آیا لباس های تنگ می تواند بر باروری زنان تأثیر بگذارد؟



تاثیر لباس تنگ بر قدرت باروری زنان, تاثیر لباس تنگ بر بدن, تاثیر لباس تنگ بر قدرت باروری

لباس تنگ و باروری زنان

 

تاثیر لباس تنگ بر قدرت باروری زنان

تاثیر پوشیدن لباس تنگ بر باروری زنان شاید مثل باروری مردان مستقیم نباشد ولی به طور غیر مستقیم میتواند تاثیر گذار باشد. در این مطلب از بیتوته شما را تاثیر پوشیدن لباس تنگ بر روی باروری زنان آشنا می کنیم.

قدرت باروری علاوه بر این که برای زوجین اهمیت دارد ، موضوع مهمی در محافل علمی به حساب می آید و تحقیقات گسترده و متنوعی در این زمینه انجام میشود. 

یکی از این تحقیقات به این موضوع اشاره دارد که پوشیدن شلوارهای فاق کوتاه و چسبان میتواند جریان خون دستگاه تناسلی را مختل کند ، آیا این نتیجه علمی نشان دهنده تاثیر لباس تنگ بر قدرت باروری زنان است؟ 

در این مقاله میخواهیم درباره ارتباط پوشیدن لباس تنگ و ناباروری در زنان صحبت کنیم.

 

تشدید عفونت با پوشیدن شلوار تنگ, تشدید عفونت با پوشیدن لباس زیر تنگ, ارتباط پوشیدن ساپورت و ناباروری در زنان

اثرات لباس تنگ بر قدرت باروری زنان

 

تاثیر لباس تنگ بر قدرت باروری زنان

با وجودی که پوشیدن شلوارهای تنگ بیشتر بر قدرت باروری مردان تاثیر می گذارد ولی در زنان هم به روشهای غیر مستقیم میتواند مشکلاتی ایجاد کند. پوشیدن شلوارهای جین و تنگ که فاق کوتاهی دارند یا پوشیدن شلوار و لباسهای تنگ چسبان سلامت جنسی افرد به خصوص مردان را به خطر می اندازد. پوشیدن شلوارهای تنگ و چسبان به دلیل ایجاد گرمای بیش از حد در ناحیه تناسلی میتوانند منجر به ایجاد واریکوسل و کاهش تعداد اسپرم در مردان  و ایجاد واریس و بواسیر در زنان شود. 

 

رابطه پوشیدن لباس تنگ و ناباروری, مشکلات لباس تنگ برای خانم ها, عفونت مداوم دستگاه تناسلی

تشدید عفونت از عوارض پوشیدن لباس تنگ 

 

تشدید عفونت با پوشیدن شلوار تنگ

شلوارهای تنگ مانع از تبخیر رطوبت ناحیه تناسلی میشوند و احتمال بروز عفونت قارچی کاندیدا را افزایش می دهند. اگر هنگام پوشیدن لباسهای تنگ احساس سوزش ، خارش یا بوی بد را تجربه کرده اید باید بدانید که پافشاری بر استفاده از آن لباس میتواند احتمال بروز عفونت قارچی و مخمری  در شما را افزایش دهد. 

 

مخمرها در محیط گرم و مرطوب رشد بیشتری خواهند داشت و جریان نداشتن هوا در ناحیه تناسلی خطر ابتلا به عفونت مخمری را افزایش میدهد. به علاوه میکروب های ناحیه مقعد در محیط مرطوب راحت تر می توانند به سمت واژن حرکت کنند و باعث ایجاد عفونت شوند. 

از سویی دیگر شلوارهای تنگ باعث ایجاد اصطکاک و سایش پوست و ریشه موها می شوند و امکان بروز عفونت در ریشه مو و ایجاد فولیکولیت و جوش های دردناک را افزایش میدهند. 

 

تشدید عفونت با پوشیدن لباس زیر تنگ 

لباس زیرهای تنگ و فانتزی که معمولا جنسی غیر پنبه ای دارند با وجود ظاهر زیبایشان ولی اجازه تبخیر رطوبت ناحیه تناسلی را نمی دهند و میتوانند باعث تشدید بروز عفونت شوند یا حتی باعث ایجاد فولیکوولیت یا عفونت در ریشه مو شوند. 

 

تعویض روزانه لباس زیر یا استفاده از لباس زیرهای نخی در طول روز به بهبود بهداشت ناحیه تناسلی و خوشبو ماندن این ناحیه کمک میکند. 

در صورتی که دچار عفونت واژن شده اید تا زمانی که عفونت به طور کامل رفع شود از پوشیدن شلوار و لباس زیر تنگ و چسبان اجتناب کنید. 

 

مشکلات لباس تنگ برای خانم ها, عفونت مداوم دستگاه تناسلی, عوارض جانبی پوشیدن لباس های تنگ

ارتباط پوشیدن لباس تنگ و باروری زنان

 

ارتباط پوشیدن ساپورت و ناباروری در زنان

پوشیدن ساپورت به مدت طولانی با بهداشت فردی مغایرت دارد و ابتلا به عفونت های دستگاه تناسلی در زنان به خصوص کاندیدیازیس را افزایش خواهد داشت. 

پوشیدن ساپورت باعث میشود ناحیه تناسلی تعریق و گرمای بیشتری را برای ساعت های طولانی تجربه کند و در صورتی که بدنتان مستعد عفونت تناسلی باشد دوباره با این مشکل روبرو خواهید شد. 

 

عفونت مداوم دستگاه تناسلی و ناباروری زنان

عفونت های مکرر دستگاه تناسلی را باید جدی بگیرید. عفونت های مداوم واژن در نهایت حالت بالا رونده پیدا کرده و وارد دستگاه تناسلی فوقانی شده و میتواند منجر به عفونت لگن و عفونت لوله های فالوپ رحم شود. بروز چسبندگی و عفونت در ناحیه لگن و ناحیه تناسلی فوقانی میتواند باعث بروز ناباروری در زنان شود یا احتمال بروز ناباروری خارج رحمی را افزایش دهد. 

 

عفونت های تکرار شونده دستگاه تناسلی زنان حتی اگر در سطح دستگاه تناسلی تحتانی باقی بماند ، محیط طبیعی دستگاه تناسلی رابه هم زده و احتمال باروری را کاهش می دهد و از سویی دیگر احتمال بارداری خارج رحمی را بیشتر می کند. 

 

گردآوری : بخش زناشویی بیتوته

 

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------