازه وابسته را نمی پسندد. وقت مرد ها برایشان بسیار ارزشمند است به حدی که اگر وقت شان را بگیرید باعث خشم و عصبانیت در آنها ميشود . پس زندگی خودتان را داشته باشید، خودتان را مشغول کنید، سرگرمی های تان را داشته باشید و همراه دوستان تان به گردش بروید. این چنین وی هم براي وقت شما ارزش قائل ميشود .


4. قدرت

آیا هنگامی که دچار ضعف ميشود ، میتوانید صاف بایستید؟ یا این که شما هم سریعتر از وی خم شده و می شکنید؟ اگر لازم باشد میتوانید از عهده مخارج خودتان برآیید؟ این قدرت ها قدری از فشار را از روی دوش وی برمی دارد و سبب ميشود خود بخواهد که براي شما قوی باشد نه این که مجبور باشد!

 

آیا در ارزش ها و اعتقاداتتان قدرتمند هستید؟ یا این که خيلي راحت تحت‌تأثیر قرار می گیرید؟ کی هستید؟ به چه چیزهایی اعتقاد دارید؟ آیا سر اعتقاداتان هستید؟ آیا وی میتواند به حرف هایی که می زنید اعتماد کند؟ آیا اعمال و رفتارتان مطابق با حرف هایتان هست؟ زنی که اعتقاداتی پابرجا داشته باشد، سبب امنیت مرد زندگی اش است. حس امنیت یکی از مهم ترين عناصر در ایجاد حس اعتماد در مردهاست. این حس سبب ميشود بتواند دریچه دلش را بطور کامل برایتان باز کند.

 

خصوصیت زنان ,خصوصیت خانم ها,خصوصیات زنانگی

خصوصیت مورد علاقه مردان

 

5. برای خودش ارزش قائل است

زنی که به خود اهمیت دهد، مثلا به ظاهرش برسد، براي خود پول خرج کند، به سلامتی اش اهمیت دهد و در یک کلمه مراقب خود باشد، زنی است که سایرین هم به وی احترام می گذارند. این مدل از زنان افرادی قابل اطمینان ، سخت کوش و دارای اعتماد به نفس بالایی هستند که سایرین هم میتوانند به آن ها تکیه کنند.


6. زنانگی

زنانگی هم مربوط به ظاهر شماست و هم رفتارتان. زن بودن یعنی زيبايي، ظرافت، لطافت، مهربانی و قسمت شیرین وجودتان که مردها فاقد آن ها هستند را در اغوش بکشید. زن باشید! پیراهن های زیبا بپوشید، رژلب بزنید و خوش بو باشید. براي زیبا کردن ظاهرتان وقت بگذارید و از آن لذت ببرید. این کار به خودتان هم حسی فوق العاده خواهد داد.

 

بامحبت باشید. یکی از خصوصیات زنانگی که مردها معمولاً ندارند، میل طبيعي شما به مراقبت کردن است. اما میتوانید در عین حال اسیب پذیر بوده و به همسرتان نشان دهید که به وی احتیاج دارید ولی میتوانید از وی هم مراقبت کنید. هرچقدر هم که قوی، مردانه و مستقل باشد، تمامی مردها دوست دارند که کسی از آن ها مراقبت کند. این که نشان دهید چنين توانایی دارید سبب ميشود سلاح خود را در کنار شما زمین بیندازد و در کنارتان حس امنیت کند. وقتی مردی ضعف از خود نشان ميدهد و اجازه ميدهد بخش اسیب پذیر وی را ببینید، به شما قدرت خواهد داد. منظور این نیست که رابطه مانند یک مسابقه یا بازي است، تمامی اینها براي ایجاد یک رابطه محکم و ایجاد حس امنیت و ارامش براي دو طرف است.


7. شادی
تمامی مرد ها دوست دارند شاد باشند و از زندگی لذت ببرند؛ بنابراین هیچوقت دوست ندارند دور و بر زنانی باشند که انرژی منفی و نفرت را از خود ساطع ميکنند. زنانی که با غر زدن و شکایت کردن می خواهند توجه مرد را بخود جلب کنند براي روح مرد ها سم هستند. نگرش ها و رفتار های مسموم این زنان مسری است و سبب ایجاد منفی گرایی در مردها ميشود. در پایان باید بگویم که انسان های شاد جذاب تر هستند.

 

گردآوری: بخش روانشناسی بیتوته

 

 

کالا ها و خدمات منتخب

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

   {source}
   X آموزش و مشاوره,آموزش علمی و کنکور

   Makan Inc.| All Rights Reserved - © 2013 - 2023