اسراری که آقایان باید درباره ارضای جنسی خانمها بدانند (18+)رابطه جنسی,ارضای جنسی,ارگاسم در مردان

 

اسراری که آقایان باید درباره رضایت و ارضای جنسی خانمها بدانند (18+)

خانمها ، خوشحال باشید که در قرن جدید زندگی می کنید، به دلیل آن که با نگاهی به قبل، حدود 100 یا 50 سال پیش، نه تنها به مسأله ارضای جنسی زن اهمیّتی نمی دادند، بلکه محققان و دانشمندان هم در این مورد به طور واضح نظریه قطعی نداشتند! و در نظر آن ها، تنها مردها نقشی حیاتی در توليدمثل ایفاء می کردند.


اما با وجود اهمیّت به ارضای جنسی زنان در قرن حاضر، باز هم در مورد بعضی خانم‌ها ، زمان و نحوه ارضای جنسی آن ها شفاف نیست و احتیاج به بررسی بیش تر دارد.
 

بر اساس آخرین امار، حدود 20% خانم‌ها اصلا ارضاء نمی شوند، احتمالا با این امار فکر کنید که خوشبختانه 80% آن ها به درجه ارضای جنسی می رسند، امّا متأسفانه در همین بین هم بخش عمده ای از آن ها، با خود ارضایی به این درجه می رسند نه روابط جنسی حقیقی!

 

در این مقاله، مبحث اصلی، کمک به ارضای طبیعی در زمان رابطه جنسی براي زنان است.

ارضای جنسی چیست؟ ارضای مردها در ظاهر به علت انزال، کاملا دیده ميشود ، اما به ندرت این وضعیت در بعضی زن ها هم وجود دارد ، امّا واقعیت این است که ارضاء در اغلب خانم‌ها قابل تشخیص نیست و به چشم دیده نمی شود. ارضاء در خانم‌ها ، اول با مرطوب شدن دهانه و گردن رحم و ديگر اعضاء بخش تناسلی آن ها آغاز و بعد ادامه می یابد. دهانه ی رحم آن ها تا 30 درصد باز ميشود ، ماهیچه و عضلات دیواره رحم، گردن رحم و خود دهانه بطور متناوب انقباض یافته و منبسط میشوند .

 

 

پژوهش ها نشان داده است که زمان رسيدن به اوج لذّت در خانم‌ها متفاوت است، بعضی زمان زيادي باید بگذرد تا ارضاء شوند و در در برابر برخی هم خيلي زود ولی چند بار در طی یک روابط ی جنسی، ارضاء میشوند .( این درحالی ست که یک مرد معمولاً ظرف تنها چند دقیقه یا بیش تر به درجه ی انزال میرسد )

 

یکی از موانع اصلی رسيدن به اوج لذت جنسی در زنان، کنترل مستقیم روابط جنسی به وسیله مرد است، در بیش تر مواقع، روش اجرای مراحل رابطه جنسی و ورود بر مبنای آن چیزیست که مرد لذّت می برد و تحت اختیار اوست. اما زن هم در این بین از رابطه جنسی لذّت می برد ولی این علامت  رسيدن به درجه ی ارضاء کامل نیست. مرد به محض انزال میتواند دست از ادامه ی رابطه جنسی بردارد و این زن است که به زمان بیشتری احتیاج دارد.
 

نخستین راهکار اصلی برای این که خانم‌ها به اوج لذت جنسی و ارضاء برسند، این است که از مرد بخواهد، اهسته تر مراحل روابط جنسی را پیش ببرد. در این بین خود زن هم میتواند با مداخله خود، روال را به نفع خود آهسته تر کند. میتوانید خود، کنترل اوضاع را به دست بگیرید. جالب است بدانید که اغلب مردها این وضعیت را بیش تر دوست دارند و جذابیت بیشتری براي آن ها خواهد داشت.

 

اما خود زن میتواند آن شیوه و حالتی که دوست دارد و بیش تر از آن در رابطه جنسی لذت می برد را از همسر خود تقاضا کند. دقیقاً این مسئله را بگویید که اگر وی تند و خيلي زود زمان رابطه جنسی را تمام کند و خود، تنها به درجه ی انزال برسد، شما لذّتی نخواهید برد.

 

اما لازم به یادآوری است که علی رغم اگاهی کم بیش تر مردها در مورد ی نحوه و زمان ارضاء خانم‌ها ، خود آن ها یقینا مایلند که زن هم ارضاء شود و مانند خود، آخر لذّت را از این روابط ببرد. درصورتی که شیوه روابط جنسی همسرتان با سرعت، خشن و درداور است، از وی با کلماتی محبّت آمیز و عاشقانه بخواهید که آرامتر پیش رود تا شما هم از نظر جنسی ارضا شوید.

 

 

شما هم میتوانید همسرتان را در این راه همراهی کنید، با تحریک اندام تناسلی در طول عمل دخول، زمان رسيدن به ارضاء را کم تر کنید، از همسرتان انتظار نداشته باشید که در زمان دخول این کار را براي شما انجام دهد، به دلیل آن که وی تمرکزش را در ارضای خود گذاشته است.

 

طبق آمار در 20 تا 30 درصد مردها، به دلیل عدم کنترل و درنتیجه انزال زودرس، ناخواسته مجبورند که شما را در همان حالت و در حین رسیدن به اوج ارضاء، رها کنند، که خود عاملیست ویران کننده در روابط زناشویی و البته که خود مردها نیز از این حالت ناراضی و ناراحت هستند.

 

اختلالات جسمی و روحی، یکی از علل انزال زودرس در مردهاست. مردهایی که تجربه ی اندکی در رابطه جنسی دارند، به علت هیجانات و شهوت بیش از حدّ دچار این وضعیت میشوند . استرس، نگرانی، بیماری افسردگی، و... هم میتوانند عواملی مهم در اختلال در عملکرد روابط زناشویی و انزال زودرس باشند.

خانم ها باید بدانندچنانچه در زمان عمل رابطه جنسی با وجود این که از همسرتان خواسته اید آرامتر مراحل را پیش ببرد، با انزال زودرس و در نتيجه عدم ارضای خود رو به رو شدند، عصبانی نشوید و وی را محکوم نکنید، بهتر است به دنبال عامل روحی یا جسمی در وی باشید، به دلیل آن که باور کنید، براي مرد اصلاً چیزی بدتر از این نیست که نتواند معشوقه و طرف مقابل خود را ارضاء کند.
 

به جای غر زدن و محکوم کردن، از قبل از زمان رابطه جنسی، با صحبت های عاشقانه و آرامبخش در خصوص رابطه ی محکم و رویایی خود حرف بزنید و حافظه و روح وی را آرام کنید، حرف زدن در خصوص مشکل اصلی( زودانزالی) در مواقعی که زود انزالی مرد شما منشاء روحی، استرس،... داشته باشد اوضاع را بدتر ميکند.

 

در مقابل خيلي از مردها هم با تکنیکی خاصّ، میتوانند طرف خود را به اوج لذّت جنسی و درجه ی ارضاء برسانند، به طوریکه در زمان عمل ورود، 20 تا 30 ثانیه دست از آن می کشند، نفسی عمیق می کشند و مجدد آغاز ميکنند ، احتمالا این عمل براي مرد اندکی ناخوش‌آیند باشند، امّا کمک شایان توجّهی در کنترل انزال زودرس در آنهاست. با این کار شما هم مهلت دارید که بخود برسید و بر ارضاء و دستیابی به اوج لذّت خود در زمان مراحل دست یابید.

 در پایان، میتوانند با مطالعه در کتاب ها، اینترنت و مأخذهای تازه، بر اگاهی خود بر نحوه مراتب و حالات ارضای زناشویی بیافزایید،( این مسأله را جدّی بگیرید، همان طور که پیشتر هم به آن اشاره کردیم، در زندگی زناشویی، روابط جنسی، لذّت و ارضاء، نقشی حیاتی را اجرا ميکند و منشأ واقعی و اصلی بیش تر طلاق ها عدم انجام روابط ی جنسی مطلوب بین زن و شوهر است.)


منبع:سایتsalijoon

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------