آیا می توان موهای ناحیه تناسلی را به پوست سر پیوند زد؟(کاشت مو از ناحیه تناسلی)کاشت مو طبیعی از ناحیه تناسلی, مراحل کاشت مو از ناحیه تناسلی, مراقبت های بعد از کاشت مو

امکان کاشت مو از ناحیه تناسلی

 

آیا امکان کاشت مو از ناحیه تناسلی وجود دارد؟

برای جراحی کاشت مو معمولا از بانک موی پشت سر استفاده می شود ولی افرادی که بانک موی کافی نداشته باشند میتوانند از موی بدن برای افزایش تراکم کاشت موهایشان استفاده کنند ولی آیا میتواند از موی ناحیه تناسلی برای کاشت مو روی سر استفاده کرد؟

روش دائمی برای درمان ریزش مو ، جراحی کاشت مو است. در کاشت مو از پیوند گرافت مو از ناحیه اهدا کننده یا بانک مو به ناحیه کاشت استفاده میشود. 

معمولا برای بانک مو از ناحیه پشت سر استفاده می شود و کاندیدای مناسب برای کاشت مو فردی است که تراکم موی کافی در ناحیه پشت سر داشته باشد. 

 

اگر فردی بانک موی مناسبی نداشته باشد می توان از موی سایر قسمتهای بدن برای پیوند مو استفاده کرد. یکی از مناطق بدن که در همه افراد تراکم موی بالایی دارد ناحیه تناسلی است ، ولی آیا امکان کاشت مو از ناحیه تناسلی وجود دارد؟

 

کاشت مو از ناحیه تناسلی, عوارض کاشت مو از ناحیه تناسلی, جدیدترین روش کاشت مو

کاشت مو به روش BHT

 

کاشت مو از ناحیه تناسلی

باید ببینیم که آیا در حال حاضر با توجه به پیشرفت های علمی و با توجه به بافت خاص موهای ناحیه تناسلی آیا امکان کاشت مو از ناحیه تناسلی و جود دارد و آیا موهایی که از ناحیه تناسلی برداشته می شود برای کاشت موی سر مناسب هستند؟

 

سالیان قبل فقط امکان کاشت مو از بانک موی سر وجود داشت ولی با پیشرفت تکنولوژی ، امروزه میتواند از کاشت موی بدن یا BHT (پیوند موی بدن به سر ) استفاده کرد .

به همین دلیل ممکن است در برخی  از سایتها تبلیغات کاشت مو از ناحیه تناسلی را دیده باشید که در حال حاضر باید گفت صرفا جنبه تبلیغاتی دارد و هنوز در واقعیت امکان پذیر نشده است. 

 

کاشت مو طبیعی از ناحیه تناسلی, مراحل کاشت مو از ناحیه تناسلی, مراقبت های بعد از کاشت مو

کاشت موی سر از بدن

 

پیوند موی بدن برای چه افرادی مناسب است؟

به طور کلی برداشت مو از بدن صرفا برای ترمیم و بهبود تراکم انجام می شود و نمیتوان برای فردی که هیچ بانک مویی در پشت سر ندارد ، صرفا از کاشت موی بدن استفاده کرد. این روش صرفا به عنوان مکمل در کنار سایر روش ها قابل استفاده است. 

 

با وجودی که فعل امکان کاشت مو از ناحیه تناسلی وجود ندارد با این حال از سایر قسمت های بدن می توان برای جراحی کاشت مو استفاده کرد. کاندیدای مناسب برای پیوند کاشت موی بدن عباتند از :

- افرادی که بانک موی ضعیفی در پشت سر و کنار گوش دارند. 

- افرادی که در جلسه کاشت موی قبلی از بانک مویشان بیش از حد برداشت شده و دیگر برای برداشت مجدد مناسب نیست و نمیتوان تراکم مناسبی با آن ایجاد کرد. 

- افرادی که در اثر جراحت و بخیه زخم دچار ریزش مو در ابرو ، ریش و صورت شده اند. 

- افرادی که قبلا جراحی کاشت مو داشته اند و میخواهند جلسه ترمیمی داشته باشند.

 

کاشت مو به روش BHT, کاشت مو از بدن به سر, کاشت مو از ناحیه تناسلی

نواحی مناسب بدن برای کاشت موی سر

 

بهترین نواحی برداشت مو برای پیوند مو از بدن

حالا که میدانیم امکان کاشت مو از ناحیه تناسلی وجود ندارد باید به دنبال نواحی جایگزین روی بدن برای پیوند مو باشید. 

از آنجا که ویژگی ها و سرعت رشد موهای بدن با موی سر کاملا متفاوت است و معمولا سرعت رشد بسیار کمتری دارند باید سعی شود از مناطقی که موها شباهت بیشتری به موی سر دارند برای پیوند استفاده کرد.

 

بهترین ناحیه بدن برای کاشت مو ، موهای ریش است که ضخامت و مقاومت مناسبی دارند ، سرعت رشدشان بیشتر است و بلندتر می شوند. 

معمولا از موهای ریش که زیر چانه قرار گرفته است برای کاشت مو استفاده می شود که اسکار احتمالی به جا مانده ، دیده نشود. 

 

گاهی اوقات از موهای سینه هم میتوان برای پیوند موی سر استفاده کرد . موهای بالای سینه هم ماندگاری مناسبی بعد از پیوند دارند.

به طور کلی موفقیت کاشت موی بدن بسیارکمتر از موفقیت کاشت مو از سر است و استفاده از سایر نواحی بدن هم میتواند شانس موفقیت را پایین تر بیاورد. 

 

ممکن است برخی از تبلیغات در مورد پیوند مو از ناحیه تناسلی ، پاها ، زیر بغل یا سایر بخش های بدن تبلیغ کنند ولی عملا به صورت تجربی موفقیت کاشت موی بدن به جز ریش و سینه بسیار ناچیز است. 

 

گردآوری : بخش آرایش و زیبایی بیتوته

 

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------