رنگ موی نامطلوبتان را با رنگساژ با واریاسیون، خودتان عوض کنیدرنگساژ با واریاسیون بنفش, رنگساژ با واریاسیون, رنگ مو با واریاسیون نقره ای

رنگساژ با واریاسیون

 

رنگساژ با واریاسیون

رنگساژ کردن یعنی بازسازی مجدد رنگ مویی که دیگر جذابیت، درخشندگی و خوشرنگی خود را از دست داده است، آموزش ساخت رنگساژ به شما کمک میکند تا خودتان در منزل رنگساژ درست کنید.

شايد شما هم از آن گروه اشخاصی باشيد که پس از گذشت مدت زماني کوتاه از رنگ کردن موهايتان حس بدی از رنگ الان خود داشته باشيد و بخواهید آن را عوض کنید چنانچه وقت رفتن دوباره به آرايشگاه و وقت صرف کردن براي آن را نداريد مي توانيد خودتان با کمي توجه و به آسانی با کمي وارياسيون اين کار را انجام دهيد.

 

رنگساژ با وارياسيون يکي از شیوه هاي اصلاح رنگ موي نامطلوبتان است. شما مي توانيد به آسانی با استفاده از وارياسيون هاي نقره اي، دودي، سبز و ... زردي مو هاي تان را از بين ببريد.

 

رنگساژ با واریاسیون بنفش, رنگساژ با واریاسیون, رنگ مو با واریاسیون نقره ای

رنگساژ مو با واریاسیون

 

رنگساژ چیست؟

رنگساژها در حقیقت همان رنگ موی تضعیف شده با مقدار مناسبی آب هستند که بر روی موهای دکلره یا مش شده قرار گرفته و باتوجه به فرمول ضعیف‌تر آنها، صدمه کمتری به موها وارد می‌کنند. با استفاده از رنگساژ می‌توانید بعضی اوقات یک تنوع جذاب در رنگ موی خود به وجود بیاورید و یا درخشندگی و براق بودن رنگ موی اکنون خود را افزایش دهید.

 

رنساژمو به دو صورت موقت، نیمه موقت و دایم صورت می گیرد.

رنساژ موی موقت یک هفته ای رنگساژ و رنساژ موی موقت را می توان روی موهای تمیز یا نمدار استفاده کرد. موی رنگساژ یا رنساژ شده، احتیاج به آبکشی نداشته و مستقیماً می توان آن را سشوار کرد. رنگساژ و رنساژ موی موقت شامل: اسپری ها، موس ها، شامپوهای رنگی و ژله های رنگی  یا واریاسیون ها هستند.

 

رنگساژ با واریاسیون بنفش, رنگساژ با واریاسیون, رنگ مو با واریاسیون نقره ای

واریاسیون چیست

 

شیوه استفاده از رنگساژ یا رنساژ موی یک هفته ای

پس از شامپوکردن مو و گرفتن آب اضافی آن، مواد رنگساژ را روی همه موها زده و شانه می کنیم تا یک دست روی موها پخش شود. شما میتوانید این مواد را بجای همه موها، فقط روی قسمت های دلخواه بگذارید. پس از آن موها را سشوار یا شینیون کنید.

 

چنانچه تصمیم دارید، پس از تمام شدن شینیون از رنگساژ موقت استفاده کنید، می توانید از مواد و محصولاتی که به این منظور وجود دارد استفاده کنید. به یاد داشته باشید، بعضی از محصولات رنگ موی تقلبی یا بی کیفیت برای رنگساژکردن امکان دارد به موهای شما صدمه های جدی وارد کنند؛ پس فقط از محصولات و برندهای معتبر و با کیفیت موجود در بازار استفاده کنید.

 

رنگساژ و رنساژ موی نیمه موقت سه هفته ای

واریاسیون ها، رنگ های ژله ای، رنگ موی آماده  جزء رنگ های نیمه موقت هستند.

 

 

واریاسیون چیست؟

واریاسیون‌ها در حقیقت رنگ‌ موی خالص و کمکی هستند که با استفاده از آنها می‌توانید روی رنگ موی فعلی خود سایه‌های جذابی به وجود آورده و به همین علت بسیاری از افرادی که تصمیم دارند  تنوع در رنگ موی خود به وجود آورند، با استفاده از این نوع رنگ‌ مو، دیگر احتیاجی نیست به آرایشگر مراجعه کنند. با ترکیب قدری از واریاسیون با رنگ‌های دیگر، می‌توان سایه‌های خاکستری، دودی، نقره‌ای، قهوه‌ای و یا هر رنگی که تمایل دارید را ایجاد کنید.

 

رنگساژ با واریاسیون بنفش, رنگساژ با واریاسیون, رنگ مو با واریاسیون نقره ای

رنگهای واریاسیون

 

موارد مصرف واریاسیون‌ها

واریاسیون سبز: برای از بین بردن رفله قرمزی مو

واریاسیون دودی: برای از بین بردن رفله‌ی زردی

واریاسیون خاکستری: برای از بین بردن زردی مو

واریاسیون قرمز: برای ترکیب با رنگ‌های گرم

واریاسیون نقره‌ای:برای براق نمودن رنگ مو

واریاسیون آبی: برای از بین بردن رفله‌ی نارنجی

واریاسیون طلایی:برای ترکیب با سری رنگ‌های طلایی

 

نکته‌های مهم در استفاده از واریاسیون

هر چه میزان واریاسیون در رنگ بیشتر باشد رنگ تیره‌تر خواهد شد.

هرچه زمان مکث واریاسیون بیشتر باشد هم رنگ تیره‌تر خواهد شد.

حتما برای بیس مو‌های زیتونی و دودی-خاکستری از اکسیدان‌های ضعیف آنتی زد یا ضد قرمزی استفاده کنید.

 

گردآوری: بخش آرایش و زیبایی بیتوته

 

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------