5 جمله ای که هیچ مردی نباید به همسرش بگوید،حتی در بدترین شرایط!!رازهای زندگی زناشویی

در زندگی حرف هایی وجود دارد که اگر مردان به همسر خود بگویند آنها را آزرده می کند

 

روان شناسان معتقدند در زندگی زناشویی یک سری حرف هایی وجود دارد که اگر مردان به همسرشان بگویند آنها را بسیار آزرده می کند. این 5 جمله عبارتند از :

 

به نظرم مقداری چاق شده ای

این حرف برای زنان یکی از مخرب ترین حرفها و کلمات است. حتی اگر همسر شما بعد از ازدواجش دچار چاقی و اضافه وزن شده هرگز نباید به روی او آورید، با این کار بدانید دل او را می شکنید و به سختی می توانید دلش را به دست آورید. پیشنهاد می کنیم اگر می خواهید به تناسب اندام همسرتان کمک کنید از روش دیگر و لحن بهتری استفاده کنید.

 

این غذا را مادرم خیلی خوشمزه درست می کرد 

گفتن این حرف به زنان به این معنی است که آنها دستپخت خوبی ندارند. همیشه بدانید برای فرزندان دستپخت مادرشان از بهترین سرآشپزهای دنیا هم بهتر است و این به دلیل حسی است که بین مادر و فرزند وجود دارد. شما با گفتن این کلمه تمام انگیزه همسرتان برای آشپزی کردن را از بین می برید.

 

بدگویی کردن از خانواده درجه یک همسرتان 

شما وقتی وارد خانواده جدیدی می شوید به این معنی است که شما با فرهنگی که بزرگ شده اید وارد خانواده ای با فرهنگی جدید می شوید. این تفاوت فرهنگ ها ممکن است باعث ایجاد سوءتفاهم و اختلافاتی بین شما، همسرتان و حتی خانواده همسرتان بشود. حتی ممکن است باعث دلخوری شما از پدر، مادر و حتی خواهر و برادر همسرتان شود. اما باید بدانید که آنها هرگز قصد اذیت و ناراحت کردن شما را ندارند و این مسائل تنها به جهت ایجاد این سوءتفاهمات است. در این مواقع اگر از خانواده همسرتان پیش همسرتان بدگویی کنید بدانید که نه تنها چیزی درست نمی شود بلکه رابطه بین شما و همسرتان هم به هم می ریزد و همسرتان احساس می کند با یک مردی که هنوز بزرگ نشده است زندگی می کند.

  

فلان خانم چه اندام و چهره زیبایی دارد 

این حرف بدترین حرفی است که می توانید به یک زن بزنید و در نظر اون این حرف یعنی تو زیبا و خوش اندام نیستی. این را بدانید زنها حس حسادت را از بچگی تا بزرگی در وجودشان دارند.

  

وقتی متوجه تغییرات در چهره همسرتان نمی شوید 

خانم ها تمایل بسیاری به انجام کارهای زیبایی اعم از رنگ  کردن مو، کوتاه کردن مو و ... دارند و بیشتر این کارها را برای جلب توجه شوهرشان انجام می دهند. اگر همسرتان یکی از این کارها را انجام داده و شما متوجه نشده اید بدانید بدترین روز زندگی تان است. این برای خانمها به این معنا است که برای شما هیچ اهمیتی ندارد. 

 

منبع: سیمرغ

 

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------