رابطه جنسی تان را با این حقه ساده بهتر کنیدرابطه جنسی بخش مهمی است که روش های زیادی برای بهتر کردن آن وجود دارد‎

 

روابط جنسی بخش مهمی در زندگی مشترک است که شیوه های زيادي براي بهتر کردن آن موجود است . در این مطلب به یکی از این شیوه های ساده اشاره ميشود.

بررسی ها نشان داده اند پوشیدن جوراب به خوابیدن بهتر کمک ميکند که مربوط به گرم شدن پاها در حین خواب است. ولی بر اساس بررسی های تازه که انجام شده مشخص شده که علاوه‌براین پوشیدن جوراب در داشتن روابط جنسی بهتر هم مؤثر است.

بر اساس بررسی هایی که انجام شده، هنگامی که زن در حین برقراری روابط جنسی جوراب پوشیده، خيلي راحت تر به ارگاسم میرسد . بر اساس پژوهشی که پژوهشگران هلندی انجام داده اند، پرفسور گرت هالستگ Gert Holstege بیان ميکند که جوراب پوشیدن سبب بهبود گرما و آسودگی ميشود که این احساسات آمیگدال amygdala و قشر جلوی پیشانی را آرhم ميکنند –این دو بخش مسئول سیگنال های خطر، استرس و ترس هستند.

قبل از این که پژوهشگران به شرکت کننده های این تحقيق جوراب براي پوشیدن بدهند، تنها 50 درصد ادعا کردند که به ارگاسم رسیده اند، بعد از این که این اشخاص در موقع برقراری روابط جوراب پوشیدند، 80 درصد اعلام کردند که ارگاسم را تجربه نموده اند .

سرکوب کردن احساساتی مثل استرس و ترس در رسيدن به ارگاسم براي زنان بسیار مهم است، برای این که تمامی ما می دانیم که تنها زمانی رسيدن به ارگاسم براي یک خانم مقدور است که تمام احساساتی مثل ترس و استرس خود را کنار بگذارد.

زمانی که یک زن جوراب می پوشد بطور ناخواسته تمام حس نا امنی و ترس خود را فراموش ميکند . پیدایش حس نا امنی و ترس در حین برقراری روابط جنسی در خانم‌ها شایع است. بعلاوه کاملاً طبيعي است که خنک شدن پاها حس به وجود آمده را در حین برقراری روابط جنسی از بین می برد و اصلاً چیز مثل حس گرما نمی تواند به بهبود حس فرد در آن وضعیت کمک کند.

 

 راه های بهبود رابطه جنسی


به علاوه از آنجایی که در حین برقراری روابط جنسی لباسی در تن اشخاص نیست، به پا داشتن جوراب به بهبود حس گرما در فرد کمک ميکند . علاوه بر تمام توضیحاتی که داده شد به پا داشتن جوراب در حین روابط جنسی براي خانم‌ها فواید دیگری هم دارد که در ادامه به آن ها اشاره ميشود:

روابط جنسی با جوراب:به گرم شدن بدن کمک ميکند

ممکن است در زمان برقراری روابط بخاطر هیجان حس سرما نکنید، ولی بعد از پایان آن بدن سریع سرد ميشود و نخستین قسمتی که در بدن مدام سرد ميشود ، پاهاست. به هر جهت درصورتی که جوراب به پا داشته باشید، این حس سرمای پس از روابط سریع به سراغ شما نخواهد آمد.

  

روابط جنسی با جوراب به گرم نگه داشتن پاها کمک ميکند

سرد شدن پاها حس به وجود آمده در فرد را در حین برقراری روابط جنسی به آسودگی خراب ميکند . ادعا نمی شود که پوشیدن جوراب کاملاً شما و پاهایتان را گرم ميکند ، ولی وجود آن ها ميزان تندخو شدن تان را کاهش داده و به شما کمک ميکند راحت تر عمل کنید.

  

روابط جنسی با جوراب سبب ميشود نگران پدیکور ناخن های پایتان نباشید

جوراب پوشیدن علاوه بر تمام فوایدی که بیان شد سبب ميشود مضطرب زيبايي ناخن های پایتان نباشید. در این وضعیت الزامی نیست بخاطر پدیکور کردن ناخن های پا روابط جنسی خود را به تعویق بیندازید.

نکته مهم این است که جورابی را که در طول روز به پا داشته اید به هیچ وجه در حین برقراری روابط جنسی استفاده نکنید.

 

منبع: سیمرغ 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------