داشتن پوستی شفاف و بدون لک با کمک آنزیم تراپی پوستروشهای فیشیال صورت, آنزیم تراپی پوست خانگی, عوارض آنزیم تراپی پوست

مزایای آنزیم تراپی پوست

 

آنزیم تراپی پوست چیست و چه مزایایی برای جوان سازی پوست دارد؟ 

آنزیم تراپی پوست یکی از لاین های فیشیال پوست است که ضمن لایه برداری با نفوذ عمقی در پوست به لیفت و کلاژن سازی بیشتر کمک می کند. در این مطلب از بیتوته شما را با فواید آنزیم تراپی پوست آشنا می کنیم.

داشتن پوستی شفاف و بدون لک و در عین حال شاداب و بدون چین و چروک ، آرزوی هر خانمی است. یکی از بهترین روش ها برای رسیدن به این هدف ، آنزیم تراپی پوست است. 

یکی از روشهای پر طرفدار فیشیال پوست ، آنزیم تراپی است ، با آنزیم تراپی یا لایه برداری پوست با آنزیم میتوانید پوستی شفاف و جوان تر داشته باشید. آنزیم تراپی ضمن لایه برداری ، باعث تقویت جریان خون و در نتیجه تغذیه بهتر پوست و دفع مواد زائد شده و از درون به بیرون پوست را ترمیم میکند.

 

آنزیم ها پروتئین هایی هستند که در سلولهای بدن یافت می شوند و توانایی ساخت و تجزیه مواد در پوست و بدن را دارند و میتوانند سرعت فرایند های شیمیایی را افزایش دهند. 

آنزیم ها مواد زائد پوست را از بین برده و کلاژن سازی را تحریک میکنند و اکسیژن و مواد مغذی را به سلولها رسانده و با تنظیم  واکنش سلولهای پوست ، تاثیر قابل توجهی بر سلامت و زیبایی پوست می گذارند.

 

مراقبت های بعد از آنزیم درمانی, آنزیم تراپی پوست, مواد آنزیم تراپی پوست

آنزیم تراپی پوست چیست

 

آنزیم تراپی پوست چیست؟

آنزیم تراپی یکی از روشهای پر طرفدار پاکسازی و فیشیال پوست است که باعث می شود عروق پوستی گشاد شده و در نتیجه خونرسانی و اکسیژن رسانی بهتری به پوست انجام شده و پوستتان بهتر تغذیه می شود. در این روش درمانی سلولهای مرده پوست لایه برداری شده و لکه های پوستی کمرنگ تر می شود. 

 

افزایش جریان خون در پوست باعث میشود که سموم و مواد زائد پوست از طریق تخلیه لنفاوی خارج شده و درنهایت پوستی شفاف تر و سالم تر داشته باشید.

آنزیم تراپی ضمن لایه برداری ، پوست را از درون به بیرون ترمیم میکند و مشکلات پوستی را از بین می برد.

 

آنزیم تراپی بر عضلات صورت ، عروق خونی و سیستم لنفاوی تاثیر می گذارد به همین دلیل اثری ماندگار در سفت شدن ، صاف شدن ، افزایش لطافت و شفافیت پوست دارد. 

 

مراحل آنزیم تراپی پوست

آنزیم تراپی پوست با لایه برداری قبل و بعد از ماسک آنزیمی روی صورت ، گردن و دکلته همراه است. برای این که آنزیم تراپی بتواند حداکثر فایده را به پوست باید ماسک آنزیمی حدود 45 دقیقه روی پوست بماند. در این مدت متوجه  سفت شدن ماسک و تپش پوست زیر ماسک خواهید شد. 

 

آنزیم های موجود در ماسک عضلات صورت را تحریک کرده و از داخل کارش را شروع میکند و باعث افزایش سلامت و استحکام عضلات صورت و تغذیه بهتر آنها با افزایش جریان خون می شود. 

آنزیم تراپی به بازسازی سلولهای پوست کمک کرده و باعث می شود به فرایندهای طبیعی خود برگردند و اثرات پیری پوست را کاهش میدهد.

 

بعد از برداشتن ماسک آنزیمی ، یک الگوی وریدی درسراسر پوست ، اثری پلاسماتیک ایجاد میکند ، عروق خونی گشاده شده و خون تازه همراه با اکسیژن به پوست هجوم می آورد. اگر بعد از برداشتن ماسک آنزیمی در آینه نگاه کنید به معنی واقعی کلمه عرق خونی صورتتان که گشاد شده اند و در حال پمپاژ خون به سلولهای پوست هستند را مشاهده خواهید کرد. 

فرایند فیشیال با انفوزیون و ماساژ ترانس درمال به اتمام می رسد. 

 

آموزش آنزیم تراپی پوست, فواید آنزیم تراپی پوست, سم زدایی با آنزیم تراپی پوست

مراحل انجام آنزیم تراپی پوست

 

فواید آنزیم تراپی پوست

آنزیم تراپی به لایه برداری ، جوانسازی و شفافیت پوست و کمرنگ شدن لک ها کمک زیادی می کنید ، مهم ترین فواید آنزیم تراپی عبارتند از : 

 

سم زدایی با آنزیم تراپی پوست

اگر  میخواهید پوستی سالم و شاداب داشته باشید باید به صورت منظم ، پوستتان سم زدایی شود. ماسک آنزیمی که روی صورت قرار می گیرد از طریق فرایند اسمز معکوس غدد لنفاوی به سم زدایی پوست کمک میکند. احساس نبض ضعیفی که زیر ماسک آنزیمی احساس میکنید نشان دهنده جادوی سم زدایی ماسک است. 

 

پرشدن پوست با آنزیم تراپی

آنزیم تراپی با تحریک سیستم لنفاوی سموم پوست را تخلیه کرده و ساخت کلاژن را تحریک می کند. کلاژن پروتئین طبیعی موجود در سلولهای بدن است که خاصیت ارتجاعی پوست را حفظ میکند ، کلاژن سازی باعث می شود پوستتان پرتر و شاداب تر به نظر برسد. 

 

اکسیژن رسانی به پوست

این درمان منحصر به فرد باعث ایجاد اثر پلاسماتیک شده و با افزایش جریان خون در پوست ، باعث اکسیژن رسانی بیشتر به سلولها می شود. 

 

احساس انرژی در پوست

ماسک آنزیمی که روی صورتتان قرار می گیرد طیف وسیعی از ویتامین ها ، مواد معدنی و اسیدهای آمینه را به پوست تزریق میکند در نتیجه پوست انرژی بیشتری پیدا کرده و به عملکرد بهینه اش می رسد. 

 

آنزیم تراپی پوست خانگی, عوارض آنزیم تراپی پوست, هزینه آنزیم درمانی صورت

فواید آنزیم تراپی برای پوست

 

بازسازی پوست با آنزیم تراپی

درمان آنزیمی پوست به حذف سلولهای مرده ، بازساسی ، محافظت و نگهداری پوست کمک میکند. استفاده از لایه برداری های رفه ای ماسک آنزیمی باعث می شود پوست بتواند خودش را بازسازی کرده و شادابی اولیه خود را بدست آورد. 

 

جوانسازی پوست

آنزیم تراپی منظم میتواند پوست را شاداب و هیدراته نگه دارد ، ماسک آنزیمی باعث پمپاژ خون تازه به پوست شده و مواد مغذی بیشتری به پوست می رساند که باعث تحریک کلاژن سازی ، روشن شدن پوست و جوانسازی پوست می شود.

 

از بین رفتن مشکلات پوستی

پاکسازی پوست با آننزیم تراپی میتواند بسیاری از مشکلات پوستی را درمان کند ، از جمله :

آکنه ، رزاسه ، لک های پوستی ، تحریک  پوستی ، اگزما ، حساسیت پوستی ، خشکی و ترک خوردگی پوست ، دهیدراته شدن پوست ، قرمزی پوست ، بی رنگی پوست ، پف و سیاهی دور چشم. 

 

لیفتینگ پوست

هدف از آنزیم تراپی تقویت یکپارچگی ساختار پوست است تا فضا برای رشد و بازسازی سلولها و تولید بیشتر کلاژن فراهم شود. آنزیم تراپی حتی ماهیچه های صورت را تحریک میکند و باعث می شود بعد از اتمام جلسه درمانی احساس لطافت و سفتی بیشتر در پوست داشته باشید.

 

آنزیم تراپی پوست, مواد آنزیم تراپی پوست, آموزش آنزیم تراپی پوست

لایه برداری پوست با کمک آنزیم تراپی 

 

تفاوت آنزیم تراپی با سایر روشهای فیشیال صورت

اغلب درمان های فیشیال صورت فقط روی سطح پوست کار میکنند ولی آنزیم تراپی میتواند بر ساختار داخلی و عملکرد پوست و حتی عضلات صورت تاثیر عمقی بگذارد و علاوه بر تاثیر موضعی ، عملکردهای داخلی پوست را هم تحریک کند و به عنوان یک درمان ماندگار در طولانی مدت شناخته می شود. 

لایه برداری آنزیمی با استفاده از آنزیم های میوه و سرشار از اسیدهای سالم طبیعی است که خاصیت لایه برداری ملایمی دارد و شدت لایه برداری آن از پیلینگ  های شیمیایی کمتر است. 

 

آنزیم تراپی پوست خانگی با میوه ها 

استفاده از ترکیب میوه ها به عنوان ماسک برای آنزیم تراپی پوست نمیتواند تاثیر ماسک های تولید شده برای فیشیال صورت را ایجاد کند ، چرا که ماسک های میوه خانگی غلظت مواد آنزیمی کمی داشته و توانایی نفوذ به پوست را ندارند و تنها کاری که برایتان انجام میدهد پاکسازی سطحی پوست و از بین بردن چربی طبیعی پوست است ، این روش های خانگی به خصوص برای افرادی که پوست خشک و حساس  و نازک دارند به هیچ عنوان مناسب نیست.

 

گردآوری : بخش آرایش و زیبایی بیتوته 

 

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------