بهترین راه های ممکن برای جدا کردن آدامس از مو بدون کوتاه کردن موهایتانجدا کردن آدامس با کوتاه کردن مو, ترفندهای جدا کردن آدامس از مو, جدا کردن آدامس از موی سر با یخ

جدا کردن آدامس از مو بدون کوتاه کردن مو

 

چند راهکار ساده برای جدا کردن آدامس از مو

جدا کردن آدامس از موی سر بدون کوتاه کردن مو کار غیر ممکنی نیست البته نیاز به کمی صبر و وقت گذاشتن دارد و شاید مجبور شوید از ترفندهای متفاوتی استفاده کنید. 

یکی از مشکلاتی که ممکن است اغلب افراد آن را تجربه کنند چسبیدن آدامس به موی سر است. اولین و راحت ترین راهی که به نظر همه می رسد کوتاه کردن موها و قیچی کردن موی چسبیده به آدامس است ولی اگر موهایی بلند داشته باشید که بخش زیادی از آن ها به آدامس چسبیده باشد یا این که آدامس نزدیک به کف سر و ریشه های مو چسبیده باشد ، قیچی یا کوتاه کردن موها کار مناسبی به نظر نمی رسد. 

 

گرچه جدا کردن مو از آدامس بدون کوتاه کردن مو کار غیر ممکنی به نظر می رسد ولی ترفندهای زیادی برای این کار وجود دارد. 

ماده پایه سازنده آدامس آب گریز است بنابراین شستشوی موها هیچ کمکی به جدا شدن آدامس نمی کند بنابراین باید از سایر مواد آبگریز یا موادی که بتواند در آدامس نفوذ کند استفاده کنید. 

 

کودکان یکی از مقصرین اصلی در چسبیدن آدامس به مو هستند و معمولا خودشان دچار مشکل می شوند ، برای جدا کردن آدمس از موی کودکان نیاز به کمی صبر و حوصله دارید .

در ادامه مقاله انواع روش های جدا کردن آدامس از مو را با شما در میان می گذاریم تا بهترین روش و مناسب ترین آن ها را برای خودتان انتخاب کنید. 

 

جدا کردن آدامس با کوتاه کردن مو

معمولا اولین راه حلی که به ذهن همه میرسد و بسیار ساده است کوتاه  کردن موها است شما میتوانید تکه ادامس را در دست بگیرید یا این که با یک فویل آلومینیومی آن را بگیرید که مطمئن شوید به موهای دیگر نمی چسبد و سپس آن را قیچی نمایید.

 

راههای جدا کردن آدامس از مو, نحوه جدا کردن آدامس از مو, از بین بردن آدامس روی مو

ترفندهای جدا کردن آدامس از مو

 

استفاده از یخ برای جدا کردن آدامس از موی سر

شما میتوانید با استفاده از یخ روی آدامس ، بافت آدامس را از حالت چسبنده در آورید و صبر کنید تا کاملا سفت شود و سپس با دستتان آدامس را تکه تکه کنید و از موها جدا کنید. حدود 15 دقیقه زمان برای سفت شدن و شکننده شدن آدامس زمان لازم دارید. 

 

استفاده از نوشابه برای جدا کردن آدامس از مو

خاصیت اسیدی نوشابه می تواند آداس را در خود حل کند. موها را با نوشابه خیس کنید و بعد از 2 – 5 دقیقه به آرامی شانه بکشید تا آدامس جدا شود. 

 

استفاده از روغن زیتون یا نارگیل برای کندن آدامس از مو

قسمتی از موها که به آدامس چسبیده اند را با استفاده از روغن زیتون یا روغن نارگیل یا هر روغن دیگر کاملا چرب کنید و سپس با استفاده از یک شانه دانه درشت بین موها بکشید تا آدامس کم کم از موها جدا شود. 

 

وازلین برای جدا کردن مو از آدامس

موهایی که به آدامس چسبیده اند را با وازلین کاملا چرب کنید و چند دقیقه صبر کنید و سپس به آرامی موها را از آدامس جدا کنید. 

 

با خمیر دندان آدامس را از مو جدا کنید

خمیر دندان بافتی کرمی دارد و میتواند آدامس را نرم کند تا به راحتی بتوانید از روی موها جدا کنید.

 

پاک کردن آدامس از مو, جدا کردن آدامس از مو بدون کوتاه کردن مو, چسبیدن آدامس به موی سر

جدا کردن آدامس از مو با روغن زیتون

 

کرم نرم کننده برای جدا کردن آدامس از مو

با کرم نرم کننده موها را کاملا مرطوب کنید و چند دقیقه صبر کنید سپس به آرامی شانه بکشید تا آدامس از موها جدا شود. 

 

جدا کردن آدامس با کوتاه کردن مو, ترفندهای جدا کردن آدامس از مو, جدا کردن آدامس از موی سر با یخ

جدا کردن آدامس از مو با سرکه و آبلیمو

 

با سیلیکون مو آدامس را جدا کنید

سیلیکون مو یک ماده نرم کننده است و میتواند بافت آدامس را نرم کند به این ترتیب میتوانید به سادگی آدامس را از موها جدا کنید. 

 

جدا کردن آدامس از موی سر با الکل

الکل موها را خشک می کند بنابراین بهتر است اول روش های دیگر را امتحان کنید. موهایتان را با الکل خیس کنید و 2 دقیقه صبر کنید و سپس آدامس را به آرامی از موها جدا کنید و موها را بشویید. 

 

جدا کردن آدامس از موی سر با سرکه سفید

سرکه سفید میتواند آدامس را نرم کند ، موها را با سرکه سفید خیس کنید و 2 دقیقه صبر کنید و سپس آدامس را به آرامی با دست جدا کنید ، این مرحله را می توانید دوباره تکرار کنید و در اخر موها را آبکشی کنید. 

 

جدا کردن آدامس از موی سر با آبلیمو

آبلیمو هم مثل سرکه بافت آدامس را نرم می کند و کمک میکند به راحتی بتوانید آن را جدا کنید. موها را با آبلیمو خیس کرده و بعد از 2 دقیقه شروع به جدا کردن آدامس کنید و برای باقیمانده آدامس یک بار دیگر همین کار را تکرار کنید. 

 

از بین بردن آدامس روی مو, جدا کردن آدامس از مو, پاک کردن آدامس از مو

جدا کردن آدامس از مو با یخ

 

ترفند استفاده از مایونز برای جدا کردن آدامس از مو

مایونز حاوی سرکه و روغن است و میتواند بافت آدامس را نرم کند، درست مثل موارد قبلی میتوانید عمل کنید.

 

حل کردن آدامس با جوش شیرین

2 قاشق غذاخوری جوش شیرین را با نصف لیون آب مخلوط کنید و کم کم روی موها بکشید تا آدامس را حل کنید. این این روش میتوانید چندین مرحله استفاده کنید بدون این که آسیبی به موها برسد. 

 

جدا کردن آدامس از مو با کره بادام زمینی

مقداری کره بادام زمینی را روی حرارت بخار آب گرم کنید تا رقیق شود ، تست کنید که پوست را نسوزاد و سپس تمام موهای آدامسی شده را با کره بادام زمینی آغشته کنید. چربی های موجود در آن در میان موها می لغزد و آدامس را شل می کند. 

بعد از 5 دقیقه می توانید موها را به آرامی شانه کنید تا آدامس جدا شود. 

 

گردآوری : بخش آرایش و زیبایی بیتوته

 

کالا ها و خدمات منتخب

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

   X پزشکی ، بهداشتی ، درمانی,خدمات زیبایی ، کاشت مو ، پوست ، لیزر و و..

   Makan Inc.| All Rights Reserved - © 2013 - 2023