آرایش صورت با رنگ چشم مشکی و پوستهای سبزه و تیره!آرایش صورت برای رنگ چشم مشکی و پوست سبزه و تیره, آرایش چشمان سیاه با صورت سبزه, آرایش صورت برای رنگ چشم مشکی و پوست سبزه

آرایش صورت برای رنگ چشم مشکی و پوست سبزه و تیره

 

آرایش برای پوست‌ سبزه و تیره و چشم های مشکی

پوست های تیره برای آرایش کردن محاسن بسیاری دارند و شما می توانید برای آرایش صورت سبزه از انواع مدل آرایش های تیره و روشن استفاده نمایید. توجه داشته باشید که بهتر است برای پوست سبزه از مدل آرایشهای لایت و ملایم استفاده کنید تا صورت تان جذاب تر به نظر برسد، در ادامه مطلب شما را با ترفند آرایش پوست سبزه آشنا خواهیم کرد.

آموزش آرایش صورت سبزه

دقت کنید که به جز شکل صورت٬ رنگ پوست یکی دیگر از عوامل اثرگذار روی انتخاب مدل آرایش شما است. خانم هایی که پوست سبزه دارند بهتر است در انتخاب رنگ لاک برای پوست سبزه و رنگ رژلب برای پوست سبزه و مدل میکاپ صورت سبزه توجه لازم را داشته باشند. 

 

برای زیرسازی مناسب پوست بهتر است از کرم پودر مناسبی استفاده کنید. کرم پودر های عسلی و طلایی از انواع کرم پودرهای مناسب برای پوست سبزه هستند. دقت کنید که کرم پودرهایی که دارای توناژ آبی و یا صورتی هستند برای آرایش کردن پوست سبزه نمی توانند انتخاب مناسبی باشند.

 

آرایش صورت برای رنگ چشم مشکی و پوست سبزه و تیره, آرایش چشمان سیاه با صورت سبزه,آرایش صورت برای رنگ چشم مشکی و پوست  تیره

آرایش چشمان سیاه با صورت سبزه

 

- چنانچه پوست شما صاف است احتیاجی به استفاده از کانسیلر ندارید اما چنانچه روی پوستتان جای لک و جوش است بهتر است از کانسیلر برای پوشاندن جای جوش و لک استفاده کنید. دقت کنید که کانسیلرهایی که توناژ صورتی و هلویی دارند برای خانم ها با پوست سبزه می توانند انتخاب خوبی باشند.

 

- رژگونه یکی دیگر از مراحل آرایش پوست سبزه است. رژگونه هایی که رنگ تیره ای نظیر صورتی و قهوه ای دارند برای پوست های سبزه مناسب هستند و این رنگ رژگونه ها به پوست سبزه درخشش و برجستگی مناسبی می دهند.

 

آرایش صورت برای رنگ چشم مشکی و پوست سبزه و تیره, آرایش چشمان سیاه با صورت سبزه,آرایش برای پوست‌ سبزه و تیره

آرایش صورت برای رنگ چشم مشکی و پوست سبزه

 

- برای برجسته کردن پوست سبزه همچنین می توانید از تکنیک هایلایت استفاده کنید. می توانید برای هایلایت کردن پوست سبزه از رنگ های نقره ای و طلایی استفاده نمایید. توجه داشته باشید که همزمان با هایلایت کننده از کرم و یا پودرهای برنزه برای ایجاد تضاد روی پوست استفاده می شود و از آنجایی که پوست های سبزه رنگ برنزه ای دارند دیگر نیازی به استفاده از کرم و پودرهای برنزه نیست.

 

- آرایش چشم یکی از مهم ترین مرحله های آرایش پوست سبزه است و چنانچه شما دوست دارید آرایش طبیعی داشته باشید بهتر است از ریمل و خط چشم مشکی برای آرایش چشم های خود استفاده کنید. سایه ها با رنگ ها و توناژهای آبی و بنفش و سبز برای میکاپ کردن چشم های شما می تواند انتخاب خوبی باشد.

 

آرایش صورت برای رنگ چشم مشکی و پوست سبزه و تیره, آرایش چشمان سیاه با صورت سبزه, آرایش صورت برای رنگ چشم مشکی و پوست سبزه

آرایش برای پوست‌ سبزه و تیره

 

- خانم هایی که پوستی سبزه دارند بهتر است از رژلب های کمرنگ برای آرایش لب های خود استفاده کنند. رژ لب صورتی کمرنگ یا رژلب هایی که رنگ آن ها به رنگ لب نزدیک تر است از انواع رنگ های مناسب برای آرایش پوست سبزه است. رژلب قرمز هم برای خانم ها با پوست سبزه انتخاب ایده آل و مناسبی است.

 

- برای رنگ رژلب این رنگ پوست با چشمهای سیاه بهتر است از مخلوط گروه رنگهای نارنجی و آجری تا بژ و کرم استفاده شود به این ترتیب که اول با یک مداد لب آجری رنگ یا قهوه ای روشن که قرمزی داشته باشد خط لب بکشید و رنگ آن را به آهستگی بر روی همه لب پخش کنید آنگاه از رژ لب نارنجی کمرنگ بر روی آن بزنید و کاملا با رنگ خط لب مخلوط کنید و در آخر یک رژ براق کرم شکلاتی روشن بر روی آنها بزنید.

 

آرایش صورت برای رنگ چشم مشکی و پوست سبزه و تیره, آرایش چشمان سیاه با صورت سبزه, آرایش صورت برای رنگ چشم مشکی و پوست سبزه

آرایش صورت برای رنگ چشم مشکی و پوست  تیره

 

- ترکیب این رنگها، رنگ تازه و زیبایی به دست می آورد که برای این رنگ پوست بسیار زیبا و مناسب می باشد. بعضی وقت ها ترکیب رنگهای رژلب را برای پوستهای تیره با چشمهای مشکی می توان از گروه رنگهای زرشکی هم انتخاب نمود.

 

- برای انتخاب سایه چشم برای پوست سبزه و تیره بهتر است از سایه هایی یک درجه روشن تر از رنگ پوستتان استفاده کنید. بهتر است به سایه هایتان رنگ طلائی یا نقره ای اضافه کنید. برای این رنگ پوست از سایه تیره استفاده نکنید، ولی چنانچه تصمیم به زدن سایه های تیره را دارید آن را با یک سایه روشن هماهنگ کنید و از یک خط چشم تیره نیز استفاده کنید.

 

آرایش صورت برای رنگ چشم مشکی و پوست سبزه و تیره, آرایش چشمان سیاه با صورت سبزه, آرایش صورت برای رنگ چشم مشکی و پوست سبزه

آرایش برای پوست‌ سبزه و تیره با چشمان سیاه

 

- به جز استفاده از سایه چشم برای پوست سبزه، خط چشم‌های رنگی را نیز امتحان کنید مثلا خط چشم های سبز، بنفش، آبی یا قهوه‌ای تیره زیبایی چشم های شما را چند برابر می‌کنند.

 

- بهتر است برای آرایش روزمره از انتخاب سایه روشن برای پوست سبزه خودداری کنید، به جای آن از رنگ‌هایی مانند قهوه‌ای، صورتی و طوسی به عنوان سایه استفاده کنید و آرایش‌ چشم‌تان را با قدری ریمل کامل کنید.

 

- برای مجالس و مهمانی سایه و مداد چشم نقره ای بهترین انتخاب است. همینطور می توانید از سایه چشم بنفش، آبی و سبز یا رنگ‌هایی مانند مسی و قهوه‌ای برای پوست سبزه استفاده کنید.

 

آرایش صورت برای رنگ چشم مشکی و پوست سبزه و تیره, آرایش چشمان سیاه با صورت سبزه, آرایش صورت برای رنگ چشم مشکی و پوست سبزه

آرایش صورت رنگ چشم مشکی و پوست تیره

 

گردآوری: بخش آرایش و زیبایی بیتوته

 

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------