بیوگرافی و عکس های بهزاد عمرانی خواننده معروف ایرانیبهزاد عمرانی خواننده, آهنگ های بهزاد عمرانی, گروه بمرانی

بهزاد عمرانی خواننده

 

بیوگرافی بهزاد عمرانی خواننده گروه بمرانی + زندگی شخصی

بهزاد عمرانی یکی از خوانندگان معروف کشورمان است که به صورت گروهی کار می کند. او در سال 1364 در تهران متولد شد. او گیتار زدن را از سن چهارده سالگی آغاز کرد و به نقل از خیلی ها، ماجرای گیتار خریدن او از عشقش به یک دختر شروع شد که در ابتدا تنها برای جلب توجه بود و کم کم ماجرا عوض شد و او کم کم به این ساز علاقمند شد

چکیده ای از بیوگرافی بهزاد عمرانی 

• نام : بهزادعمرانی

• زمان تولد : 1364

• مکان تولد : تهران 

• مدرک : فارغ التحصیل دکترای فوق دیپلم گرافیک

• علت شهرت : خواننده و موسس گروه بمرانی

• ملیت: ایران

• دین: اسلام

• مذهب: تشیع

 

عکس بهزاد عمرانی, بهزاد عمرانی و همسرش, بهزاد عمرانی

عکس بهزاد عمرانی خواننده

 

بیوگرافی بهزاد عمرانی 

بهزاد عمرانی یکی از خوانندگان معروف کشورمان است که به صورت گروهی کار می کند. او در سال 1364 در تهران متولد شد. او گیتار زدن را از سن چهارده سالگی آغاز کرد و به نقل از خیلی ها، ماجرای گیتار خریدن او از عشقش به یک دختر شروع شد که در ابتدا تنها برای جلب توجه بود و کم کم ماجرا عوض شد و او کم کم به این ساز علاقمند شد و شروع به ساز زدن کرد. او گیتار زدن را نزد استاد حمیدرضا بهزادیان یاد گرفت و کم کم در این زمینه مهارت های خاص خودش را پیدا کرد. 

 

بیوگرافی بهزاد عمرانی, عکس های بهزاد عمرانی, زندگی نامه بهزاد عمرانی

بهزاد عمرانی خواننده گروه بمرانی

 

بهزاد عمرانی در خانواده ای کم جمعیت به دنیا آمد و بزرگ شد. او تنها یک برادر دارد که او هم از بهزاد بزرگ تر است. خودش داستان پیشرفتش را این چنین توصیف می کند که از اجرا در کافه ها و رستوران ها به اجرا در کنسرت های بزرگ رسیده و به شدت از این جایگاه راضی می باشد.

 

اگر بار دیگر بخواهیم بهزاد عمرانی را در چند عبارت کوتاه توصیف کنیم، می توانیم به عباراتی مانند بهزاد عمرانی، خواننده، نوازنده، ‌ترانه ‌سرا و بازیگر سینما، اکتفا نماییم که به نوبه ی خود، عبارات کمی نیستند. البته در بین این عبارات، مطمئنا عبارت بازیگر صدا و سیما برایتان عجیب تر است اما واقعیت دارد و در ادامه درباره ی آن بیشتر برایتان توضیح خواهیم داد :

 

بهزاد عمرانی, عکس های بهزاد عمرانی, زندگی نامه بهزاد عمرانی

تصاویر بهزاد عمرانی

 

بهزاد عمرانی در بازیگری 

او در سال 1394 در فیلم پرطرفدار خشم و هیاهو به کارگردانی هومن سیدی، ایفای نقش کرد و یکی از اعضای درخشان این فیلم نیز معرفی گردید. بهزاد عمرانی در فیلم خشم و هیاهو با بازیگرانی مانند نوید محمدزاده، طناز طباطبایی، سعید چنگیزیان و بهناز جعفری هم بازی بود و به عنوان اولین تجربه بازیگری در مقابل دوربین، اثر خوبی از خودش بر جای گذاشت.

 

او علاوه بر فیلم خشم و هیاهو ، در نمایش های دیگری همچون ؛ «ننه دلاور بیرون پشت در» که ساخته ی سجاد افشاریان (1392) است ، به ایفای نقش پرداخته ‌است و توانسته به خوبی ظاهر شود. تحقیقات و بررسی ها حاکی از آن است که علاقه ی بهزاد عمرانی به تئاتر و نمایش و بازیگری از همان ابتدای کودکی شکل گرفته بود و او حالا کم کم در حال نزدیک شدن به این رویای کودکی شیرین می باشد. 

 

عکس بهزاد عمرانی, بهزاد عمرانی, بیوگرافی بهزاد عمرانی

بهزاد عمرانی در گروه بمرانی

 

فعالیت های بهزاد عمرانی در گروه بمرانی 

بهزاد عمرانی تعریف می کند که در دوران دانشگاه شعر می سرود و آهنگ می خواند . در واقع از طبع و حس شاعرانه ی خود در کنار مهارتش در گیتار استفاده می کرد و قطعات مختلفی را می ساخت.

 

بعد از مدت ها فعالیت های این چنینی، روزی به صورت کاملا تصادفی حمیدرضا را دید و پس از گپ و گفت های فراوان با هم تصمیم گرفتند تا سروده ها و قطعات موسیقی بهزاد عمرانی را به یک آلبوم پیوسته تبدیل نمایند. به دنبال اجرای این هدف و ضبط دوباره و ساخت دوباره قطعات بهزاد، آن ها در استودیو موسیقی با مانی مزدکی و جهانیار قربانی آشنا شدند و استارت تشکیل گروه در همان جا خورده شد. 

 

 گروه بمرانی, بهزاد عمرانی و نوید محمدزاده, عکس بهزاد عمرانی

بهزاد عمرانی و نوید محمدزاده

 

گروه بمرانی 

همه می دانیم که بهزاد عمرانی را قبل از هر چیزی با گروه بمرانی می شناسند. ایده ی نام این گروه از ترکیب حرف اول نام بهزاد در کنار اسم فامیل او یعنی عمرانی گرفته شده بود. بمرانی با ترکیب اسم بهزاد عمرانی در سال 1388 به صورت رسمی کار خود استارت زد و در این زمان، بهزاد عمرانی تنها 24 سال داشت.

 

آن ها سبک کارشان در زمینه ی موسیقی راک و بلوز، تقویت کردند و در زمان خودشان و حتی حالا، یکی از مهم ترین و فعل ترین گروه ها در این زمینه از موسیقی می باشند. سبک کار بمرانی به شدت جوان پسندانه و امروزی بود و به همین دلیل آن ها خیلی زود مورد توجه جوانان قرار گرفتند. 

 

بهزاد عمرانی و همسرش, بهزاد عمرانی, بیوگرافی بهزاد عمرانی

عکس بهزاد عمرانی

 

البته لازم است بدانید که بهزاد عمرانی و گروهش، ابتدا در کافه ها و رستوران های مختلف به صورت زنده اجرا می کردند تا این که توانستند کم کم به ساخت موسیقی برای گروه های تئاتر برسند و کم کم بر سن کنسرت های بزرگ کوچک داخلی و ظاهر شوند. اعضای گروه بمرانی عبارت اند از :  بهزاد عمرانی در سمت خواننده که نوازنده ی گیتار ریتم است.

 

مانی مزدکی که نوازنده ی سازدهنی می باشد. جهانیار قربانی، نوازنده ی گیتار الکتریک،  آرش عمرانی، نوازنده ی پیانو، کیبورد، کیارش عمرانی نوازنده ی گیتار بیس و سالار اصغری که درام و کاخن می نوازد. 

 

آلبوم «آسمان زرد خورشید آبی» که توسط بهزاد عمرانی و با همکاری حمیدرضا بهزادیان ضبط شد، اولین کار رسمی بمرانی نام گرفت که این آلبوم یک اجرای صحنه ‌ای در مجتمع فنی تهران رانیز داشت. پس از آن کم کم بمرانی جان تازه ای به خود گرفت. 

 

بهزاد عمرانی, بیوگرافی بهزاد عمرانی, عکس های بهزاد عمرانی

بیوگرافی بهزاد عمرانی

 

ازدواج و زندگی شخصی بهزاد عمرانی

متاسفانه اطلاعات خیلی زیاد و موثقی درباره ی زندگی شخصی این خواننده محبوب کشورمان در دسترس نیست با این حال، جالب است بدانید که هنوز ازدواج نکرده و اطلاعات خاصی نیز در رابطه با روابط مختلف عاطفی او در صفحه ی شخصی او مشاهده نشده است.

 

بهزاد عمرانی, بیوگرافی بهزاد عمرانی, عکس های بهزاد عمرانی

بهزاد عمرانی در کنسرت

 

فعالیت های بمرانی با سرپرستی بهزاد عمرانی 

سجاد افشاریان  و آشنایی او با گروه بمرانی همانند یک سکوی بسیار بزرگ برای پرتاب این گرو در دنیای تئاتر عمل کرد و باعث شد تا بهزاد عمرانی و گروه بمرانی پروژه های تئاتری دیگری نظیر «کانگورو» علیرضا اولیایی «هفت شب بامهمان ناخوانده در نیویورک» فرهاد آئیش، «داستان زمستان» مهدی کوشکی، «پروانه های غمگین من در یک صبح دل انگیز بهاری» سوگل قلاتیان و «بداهه‌گویی های برنارد آلبا» بهرام را آهنگسازی نموده و در برخی از آن ها به بازیگری و اجرا بپردازند. برنامه خندوانه به کارگردانی رامبد جوان نیز یکی از مهم ترین فعالیت های رسمی بهزاد عمرانی در صدا و سیما به همراه گروهش معرفی می شود. 

 

بیوگرافی بهزاد عمرانی, عکس های بهزاد عمرانی, زندگی نامه بهزاد عمرانی

تصاویر بهزاد عمرانی

 

گردآوری : بخش فرهنگ و هنر بیتوته

 

کالا ها و خدمات منتخب

    تازه های فرهنگ و هنر(شعر و ترانه، هنر و هنرمند، هنرهای دستی، تاریخ و تمدن، مناسبتها و...)

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------