آیا بزرگ کردن آلت تناسلی مردان ممکن است؟علت بزرگی دستگاه تناسلی مردان, عکس تناسلی مرد واقعی, بزرگ کننده الت

علت بزرگی دستگاه تناسلی مردان

 

بزرگ کردن آلت تناسلی مردان

در بسیاری از اشخاص، هویت و عزت نفس به صورت عمیقی به تصویر شخص از دستگاه تناسلی خود باز می گردد. در کسانی که حس ناخوشایندی در قیاس با ایده آل ذهنی خود دارند امکان دارد عزت نفسشان کاهش یابد.

یک مرد طبیعی امکان دارد آلت تناسلی خود را ظاهرا خیلی کوچک بداند و به دنبال افزایش قطر دستگاه تناسلی خود باشند و یا یک زن امکان دارد ظاهر اندام تناسلی خود را ناخوشایند ببیند. این احساسات اغلب از قیاس خود با عکس ها یا فیلم ها ی مستهجن، پرداختن وسایل ارتباط جمعی مانند اینترنت و ماهواره به این مسئله، و یا نظر شریک جنسی و یا دوست ایجاد می شود.

 

اندازه‌ی آلت تناسلی: اندازه‌ی طبیعی و غیر طبیعی آلت تناسلی چه قدر است؟

ترس از اینکه آلت تناسلی کوچک به نظر بیاید و یا اینکه برای راضی کردن همسر در طول رابطه‌ی جنسی بسیار کوچک باشد، در بین مردان خیلی متداول است. ولی تحقیقات نشان می‌دهد که خیلی از مردانی که فکر می‌کنند آلت تناسلی کوچکی دارند در حقیقت دارای آلت تناسلی با اندازه‌ای طبیعی هستند.

 

علت بزرگی دستگاه تناسلی مردان, عکس تناسلی مرد واقعی, بزرگ کننده الت

بزرگ کننده الت

 

محصولات بزرگ کننده آلت تناسلی

شیوه های گوناگونی در آگهی‌های تبلیغاتی برای افزایش طول آلت تناسلی مردان تبلیغ می‌شود. بیشتر این آگهی‌ها بی‌ تاثیر هستند، و بعضی هم می‌توانند سبب صدمه دائمی در آلت تناسلی مردان شوند.

 

در اینجا بعضی از محصولات و تکنیک‌هایی که به‌طور گسترده تبلیغ می‌شوند، معرفی می‌شوند:

 

قرص‌ها و مکمل‌ها

شامل قرص‌ها، مکمل‌ها و پمادهایی است که بسیار زیاد در سطح اینترنت معرفی و ارائه می‌شوند. این در حالی است که بعضی از این محصولات دارای مواد مضر هستند و خیلی از جهت ایمنی و عوارض جانبی آزمایش نشده‌اند و مفید بودن هیچ‌کدام از این محصولات ثابت نشده‌است.

 

پمپ‌های خلاء

از آنجا که این پمپ‌ها سبب افزایش جریان خون آلت مردان می‌شوند، آن‌ها می‌توانند تا اندازه ای اندازه آلت را بزرگ کنند. بعضی اوقات برای درمان اختلال نعوظ از آن‌ها استفاده می‌شود. پمپ‌های خلاء می‌توانند به‌طور موقت آلت تناسلی مردان را بزرگ‌تر کنند. ولی استفاده بیش‌ از اندازه از آن‌ها و یا استفاده طولانی‌مدت می‌تواند بافت الاستیک آلت تناسلی مردان را دچار صدمه کرده و اختلالاتی در نعوظ را سبب گردد.

 

علت بزرگی دستگاه تناسلی مردان, عکس تناسلی مرد واقعی, بزرگ کننده الت

بزرگ کننده الت تناسلی

 

تمرین

گاهی وقتها به کمک حرکت مکرر دست می‌توان خون بیشتری وارد آلت کرد. به‌ طور ممتد با کمک دست خون از قسمت قاعده آلت به طرف سر آلت هدایت می‌شود. گرچه این شیوه به نظر می‌ آید مطمئن تر از شیوه های دیگر باشد، ولی تحقیقات علمی تاثیر آن را ثابت نکرده است. این کار می‌تواند باعث زخم شدن، به وجود آمدن درد و بدفرمی آلت شود.

 

کشش

در این شیوه به کمک یک دستگاه ویژه ای آلت تناسلی تحت کشش قرار می‌گیرد. مطالعات کمی نشان داده است که این شیوه، به میزان کمی می‌تواند در افزایش اندازه آلت تاثیر گذار باشد (در حدود ۱ تا ۲ سانتی‌متر). با این‌حال، این مطالعات از کیفیت مطلوبی برخوردار نبوده‌اند. تحقیقات بیشتر و دقیق‌تری در این زمینه احتیاج است تا اثربخشی و امنیت این شیوه به ثابت شود.

 

علت بزرگی دستگاه تناسلی مردان, عکس تناسلی مرد واقعی, بزرگ کننده الت

محصولات بزرگ کننده آلت تناسلی

 

عمل جراحی برای درمان کوتاهی آلت تناسلی

جراحی بزرگ کردن آلت تناسلی ، روشی دائمی برای افزایش طول و قطر آلت تناسلی است. البته جراحی پرخطر است و امکان دارد موثر نباشد. مطالعات نشان داده است که بیشتر مردانی که تحت عمل جراحی بزرگ کردن آلت تناسلی قرارگرفته‌اند، از نتایج عمل راضی نیستند. در بهترین حالت، عمل جراحی امکان دارد نیم اینچ (۱ سانتی‌متر) به طول آلت تناسلی مردان در وضعیت طبیعی اضافه کند. در بدترین وضعیت، عمل جراحی می‌تواند عوارضی مثل عفونت، زخم و از دست دادن حساسیت یا عملکرد آلت تناسلی را سبب گردد.

 

- بزرگ کردن قطر آلت تناسلی

مراحل افزایش قطر آلت تناسلی، با استفاده از تزریق چربی گرفته شده از دیگر نقاط بدن، به آلت صورت میگیرد. برخی بررسی ها نشان میدهد ۱٫۵ تا ۴ سانتیمتر با این شیوه میتوان آلت تناسلی را بزرگتر کرد.

 

با این حال تحقیقاتی که این اشخاص را به مدت طولانی تری، مورد مطالعه قرار میدهند نتایج ناامید کننده ای نشان میدهد و به نظر می آید امکان آسیب هایی از جمله بدفرمی، تشکیل بافت جوشگاه، برامدگی و توده و عفونت در بعضی اشخاص وجود دارد.

 

- عمل جراحی بلندتر کردن آلت تناسلی

رایج ترین روش برای بلند کردن آلت تناسلی، بریدن رباطی است که الت را به استخوان شرمگاهی متصل میکند، آنگاه پیوند پوست در قاعده آلت سبب افزایش طول آن می گردد. این عمل جراحی باعث افزایش ۲ تا ۴ سانتیمتری طول آلت می گردد.

 

علت بزرگی دستگاه تناسلی مردان, عکس تناسلی مرد واقعی, بزرگ کننده الت

عمل جراحی بلندتر کردن آلت تناسلی

 

استفاده از ورزش جلکینگ

جلکینگ (Jelqing) یک ورزش است که در آن به طور مکرر آلت تناسلی که در حالت شل قرار دارد با استفاده از انگشت شست و اشاره، کشیده میشود تا اندازه آن در حالت نعوظ افزایش یابد. فرضیه پشت این حرکت این است که ورزشهای کشیدنی سبب افزایش ظرفیت خون رسانی به بافتهای آلت تناسلی میشوند که این به نظر می آید باعث افزایش طول و قطر آلت میشود.

 

جلکینگ درست همانند کرمها و لوسیونهای بزرگ کننده آلت، امکان دارد سبب گردد بعضی مردان با آلت تناسلی خود بیشتر آشنایی پیدا کنند و از تفاوت اندازه بین حالت شل و نعوظ در آن رضایت پیدا کنند. این به حس راحتی و اعتماد به نفس بیشتر کمک میکند. ولی شواهد علمی وجود ندارد که نشان دهد جلکینگ میتواند در بزرگ کردن آلت تناسلی تاثیر گذار باشد.

 

لیپوساکشن

لیپوساکشن عمل جراحی است که در آن چربی اضافی برداشته میشود. با برداشتن چربی پایین شکم، آلت تناسلی بزرگتر به نظر می آید. برداشتن چربی اضافی اطراف قسمت تناسلی هم سبب می گردد آلت تناسلی که در شکم فرو رفته است، بیشتر بیرون بزند و خود را نشان دهد.

 

نتایج زیبایی لیپوساکشن اغلب از نظر بیماران عاقلانه و قابل قبول است. لیپوساکشن هم میتواند تا دو سانتیمتر طول آلت تناسلی را در کوتاه مدت افزایش دهد ولی چنانچه بیمار دوباره افزایش وزن پیدا کند، باز هم ناحیه تناسلی چربی جمع کرده و فرم آلت به وضعیت قبل بازمیگردد.

 

لیپوساکشن اعتماد به نفس بیمار را بالا می برد ولی برای حفظ نتایج آن در بلند مدت باید اشخاص سبک زندگی خود را اصلاح کنند و با ورزش و برنامه غذایی سالم وزن نرمال داشته باشند.

 

گردآوری: بخش زناشویی بیتوته

 

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------