هفت سرمايه گذاري با سود کلان 

 

 

سرمایه گذاری

 

 

هفت سرمايه گذاري کوچک درعشق که سود کلاني براي آقايان به ارمغان مي آورددر سرتاسر اين مقاله بارهاادعا کردم که زن ها براستي پرتوقع نيستند و به راحتي مي توان آنها را خوشحال کرد.فقط بايد بدانيد که چکار کنيد. اين را نيز بارها گفته ام که مردها تعجب خواهند کرد چنانچه بدانند تنها با اعمال بسيار ساده و پيش پا افتاده مي توانند، زن زندگي خود را خوشحال کنند. خب، مردان عزيز:مي دانم که احتمالاً هنوز نيز اين ادعاي مرا باور نداريد.خب، شايد وقت آن رسيده است تا با صرافتي بيشتر از پيش با شما صحبت کنم و فهرستي از روش هاي ساده اي را که دل و جان زندگي تان را از عشق و محبت سرشار خواهد کرد به شما نشان دهم. اينها همان خواسته هاي کوچکي هستند که زن ها هميشه از شما مي خواهند برايشان انجام دهيد. به شما اطمينان مي دهم چنانچه اين توصيه هاي کوچک را به کار ببنديد، نتايجي خواهيد گرفت که هرگز کوچک نخواهند بود!

 

من اين هفت توصيه را سرمايه گذاري کوچک مي نامم که سودهاي کلاني براي مردها در پي خواهند داشت. تصور کنيد مشاور مالي و اقتصادي شما به شما تلفن زده در حالي که بسيار هيجان زده است مي گويد بهترين و مناسب ترين زمان براي سرمايه گذاري فرا رسيده است. شما به او پنج هزار تومان مي دهيد و او در همان روز پنجاه ميليون تومان به شما برمي گرداند!فرض کنيد مطمئن بوديد که با شما شوخي نمي کند چه کار مي کرديد؟ البته که فوراً دست به کار مي شديد. فوراً در ماشين تان مي نشستيد تا هر چه را که در چنته داريد خودتان برايش ببريد.

 

خب، آيا متوجه منظورم شديد؟ توصيه هاي ارائه شده در فهرست پايين همان سرمايه گذاري هاي کوچک و پيش افتاده هستند .سرمايه گذاري هاي احساسي و عاطفي، اين سرمايه گذاري ها هرگز مستلزم صرف وقت يا انرژي زيادي نيستند.اما با وجود اين تضمين مي کنم که نتايج و سودهاي کلاني را به شما برخواهند گرداند.اما اين نتايج و سودها کدام هستند؟

 

*زني که خلق وخوي بهتري دارد.
*زني که آرام تر بوده کم تر عصبي باشد.
*زني که شکايت نمي کند و نق نمي زند.
*زني که همنشيني با او لذت بخش تر است.
*زني که فکر مي کند شما بهترين شوهر و مرد دنيا هستيد.
*زني که دوست دارد بيشتر با شما رابطه ي جنسي داشته باشد.
تذکري به مردها:مردان عزيز:خواهيد ديد که احتمالاً انجام برخي از اقلام اين فهرست خيلي لذت بخش نخواهند بود. مثل:خريدن کارت پستال و دادن آن به نامزد/همسرتان.اين امکان وجود دارد که برخي اقلام ديگر حتي وحشتناک نيز به نظر آيند همچون به خريد رفتن با او و نظر دادن در باره ي لباس هايي که پرو مي کند.در اين دو مورد با شما همدردي مي کنم. اما مي خواهم به شما بگويم که سختي و عذاب موقعيت و کوچکي که ممکن است در حين انجام اين کارها تجربه کنيد در مقايسه با خوشحالي و رضايتي که از داشتن همسري شاد شاد شاد نصيب تان خواهد شد بسيار کوچک، کم اهميت و قابل چشم پوشي خواهد بود.

 

به اين هفت توصيه به عنوان پيش نوازش بنگريد.همانگونه که در بخش مربوط به روابط جنسي نيز خواهيم ديد، ما زن ها ابتدا از جانب سرمان تحريک مي پذيريم. ممکن است نزد خودتان فکر کنيد: «آيا ممکن است فرستادن يک کارت، زندگي جنسي ما را بهتر کند؟» پاسخ من در اينجا به شما اين است که:«بله!بله! بله!.» به کار بستن توصيه هاي اين فهرست شما را براي زن زندگي تان بسيار محبوب تر و غيرقابل چشم پوشي خواهد کرد.

 

تذکري به زن ها:هميشه شکايت مي کنيد که نياز داريد مرد زندگي تان کارهاي کوچکي در حق شما انجام دهد تا خوشحال شويد. اما هنگامي که از شما مي پرسد: «مثلاً چه کاري؟» خودتان هم نمي دانيد که چه بگوييد. خب، پس از خواندن اين فهرست، ديگر گيج و سردرگم نخواهيد بود که چه بخواهيد! فراموش نکنيد هنگامي که اين فهرست، را به نامزد/همسر خود نشان مي دهيد، خواسته هاي شخصي خود را نيز به آن بيفزاييد.

 

 

هفت سرمايه گذاري کوچک براي برداشت سودهاي کلان:


01 به مناسبتهاي مختلف به ماکارت تبريک بدهيد.
02 برايمان يادداشت بگذاريد.
03 در ميان روز به ما تلفن بزنيد.
04 نزد ديگران از ما تعريف کنيد.
05 براي با ما بودن برنامه ريزي کنيد.
06 با ما به خريد برويد.
07 ما را متعجب و غافلگير کنيد.

 

 

01 به مناسبت هاي مختلف به ما کارت تبريک بدهيد.


ما زن ها عاشق کارت تبريک هستيم.هرگز از آن سير نمي شويم. در تحقيقات و مصاحبه هايم همگي زن ها بدون استثناء به کارت تبريک اشاره کرده بودند.در اينجا منظورم تنها به مناسبت خاصي همچون تولدها و سالگردها نيست. به بهانه هاي مختلف مي توانيد کارت هاي مختلفي را به نامزد/همسر خود بدهيد. کارت هاي مضحک و خنده دار، رمانتيک، زيبا، دست ساز، و ساده هر چه بيشتر، بهتر!


مي پرسيد، چرا ما زن ها عاشق کارت هستيم؟ پاسخ ما اين است که:زيرا نشانه ي توجه شما به ما هستند. نشانه هايي مسلم از اينکه به ما فکر مي کرديد و براي آن خود را به زحمت انداخته ايد. ما آنها را نگه مي داريم. بارها و بارها آنها را مي خوانيم و نزد دوستان مان به آنها مي نازيم!


مردان عزيز: مي دانم پاسخ تان چيست:«من يکي از اهل کارت و اين حرف ها نيستم!»پاسخ من نيز به شما اين است که: «حتي اگر لازم شد خود را مجبور کنيد!» خيلي چيزها در زندگي وجود دارند که دوست نداريد انجام دهيد اما مجبوريد: رعايت سرعت مجاز و... تنها توقع مان اين است که هر چند وقت يکبار يک کارت کوچک خريداري کنيد. مگر چقدر اين کار مشکل است؟ لازم نيست اين کار منطقي به نظر آيد.مجبور نيز نيستيد از انجام اين کار حتماً لذت ببريد. فقط آن را امتحان کنيد. به يک مغازه برويد و يک دسته کارت را يکجا با هم خريداري کنيد تا هر بار مجبور نباشيد به خريد برويد. کارت هاي الکترونيکي که از طريق پست الکترونيکي فرستاده مي شوند نيز بسيار عالي اند گرچه کارت هاي واقعي که موجوديت فيزيکي دارند و ما مي توانيم آنها را لمس کنيم يا به روي ميزمان قرار دهيم، بهترند.
حال که کارت ها را خريداري کرده ايد با آنها چه کار خواهيد کرد؟ خب، چيزي روي آنها بنويسيد.سپس مي توانيد آنها را به ما بدهيد يا آنها را بر روي بالش مان يا توي کيف دستي مان يا داخل ماشين، بر روي يخچال بگذاريد يا سرانجام هر جايي که مي دانيد آن را پيدا خواهيم کرد. زن ها عاشق غافلگير شدن هستند.


و کلام آخر اينکه: به اين کارتها به چشم پيش نوازش بنگريد.آيا مي دانستيد که حروف C A R D S حروف اول کلمات: Ceremonious Attention Rewarded by Dynamite Sex به معناي توجه رسمي (تشريفاتي) اعطا شده توسط سکس ديناميتي !!! مي باشند؟! دست کم از اين به بعد تداعي معاني اي که با اين کلمه خواهيد داشت مثبت تر وسازنده تر خواهد بود.


خلاصه ي کلام اينکه هرگاه ما زنها کارتي را از طرف شما دريافت مي کنيم به شما احساس نزديکي بيشتري کرده به دفعات بيشتري به روابط جنسي با شما نياز پيدا مي کنيم.خب، نظرتان چيست؟ آيا نمي خواهيد به مغازه ي محله تان سري بزنيد؟!

 

 

02 برايمان يادداشت بگذاريد
مي دانم داريد غرغر مي کنيد که: «آه، يادداشت روي بالش. ديگه همين يکي مونده بود!» بله حق با شماست. دوست داريم گفته هايمان را با دست خط خودتان ببينيم. هر چه باشد:يادداشتي کوتاه، يک نقاشي کوچک، يا فقط يک جمله ي ساده . مختصر دو کلمه اي: «دوستت دارم.» که البته بسيار شخصي تر و صميمانه تر و حتي به مراتب بهتر از کارت است. همچنين ارزان تر!


چقدر طول مي کشد يادداشت کوتاه و ساده اي را براي ما در جايي بنويسيد؟ ده ثانيه؟ آيا مي توانيد ده ثانيه از وقت خود را براي ما کنار بگذاريد؟ آيا مي توانيد تصور کنيد که اين ده ثانيه چه سرمايه گذاري بزرگي خواهد بود.با اين کار ساده موجب خواهيد شد تمام روز خلق و خوي بسيار خوبي داشته بسيار سرحال باشيم و بتوانيم تمامي اشتباهات کوچک آن روز شمارا ببخشيم و لباس خواب زيبا و مورد علاقه ي شما را از کمد بيرون بياوريم و بپوشيم.


لازم نيست فشار زيادي بر خود بياوريد و نگران باشيد که قدرت قلم شکسپير را نداريد و نمي توانيد عبارات شاعرانه و رمانتيک بسياري بنويسيد. تنها چند کلمه کافي است.يک صورت متبسم که فقط با چهار تا خط کج و کوله نقاشي کرده باشيد يا يک قلب، ما زياد سخت گير و مشکل پسند نيستيم.تنها مي خواهيم بدانيم که شما تلاش خودتان را کرده ايد و همين نيز کافي است.


بزگترين هديه اي که در تمامي طول زندگي ام دريافت کرده ام دفترچه يادداشتي است که يکسال شوهرم براي کريسمس به من هديه داد. قسمت خالي بالاي هر صفحه يک يا دو خط درباره ي يکي از محاسن من يا خاطره ي خوبي که با هم داشتيم يا اميد و آرزويي که براي آينده در سر مي پرورانديم، نوشته بود. اين دفترچه ارزشمندترين چيزي است که دارم. و براستي نمي توانم قيمتي روي آن بگذارم.هميشه آن را مي خوانم. هيچ هديه ي خريداري شده اي، هيچ جواهر گران قيمت و نه هيچ چيز ديگري نمي تواند با آن رقابت کند. چرا؟ زيرا حاوي کلمات و جملات اوست. و براي يک زن حرف هاي عاشقانه و کلمات محبت آميزي که مرد زندگي مان به ما هديه داده است، گنجينه اي گرانبهاست که تا ابد در قلب هاي خود نگاه خواهيم داشت.

 

 

03 در ميان روز به ما زنگ بزنيد.
زن ها تشنه ي ارتباط هستند. بايد اين حقيقت را تا به اينجا ديگر از بر شده باشيد زيرا ده ها بار به آن اشاره کرده ام!(زن ها همچنين حرفهايشان را هم زياد تکرار مي کنند!!) ارتباط، قلب ما را تغذيه مي کند و احساس محبوبيت به ما مي دهد وحتي ما را به لحاظ جنسي نيز تحريک مي کند. بخصوص در اوقاتي که از نظر فيزيکي با شما نيستيم دوست داريم ارتباط خود را با ما حفظ کنيد، زيرا نشان دهنده ي اين است که به ما فکر مي کنيد.


چنانچه مي خواهيد نامزد/همسر خود را خوشحال سازيد از دستورالعمل يک دقيقه اي زير استفاده کنيد.در بين روز گوشي تلفن را برداريد و به او زنگ بزنيد. شصت ثانيه از وقت خود را بر روي خوشحالي او سرمايه گذاري کنيد. لازم نيست چيز بخصوصي براي گفتن داشته باشيد. صرف شنيدن صداي شما ما را خوشحال مي سازد. جملات زير در ضمن بسيار مفيد و مؤثر واقع مي شوند:«داشتم به تو فکر مي کردم.» يا:«اميدوارم که روز خوبي داشته باشي.» يا:«همين الآن به هتل رسيدم و مي خوام اتاق بگيرم.» آه که چقدر از شنيدن اين جمله خوشحال مي شويم، زيرا به معناي رسيدن و اعلام ورود و دقيقاً متضاد رها کردن و ناپديد شدن است.


هنگامي که به ما زنگ مي زنيد، چه اتفاقي مي افتد؟ خيالمان راحت مي شود و احساس آرامش مي کنيم.لبخند مي زنيم. فکر مي کنيم که شما مردي با ملاحظه هستيد، مردي فوق العاده، همان جا به شما هزار امتياز مي دهيم و آن را به حساب جنسي مشترکمان واريز مي کنيم که مي توانيد بعداً از آن برداشت کنيد. حال نظرتان چيست؟ آيا ارزش آن را ندارد که گوشي تلفن خود را همين الآن برداريد؟!


جهت دريافت امتيازات بيشتر و «تشويقي» و «ترفيع» هربار که برنامه هايتان تغييرکرده باشد و مي دانيد که احتمالاً نگران شما خواهيم شد، از پيش به ما زنگ بزنيد و خبر دهيد. چنانچه قرار است ديرتر بياييد از پيش به ما زنگ بزنيد. هر بار که با خبر مي شويد به شما زنگ زده ايم اما شما را پيدا نکرده ايم به ما زنگ بزنيد.اوقاتي که احساس مي کنيد نگران شما باشيم به ما زنگ بزنيد. يکي از شيرين ترين و دوست داشتني ترين کارهاي همسرم در همين اواخر اين بود که به من زنگ زد تا بگويد براي يک کنفرانس تلفني مکالمه ي تلفني بلندي را در پيش خواهد داشت لذا زنگ زده بود تا چنانچه تصادفاً به او زنگ زدم و خط تلفن به مدت طولاني اشغال بود نگران نشوم و از پيش خبر داشته باشم.به ياد دارم تمام آن روز احساس بسيار خوبي داشتم.زيرا شوهرم احساسات مرا درنظر گرفته بود و بسيار ملاحظه کارانه و عاقلانه رفتار کرده بود.


به ياد داشته باشيد.درست به همان اندازه که مردها از تلفن بدشان مي آيد زنها عاشق آن هستند و در واقع آن را جزئي از وجودشان مي دانند! لذا هرگاه از تلفن جهت برقراري ارتباط با ما استفاده مي کنيد، خب، چنانچه باهوش باشيد بايد متوجه منظورم شده باشيد...!

 

 

04 نزد ديگران از ما تعريف کنيد
دفعه ي بعد که خواستيد نامزد/همسر خود را خوشحال کنيد اين توصيه را به کار ببنديد.هنگامي که ديگران مثلاً دوستان يا اعضاي خانواده حضور دارند منتظر فرصت مناسبي باشيد تا در لا به لاي صحبتها از او تعريف کنيد.به عنوان مثال چنانچه صحبت درباره ي رستوران ها است بگوييد:«ورونيکا چنان آشپزخوبي است که ديگر دوست ندارم هيچوقت در رستوران غذا بخورم.»اگر صحبت درباره ي کار و شغل است بگوييد: «به شما گفتم که درآمد ورونيکا اين ماه از تمامي همکارانش بيشتر بوده؟» اگر صحبت به بچه ها کشانده شده مثلاً بگوييد:«ورونيکا چنان مهارتي در برخورد با بچه ها داره که باور نمي کنيد.بايد بازيهاي خلاقانه اي را که در جا براي آنها ابداع مي کند، ببينيد.من يکي که دوست دارم ساعتها بنشينم و بازيهايشان را تماشا کنم.»


ديگر بيش از اين ادامه نمي دهم.احتمالاً متوجه داستان شده باشيد. ممکن است بگوييد اين کار مصنوعي يا اجباري به نظر مي رسد اما بگذاريد به شما بگويم اوقاتي که نامزد/همسر شما نزد ديگران درباره ي شما غلو مي کند و کلي از شما تعريف مي کند و پز مي دهد.حتي متوجه آن هم نمي شويد و فقط احساس خوبي مي کنيد.چنانچه نامزد/همسرتان اين کار را نمي کند. خب، بايد از اين به بعد بکند. اظهار و بيان نقاط قوت و خوبي زن ها در حضور ديگران فعال کننده ي پاسخ و واکنش بسيار مهم و اساسي در زن هاست. گويي درحضور همگان به آنها اعلام مي کنيد که يک مرد هستيد و اين زن خوشبخت همسرشماست.درقلمرو حيوانات و جانوران نيز موجودات مذکر، جفت خود را در حضور ديگران معرفي مي کنند.البته آنها اين کار را به طرق ديگري انجام مي دهند و شما مي توانيد به همان تعريف و تمجيد و تحسين ها بسنده کنيد!


هنگامي که زني احساس مي کند به او افتخار مي کنيد از خوشحالي در خود آب مي شود به اين جهت امتياز زيادي به شما مي دهد.يک تعريف و تحسين در حضور ديگران معادل ده تعريف و تحسين درخلوت ارزش دارد. تعريف و تحسين، نوعي پيش نوازش کلامي محسوب مي شود.

 

 

05 براي با ما بودن برنامه ريزي کنيد.
برنامه ريزي همواره موجب تحريک زن ها مي شود و به او احساس امنيت مي دهد.برنامه ريزي موجب مي شود احساس کنيم شما به ما فکر مي کنيد. برنامه ريزي موجب مي شود از شما متشکر و ممنون باشيم.بزرگ يا کوچک، فرقي نمي کند. مهم اين است که براي با ما بودن برنامه ريزي کنيد.


مردان عزيز:عذر و بهانه هاي شما را مي شناسم:زن ها بهتر از مردها برنامه ريزي مي کنند.پس چرا خودمان را دردسر دهيم؟ پاسخ من به شما اين است که: چنانچه شما برنامه ريزي کنيد احساس مي کنيم از ما مراقبت و مواظبت شده است.برنامه ريزي شما به ما نشان مي دهد که شما با افکار خود براي آينده ي ما سرمايه گذاري مي کنيد و ما هر دو با هم در زندگي پيش مي رويم.


توجه داشته باشيد که موضوع و محتويات آن ابداً مهم نيست.بلکه نفس برنامه ريزي مهم است.به همين دليل برنامه ريزي از هر نوع آن که باشد احساسات بسيار خوبي را در ما توليد مي کند. حال چه پيدا کردن يک رستوران جديد و برنامه ريزي براي بيرون رفتن براي شما با ما باشد و چه برنامه ريزي براي تماشاي برنامه ي بخصوصي از تلويزيون به همراه ما يا حتي برنامه ريزي براي کمک کردن به ما در تميز کردن گاراژ يا... تا هنگامي که از پيش به ما بگوييد برنامه ريزي به حساب مي آيد و به همين دليل است که ما خوشحال خواهيم شد.آيا به ياد داريد که يکي از کارهايي که زن ها را از دست مردها ديوانه مي کرد، پا در هوابودن و بي برنامه بودن بود؟ هنگامي که براي چند ساعت بعد يا چند روز بعد يا چند هفته بعد برنامه ريزي مي کنيد، ما در ذهن خود چيزي داريم که منتظر و مشتاق اش باشيم و اين خود به ما احساس امنيت مي دهد.


آيا دوست داريد دل همسر خود را چنان نرم کنيد که مانند چشمه اي از عشق همواره زير پاي شما بجوشد؟ با او بنشينيد و بگوييد:عزيزم، براي آخر هفته برنامه ريزي بکنيم؟»«آيا چيزي هست که برايش برنامه ريزي نکرده باشيم؟» کافي است سعي کنيد از کلمه ي برنامه و برنامه ريزي به نحو مثبتي در گفتار خود استفاده کنيد.مدام در گوش او بخوانيد: «برنامه ريزي، برنامه ريزي، برنامه ريزي!!

 

 

06 با ما به خريد برويد.
پيش از آنکه از ترس فرياد بزنيد کمي به من گوش کنيد:مجبور نيستيد زياد اين کار را بکنيد.همان يکبارش هم به منزله ي واريز کردن مقادير هنگفتي درحساب بانکي عشق و صميميت ما به حساب مي آيد حسابي که مي توانيد بعداً از آن برداشت کنيد!اغلب زن ها عاشق خريد کردن هستند.همانگونه که قبلاً هم نيز توضيح دادم خريد براي بسياري از ما زن ها تجربه اي احساسي و صميمانه به شمار مي رود.لذا چنانچه به ما پيشنهاد خريد رفتن بدهيد، هيجاني بزرگ براي ما به حساب مي آيد.


پوشيدن و پرو کردن لباس هاي زيباي گوناگون در حضور مردي که دوستش داريم و پرسيدن نظر او به نوعي تجربه اي شهواني و جنسي به حساب مي آيد.زيرا زن ها بدينوسيله توجه شما را به بدن خود معطوف مي کنند و به شما نيز اين فرصت داده مي شود که به بدن او خيره شويد.


اين روش را به يکي از مراجعه کنندگانم با نام هرب پيشنهاد دادم و به رغم مقاومت هاي بسيار، سرانجام موافقت کرد تا به همسرش پيشنهاد دهد با هم به خريد بروند.درست پيش از آنکه خانه را ترک کند و به همراه همسرش به خريد برود به من تلفن زد و گفت:«باربارا، اصلاً نمي توانم اين کار را بکن. ترجيج مي دهم براي روت کانال يا کشيدن يکي از دندان هايم به دندان پزشک مراجعه کنم، اما به خريد نروم!»


پاسخ دادم: «گوش کن، هرب، اصلاً فکر نکن که مي خواهي به خريد بروي و الا حال ات بد مي شود. فکر کن مي خواهيم «تمرين تمرکز» بکني. سعي کن توي فکر و ذهن اش نفوذ کني.به هرچيز توجه مي کند تو هم روي همان چيز تمرکز کن.مثلاً اگر به رنگ دوژاکت مختلف نگاه مي کند، تو نيز واقعاً به آن دو رنگ فکر کن.اگر مدل دوژاکت مختلف را با هم مقايسه مي کند و «تن خور»آنها را روي بدن خودش امتحان مي کند تو نيز به آنها نگاه کن گويي که قرار است براي اين کار و ارائه نظر حرفه اي خود درباره ي آن ژاکت ها دستمزد بگيري.با اين کار بزودي با سطح خودآگاهي او همراهي خواهي کرد گويي او را از خودش بيرون کشيده اي.قول مي دهم مي تواني اين کار را بکني!


گوشي را گذاشتم و مشتاقان منتظر ماندم تا نتيجه را به من خبر دهد.
کمي بعد هرب از تلفن همراه خود به من زنگ زد و گفت:«جوي پاي صندوق است و دارد پول لباس هايش را پرداخت مي کند.خواستم يک لحظه سريع زنگ بزنم و بگويم که موفقيت آميز بود!اولش مي خواستم فرياد بزنم و از مغازه فرار کنم.اما تمرکز کردن را تمرين کردم و سعي کردم افکار و حرکات او را درک کنم.چيزي نگذشت که احساس عجيبي به من دست داد.احساس کردم به او نزديک تر شده ام. علاوه بر آن خيلي هم به من خوش گذشت. همسرم مي توانست ببيند که از خريد کردن با او لذت مي برم. فکر کنم کمي شوکه شده بود.ناگهان خيلي با من مهربان شد و هر بار که از اتاق پرو بيرون مي آمد مرا مي بوسيد.قسم مي خورم هر دويمان تحريک شده بوديم.


ادامه داد:«حالا داريم به خانه برمي گرديم.جوي پيشنهاد داده است که چون بچه ها خونه نيستند و پيش دوستاشون هستند و تا شب هم برنمي گردند،بهتره بريم خونه کمي «دراز بکشيم»و «استراحت کنيم!؟» او قبلاً هيچ وقت از اين جوربازي گوشي هاي و «سربه هوايي ها» نمي کرد اونم اين وقت عصر.فکر کنم عاشق خريد کردن شده ام!


پذيرفتن اين پيشنهاد من ممکن است مستلزم کمي باور و اعتماد از جانب خودتان باشد. اما هرجور که شد، سعي کنيد آن را امتحان کنيد.چنانچه مي خواهيد امتياز بيشتري بگيريد، لباسي را هم شما انتخاب کنيد و به او بدهيد تا پرو کند. حتي اگر از آن خوشش هم نيايد صرف اينکه توجه کرده بوديد صميميت زيادي را ميان شما توليد خواهد کرد.

 

 

07 ما را غافلگير کنيد.
ما زن ها دوست داريم مردي که دوستش داريم ما را متعجب و غافلگير کند. چيزي در آن وجود دارد که به نحوي جنسي وتحريک کننده است.چرا که غير منتظره و برنامه ريزي نشده است، درست مثل يک اغوا شدن ناگهاني و از آنجا که ما زن ها معمولاً سعي مي کنيم بيست کار را يک باره با هم انجام دهيم، غافلگير شدن با چيزي دلچسب و خوشايند موجب مي شود احساس کنيم کسي از ما محافظت مي کند.


هنگامي که مردها اين خواسته ي ما را مي شنوند فکر مي کنند بايد با دو بليط مسخره به پاريس يا يک گردنبند طلا يا چيزي پر زرق و برق و گران قيمت ما را غافلگير کنند.اما مردان عزيز: اصلاً اين طور نيست با هرچيزي مي توانيد ما را غافلگير کنيد.با گل به خانه بياييد، ما را با انجام دادن خريدهاي خانه در هنگامي که فرصت انجامش را نداريم غافلگير کنيد. هنگامي که صبح در حمام مشغول دوش گرفتن هستيم با مرتب کردن رختخواب ها غافلگيرمان کنيد.اوقاتي که مي دانيد روز پرکاري را پشت سر گذاشته ايم و احتمالاً وقت يا حوصله ي آشپزي نداشته ايم براي شام از بيرون غذا سفارش دهيد.چنانچه جايي از ما مي شنويد مثلاً از فلان CD خوشمان مي آيد با خريد و هديه کردنش به ما غافلگيرمان کنيد.


و سرانجام توصيه اي فوق العاده:سعي کنيد با به کار بستن و عمل کردن به ايده ها و نظرات جالبي که در اين مقاله آموخته ايم نيز ما را غافلگيرسازيد!


هفت مورد فوق تنها بخشي کوچک از فهرست سرمايه گذاري هاي کوچک (که سودهاي کلاني را براي تان به همراه خواهد آورد!)را تشکيل مي دهند.به ياد داشته باشيد از نامزد/همسرتان بخواهيد تا موارد مشخص خود را به اين فهرست اضافه کند.
اما چرا بايد اين فهرست و نيز تمامي اطلاعات ارائه شده در اين مقاله را جدي بگيريد؟ چرا بايد آن ها را امتحان کنيد؟ زيرا که اين کار نشان دهنده ي تعهد شما به ازدواج و نامزد/همسرتان مي باشد.

 

 

آنچه زن ها دوست دارند مردها بدانند:
تعهد واقعي يک حلقه ي ازدواج،عقدنامه يا سند ازدواج يا سال هايي نيست که با يکديگر زندگي کرده ايد.بلکه رفتار شماست در يک يک روزهاي زندگي تان، با فردي که دوستش داريد.
متوجه شده ام که مردها اغلب به تعهد به عنوان يکي موضع دروني يا يک تصميم قلبي مي نگرندـ بدين معنا که در قلب خود پاي بند زني باشند يا پاي بند باشند که از او و خانواده شان حمايت و مراقبت کنند.يا...اين در حالي است که زن ها که ابرازگر و خلاق هستند هر روزه به دنبال نشانه هايي دال بر تعهد و پاي بندي همسرشان به آن ها و زندگي خانوادگي شان مي گردند و از اين نشانه ها به عنوان مدرکي دال بر عشق و محبت شوهرشان و نيز محبوبيت خود استفاده مي کنند.


تعهد واقعي موقعيتي ايستا و ثابت (استاتيک)نيست.بلکه رفتاري است که در لحظه لحظه ي زندگي پيشه ي خود مي سازيد.هربار که عشق خود را ابراز مي کنيد،تعهد و پاي بندي دروني خود را نشان داده ايد.هربار که از خود مي پرسيد:«چگونه مي توانم دل و جان همسر خود را سيراب سازم؟»اين تعهد دروني را در خود تقويت و تحکيم کرده ايد.هرچه اين تعهد دروني به واسطه ي ابراز عشق و محبت هاي شما رشد مي کند و مستحکم تر مي شود،شما و نامزد/همسرتان احساس ارتباط و صميميت بيشتري را نسبت به يکديگر در خود احساس خواهيد کرد.


نتيجه اين که:عشق بازي فقط دراتاق خواب نيست که به وقوع مي پيوندد. هر بار که انتخاب مي کنيد به همسرتان توجه کنيد، از او قدرداني کنيد و با مهرباني او را لمس کنيد و نوازش دهيد به او عشق ورزيده ايد.با اين توصيف، عشق بازي واقعي هميشه از قلب شما آغاز مي گردد.شايد گاهي اوقات به بستر منجر شود و شايد نشود.اما هر بار که قلب معشوق تان را سيراب مي سازيد عشق بيشتري را براي هر دوي تان خريداري کرده ايد و اين همان چيزي است که از شما به معناي واقعي کلمه يک «معشوق» واقعي مي سازد.

 

 

آنچه زن ها دوست دارند مردها درباره ي ارتباط و روابط بدانند:
هيچ چيز ناراحت کننده تر و عذاب آورتر از اين نيست که در برابر فردي که بيش از هر کس ديگري در اين دنيا دوستش داريد نشسته باشيد و ناگهان دريابيد که نمي توانيد بدون تنش، ناراحتي، اوقات تلخي يا عصبانيت با او حرف بزنيد.چنانچه تا به حال عاشق شده ايد، حتماً با اين احساس آشنا هستيد: از خودتان مي پرسيد:«چرا بايد اينقدر سخت باشد؟ اگر اين قدر همديگر را دوست داريم پس چرا نمي توانيم يکديگر را درک کنيم؟»


سي سال گذشته ي زندگي خود را صرف يافتن پاسخ و پرسش فوق نموده ام. حقيقت آن است که عاشق شدن، همبستر شدن و رابطه ي جنسي برقرار کردن و به يک خانه نقل مکان کردن همه و همه بسيار ساده هستند.اين درحالي است که ايجاد تفاهم، هماهنگي، هارموني و همدلي مستمر و مداوم مستلزم تحمل سختي ها و دشواري هاي بسيار است.بسياري از مشکلات، درگيري ها، اختلاف سليقه ها، تضادها و نزاع هاي خانوادگي ناشي از آن هستند که زوج ها هنوز به درستي نمي دانند چگونه به نحوي مؤثر با يکديگر حرف بزنند.ما همگي سخت تلاش مي کنيم اما بيشتر وقت ها موفق نمي شويم.پس حيران مي مانيم که آيا زماني خواهد رسيد يا اصولاً امکان آن وجود دارد که مردها و زن ها زبان يکديگر را بياموزند يا خير.

منبع:رازهايي درباره زنان
نويسنده:باربارادي آنجليس

 

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------