اسرار ارضای خانمها را بياموزيدارضای صحیح زن,زن در یک روز چند بار می تواند ارضا شود ,زناشویی خاص

ارضای صحیح زن

 

روش ارضای صحیح زن

ارضا شدن زن و رسیدن به ارگاسم حسی است که بر خلاف کلیشه های قبلی جامعه زنان به آن احتیاج دارند و عدم تجربه آن ناامیدکننده است. عزت نفس،اضطراب و خستگی تنها چند مورد از عواملی هستند که میتوانند روی ارگاسم زنان تأثير بگذارند. برای زنان طبیعی است که در تمام دفعات ارتباطات جنسی خویش ارگاسم را تجربه نکنند، ولی چنانچه این اتفاق اصلاً نمی افتد تأثير بدی روی ارتباطات عاطفی زوج و روان زن دارد.

ارضا شدن چیست؟

ارضا شدن( ارگاسم)، یک حس گذرای حداکثر لذت است که با بعضی تغییرات فیزیولوژیک در بدن همراه است. در مردان ارضا شدن معمولاً با انزال همراه است بدین ترتیب تشخیص آن اسان است ولی تشخیص ارضا شدن در زنان گاهی قدری مشکل است. مرحله ارگاسم یا ارضا شدن به صورت تخلیه ناگهانی فشاری که در مرحله برانگیختگی و کفه بوجود آمده درک می شود.

 

ارضای صحیح زن,زن در یک روز چند بار می تواند ارضا شود ,زناشویی خاص

ارضا کردن زن

 

آشنایی با اسرار ارضا کردن زن 

زنان احساساتی می شود

همسرتان بعضی وقتها پس از معاشقه گریه می کند. ولی حقیقت این است که گاهی وقت ها ارگاسم یک زن چنان موجی از حس بخود بهمراه می آورد که وی آغاز به گریه کردن می کند.

 

در این جا یک نکته مهم است! چنانچه خانمتان پس از رسیدن به ارگاسم دچار ضعف می شود یا مانند یک دختربچه به گریه می افتد، که خود یک نشان ارضا شدن و ارگاسم در زنان است نگران نباشید، این به این خاطر است که حس خيلي خوبی دارد و خيلي لذت برده است.

 

نوک پستانهایش سفت می شود

با این که امکان دارد خانمتان سرد یا عصبی باشد، سفت شدن نوک پستانها، بهمراه چند علامت ديگر مانند نفس نفس زدن، به هیجان امدن و بیان کلماتی خاص( عاشقانه، محبّت آمیز یا حتی بد و بیراه جنسی) حاکی از لذت بردن و ارضای جنسی همسرتان است.

 

  بیشتر بخوانید: چگونه دیر ارضا شویم؟ 

 

زنان بعد از ارضا شدن به خواب میرود 

با این که این مسأله بیشتر به مردان نسبت داده می شود، ولی زنانی هم هستند که پس از رابطه و ارضای جنسی، در کنار شما به خواب میروند . چنانچه خانمتان رویش را برگرداند و به خواب رفت، اینکار وی را بی احترامی برداشت نکنید، تنها چند‌بار گونه، زیر گردن و سینه های وی را ببوسید تا حس ارامش کند. آنگاه بازوانتان را به دورش حلقه کنید و شما هم مانند وی بخوابید.

 

ارضای صحیح زن,زن در یک روز چند بار می تواند ارضا شود ,زناشویی خاص

ارضای زن

 

احتیاج به اغوش صمیمی

این مورد، به ارگاسم رسیدن زن را تضمین نمی کند، ولی نیاز وی به محکم بغل کردن و این که شما وی را در بین بازوان خویش بگیرید، امکان دارد علامتی از اتمام کسب لذت و ارضای جنسی وی باشد. فراموش نکنید که امیزش جنسی تنها ” داخل و خارج کردن اندام جنسی در مهبل زن” نیست، بلکه حرفهای محبّت آمیز، جنب و جوش، شوخی های بامزه و خنده‌دار در خصوص عمل جنسی، لمس و تحریک نقاط حساس – به طوریکه شما انرژی خودتان را حفظ کنید هم اهمیت دارد.

 

صحبت کردن در خصوص رابطه جنسی

چنانچه خانم شما پس از رابطه جنسی تمایل به حرف زدن در خصوص آن داشته باشد( به عنوان مثال حرف هایی در خصوص روش هایی که شما به کار بردید) و بی اراده آغاز به حرف زدن کرد یا حتی کلماتی که درهنگام امیزش می گفت را تکرار کرد( به عنوان مثال چه نفس نفس زدن حیرت انگیزی، نفس نفس زدن، چه شگفت آور بود، خارق العاده ، حیرت انگیز ، تو هم نفس نفس می زنی، خيلي عالی بود و...) خوش بختانه وی را خيلي خوب ارضا نموده اید.

 

عدم توانایی در درست راه رفتن

لرزش پاها به موقع راه رفتن پس از رابطه جنسی یکی ديگر از علامت های ارضا شدن زن می باشد. خانم تان می خواهد بلند شود تا یک نوشیدنی برای شما آماده کند، ولی وی به سهولت قادر به راه رفتن نیست، زیرا پاهایش می لرزد. لرزیدن پاها علامت خيلي مطمئنی از این است که شما بعنوان یک مرد وظیفه تان را خوب انجام داده اید.

 

 

لبخند رضایت زنان بعد از ارضا شدن

روزها خانمتان نمی تواند آن لبخند زیبا را از صورتش دور کند و این لبخند برای قدردانی از شماست. به آرامی در پشت او قرار بگیرید و بدون هیچ علتی او را ببوسید. حالا نه تنها برای امیزش بیشتر بی قرار خواهد گردید، بلکه حتی به تمام دوستانش خواهد گفت که شما چطور مرد ایده آلی هستید.

 

ارضای صحیح زن,زن در یک روز چند بار می تواند ارضا شود ,زناشویی خاص

زناشویی خاص

 

مرحله های اوج لذت جنسی زنان

مرحله انگیزش( تحریک)

هنگامی که بر اثر تحریک، خون در اندام جنسی جمع میشود کلیتوریس سفت میشود و در همان لحظه مهبل آغاز به ترشح مقداری ماده لیز کننده می کند، همینطور سطح داخلی دیوار لوله واژن بر اثر نوعی فرآیند عرق کردن، با یک ماده لیز کننده پوشیده میشود.

 

سیاهرگ واژن گشادتر و پر از خون شده، رنگ واژن تیره تر میشود. در همین زمان ميزان ضربان نبض و فشار خون بطور قابل ملاحظهای بالا رفته، در اندامهای جنسی حرارت و تورم احساس شده و برانگیختگی زن از مرحله تحریک به مرحله پلاتو( ماندگاری برانگیختگی جنسی) پیش میرود.

 

ارضای صحیح زن,زن در یک روز چند بار می تواند ارضا شود ,زناشویی خاص

مرحله اوج لذت جنسی

 

مرحله پلاتو(ماندگاری برانگیختگی جنسی)

بافت دیواره یک سوم خارجی مهبل به دلیل پرخون شدن، متورم میشود که در نتیجه، باعث تنگی ورودی دهانه واژن میگردد. به این مرحله سکوی ارگاسم میگویند.

 

در این مرحله بنظر می رسد[ کلیتوریس] در زیر یک کلاهک رفته یا به داخل کشیده میشود ولی در واقع ، کلیتوریس بعنوان یک گیرنده تحریکات، درجهت پاسخ به تحریک مستقیم نواحی مجاور کمک میکند. رحم، لوله رحم و تخمدان بزرگ تر شده و تنفس، ضربان نبض و حرکات زن سریعتر میشود.

 

مرحله اوج لذت جنسی

لوله مهبل بطور ریتمیک آغاز به منقبض شدن میکند. همینطور انقباض غیرارادی اسفنکتر مقعد هم در این مرحله پیش می آید. تعداد نبض و میزان فشار خون بالا میرود.

 

افزایش انقباض عضلات و سرشار از خون شدن سیاهرگ باعث رسیدن به اوج لذت جنسی میشود. همینطور باید در نظر گرفت ارگاسم یا به عنوان نمونه عکس‌العمل طبیعی زانو نمیتواند به زور صورت پذیرد، این بازتابها به طور طبیعی اتفاق میافتند.

 

گردآوری: بخش زناشویی بیتوته

 

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------