چگونه دیر ارضا شویم؟ - راه های درمان انزال زودرسدیر ارضا شدن,چگونه دیر ارضا شویم,زودانزالی

آموزش ارضا شدن و درمان انزال زودرس

 

 انزال زودرس یا زودانزالی یکی از اختلال های جنسی میباشد . زمانی که مرد، پیش از آنکه شریک جنسی اش ارضا شود، دچار انزال شده و از وی منی بیرون شود، گفته ميشود مرد دچار انزال زودرس است. گاهی انزال زودرس طبيعي بوده و بر اثر جلوگیری طولانی مدت از مسائل جنسی بوجود مي‌ايد. انزال زودرس دائمی، مشکلی جدّي بوده و به عدم خشنودی خود فرد یا شریک جنسی اش منجر ميشود.

چگونه دیر ارضا شویم - راه های درمان انزال زودرس

فرد باید توانايي کنترل انزال را پیدا کند تا به واسطه ی آن دیر ارضا شود یا به عبارتي از انزال زودرس جلوگيري به عمل آورده و نهایتاً مدت زمان بیشتری به روابط خود ادامه دهد! انزال زودرس رایج ترین مشکل جنسی مردان است که اثرات عمیقی بر زندگی زناشویی اشخاص دارد. اکثر افردی که دچار بیماري زودانزالی هستند به علل گوناگون اخلاقی و فرهنگی از مراجعه به پزشک سرپیچی ميکنند .

 

آموزش ارضا شدن و چگونه دیر ارضا شویم:

یکی از بهترین روش دیر ارضا شدن روش start & stop

یکی از روشهای مؤثر براي رهایی از انزال زود رس یا دیر ارضا شدن شیوه start& stop نام دارد. در این شیوه شما به فعالیت جنسی پرداخته و پس از آنکه تحریک شما به حداکثر رسید و درست قبل از آن که ارگاسم شوید، دست از فعالیت برداشته و براي مقطع کوتاهی اصلاً تحریکی انجام نمی دهید. هر چند در اول امکان دارد مشکل به نظر برسد ولی به مرور زمان شما از لذت جنسی زيادي برخوردار خواهید شد.

 

استفاده از روش ماستر و جانسون از ديگر راههای دیر ارضا شدن مرد است:

این روش شامل یادگیری تشخیص و کنترل احساسی است که منجر به ارگاسم ميشود . این شیوه از دیر ارضا شدن نیاز به اراده و تمرین دارد ولی بسیار مؤثر است. ماستر و جانسون، حاوی تحریک سکسی به وسیله خود فرد یا زوج جنسی میباشد . انجام تحریک تا رسيدن به نزدیکی قله( ارگاسم) و متوقف کردن آن است.

این کار در چند نوبت و اوقات گوناگون انجام ميشود و کم کم زمان هر تحریک افزایش می یابد تا فرد حس ميکند زمان طولانی مدت تری را صرف هر بار تحریک می نماید بعد از چند نوبت و چند روز تمرین انجام نزدیکی آغاز ميشود . مرد به پشت می خوابد و به آرامی کار نزدیکی انجام ميشود . به محض این که تحریک به قله نزديک ميشود با اشاره کردن به زن( پارتنر) چند وقتی وضعیت ریلکس بخود گرفته و مجددا نزدیکی آغاز ميشود .

 

squeeze technique روش فشار دادن، راهی براي دیر ارضا شدن:

شیوه فشار دادن در دهه ی ۶۰ ميلادي به وسیله مسترز و جانسون عرضه شد. در این روش فرد و یا شریک جنسی وی را از نظر جنسی به آرامی تحریک ميکند ، بعد زمانی که فرد به نزديک لحظه انزال رسید، با انگشتهای علامت و شصت حلقه ای به دور آلت درست می کند و محکم آن را می فشارد تا اگر فشار جنسی فروکش کند. بعد مجددا مرحله های بالا را براي سه بار تکرار ميکنند و مرتبه سوم اجازه انزال را می‌دهند . با تکرار این کار ۱ تا ۲ دفعه در هفته کنترل جنسی آن ها بالا می رود و زمان نزدیکی را میتوانند افزایش دهند.

 

چگونگی دیر ارضا شدن مردان و جلوگیری از زودانزالی:

چگونگی دیر ارضا شدن مردان,مشکل جنسی,رابطه جنسی

مصرف بعضی از داروها باعث بروز انزال زودرس مي‌ شود

 

اما آنچه مسلم است، اين است كه زنان معمولاً ديرتر از مردان ارضا میشوند و عدم آگاهی زوجين از چگونگی ايجاد تطبیق، زمان طولانی ارضا شدن زوجه و زمان كوتاه تر زوج، سبب نمود بيشتر و عذاب آورتر اين مشكل میشود. در حالیكه میتوان با يك اموزش درست در اين زمينه از حس نارضايتی زوجين جلوگيری كرد.

مشكلات روانی كه به اشكال گوناگون میتوانند سبب ايجاد انزال زودرس شوند زيادند. به عنوان مثال استرس، هيجان و استرس های روانی كه فرد در زندگی روزانه خود دچار آن ها میشود در پیدایش بيماری انزال زودرس نقش مهمی ايفا میكنند.

معمولاً اين هيجانات و استرس ها سبب میشوند تا فرد در حين نزديكی توانایی خود را در راحتی و تمركز روی روابط جنسی از دست داده و انزال زودرس رخ دهد. يكی ديگر از مسايلی كه از طريق ايجاد مشكل روانی سبب پیدایش انزال زودرس می شود، ترس از پیدایش اختلال نعوظ است. در واقع ترسی كه فرد نسبت به از دست دادن نعوظ دارد سبب می شود تا بصورت ناخود آگاه انزال زودتر از هنگام رخ دهد. اما در موردهای نادری هم استفاده برخی داروها مانند بعضی از دارو های اعصاب سبب پیدایش انزال زودرس می شود.

 

چگونه دیرتر ارضا شویم,لذت جنسی,رابطه جنسی

یکی از روشهای موثر برای دیر ارضا شدن روش start & stop است

 

 

با تمرين و تکرار سعی کنيد آستانه انزال را در خودتان معين کنيد و بعد سعی کنيد تا بر روی کنترل آن اجحاف کامل پيدا کنيد تا بواسطه ی آن قادر شويد مقطع زمان روابط جنسی را افزايش دهيد. سعي کنيد زمانيکه به آستانه انزال نزديک مي شويد کاری کنيد تا برانگيختگی کم تر شود. هميشه خودتان را پايين تر از حدی نگه داريد که انزال اجباری صورت پذيرد. هر موقع که حس کرديد در حال نزديک شدن به مرحله ی انزال هستيد، حرکت دادن بدن را متوقف کنيد، چند ثانيه بخود مهلت بدهيد تا آهسته شويد و زمانيکه تحريک اندکی کم تر شد، دوباره بکار خود ادامه دهيد.

 
گردآوری: بخش زناشویی بیتوته

منابع :

delgarm.com
tanzimekhanevadeh.com

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------