تازه های آرایش صورت

لیست خدمات سالن های زیبایی, سالن زیبایی, لیست خدمات آرایشگاه زنانه

خدمات زیبایی ارائه شده در سالن های زیبایی

خدمات سالن های زیبایی خدمات سالن های زیبایی شامل چه مواردی می شود؟ آرایشگر با توجه به میل مشتری مدل…

هنگام سرما خوردگی چگونه آرایش کنیم؟آرایش هنگام سرما خوردگی,آرایش در موقع سرما خوردگی

آرایش در موقع سرما خوردگی

 

مبتلا شدن به سرما خوردگی و انفولانزا طی ماه های سرد سال چیز عجیب و دور از انتظاری نیست، ولی بیمار و بی حال بنظر رسیدن هم خوش آیند نیست. با انجام چند ترفند ساده که یک شخص بیمار هم به آسانی میتواند انجام دهد میتوانید در روزهای بیماری هم خوش چهره باشید.

از پرایمر استفاده کنید

هنگامی که دچار سرماخوردگی می شوید، عطسه می کنید، فین می کنید و چشم های تان را می خارانید بنابراین بهتر است قبل از آرایش، از پرایمر روی صورت تان استفاده کنید تا پوست تان به مدت طولانی تری یکدست و سرحال به نظر برسد. استفاده از پرایمر لب و پرایمر چشم هم ایده ی خوبی است.

 

از رنگ های گرم برای صورت تان استفاده کنید

اگر حس می کنید رنگ پریده اید، بهتر است قدری به صورت تان رنگ بدهید. سراغ طیف صورتی نروید و در عوض از برنزه و هلویی برای رژگونه استفاده کنید تا چهره تان سرحال تر بنظر برسد.

 

ژل ابرو بزنید

یک ابروی منظم و بالا رفته میتواند شما را سرحال و جذاب نشان دهد ولی یک شخص بیمار شاید حوصله تمیز کردن ابروهای خویش را نداشته باشد. چاره کار استفاده از ژل ابرو است. ژل را بصورت عمودی به موهای ابرو بزنید و آنرا با دست مرتب کنید.

 

آرایش هنگام سرما خوردگی,آرایش در موقع سرما خوردگی

آرایش در موقع سرما خوردگی

 

پُف چشم های تان را با چای کیسه ای و یا با قاشق سرد بخوابانید

درصورتی که چشم های تان به علت گرفتگی بینی و سینوس ها پُف کرده، موقع خواب بالشت زیر سرتان را قدری بلندتر کنید تا مایعاتی که در صورت تان تجمع کرده اند به آرامی تخلیه شوند. برای خوابانیدن پُف چشم های تان، دو عدد چای کیسه ای سرد و نمدار را روی آنها قرار دهید و به مدت ۱۵ دقیقه دراز بکشید. چای دارای کافئین و آنتی اکسیدان است و هنگامی که آنها را روی چشم های تان قرار می دهید، پوست تان ارام شده و از پُف چشم های تان کم می شود. چای سبز، سیاه و سفید همگی دارای آنتی اکسیدان و کافئین هستند، ولی چای سفید از همه بهتر است، چون کم ترین فراوری روی آن صورت گرفته است.

 

چنانچه بالای چشمانتان پف کرده کرده است که از عارضه های بیماری است میتوانید با یک قاشق فلزی که در فریز گذاشته اید این پف را تا حدود زيادي رفع کنید. پشت قاشق را بالای پلک ها بگذارید و چند ثانیه استراحت دهید.

 

لب های براق

خشکی لب ها از ديگر عارضه های بیماری است که شما را ناخوش و مریض نشان می دهد. استفاده از برق لب سبب می شود لبهای شما شاداب تر و سلامت تر بنظر برسد.

 

آرایش هنگام سرما خوردگی,آرایش در موقع سرما خوردگی

آرایش صورت هنگام سرما خوردگی

 

ریمل نزنید

سرما خوردگی با عطسه و سرفه و آبریزی چشم ها همراه است و چنانچه از ریمل استفاده کنید احتمال این که پای چشم های تان بریزد زیاد است. درصورتی که فکر می کنید مژه های تان به قدری ریمل احتیاج دارند، تنها از ریمل ضد آب استفاده کنید، ولی پس از این که سرما خوردگی تان برطرف شد ، از همان ریمل همیشگی تان استفاده کنید، زیرا ریمل های ضد آب میتوانند مژه ها را خشک کنند.

 

یادتان باشد هر محصول آرایشی که دوام بیشتری روی پوست دارد، خشک تر است، زیرا فولیکول را می پوشاند و میتواند بر ساقه ی مو اثر بگذارد. در نتیجه تعادل آب در مو بهم می خورد. ضمنا برای پاک کردن ریمل ضد آب، تنها از محصولی استفاده کنید که مناسب ریمل ضد آب طراحی شده است. این محصول بطور کلی چرب است و بدون این که پوست تان را بیشتر خشک کند، ریمل را پاک خواهد کرد.

 

درمان رنگ پریدگی

رنگ پریدگی و زردی ناشی از بیماری را میتوان با قدری رژ گونه ملایم رفع کرد. رژگونه را به قسمت برجسته گونه های خویش بزنید و محو کنید. درصورتی که رژگونه ندارید میتوانید از رژ لب معمولی استفاده کنید.

 

گردآوری: بخش آرایش و زیبایی بیتوته

 

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

    Makan Inc.| All Rights Reserved - © 2013 - 2022