تازه های خلاقیت در کودکان

اوریگامی زیبای خروس

ساخت قدم به قدم اوریگامی زیبای خروس

ساخت اوریگامی خروس ساخت اوریگامی خروس ساخت قدم به قدم اوریگامی زیبای خروس را می‌توان به عنوان یک…

چگونه یک فیل اوریگامی بسازیم؟چگونه یک فیل اوریگامی بسازیم

گام به گام ساخت اوریگامی فیل

 

ساخت فیل کاغذی اوریگامی 

در این مقاله از بیتوته، آموزش ساخت فیل اوریگامی را برای شما آموزش آورده ایم. از ابتدا تا انتها، با مراحل ساخت این اثر هنری زیبا آشنا شده و به شما امکان می‌دهد تا با خلاقیت خود، فیل اوریگامی خود را ایجاد کنید.

ساخت یک فیل اوریگامی نه تنها یک مهارت بسیار جالب در کاردستی است، بلکه یک هدیه عالی برای عاشق اوریگامی مورد علاقه شماست. این یک پروژه اوریگامی سطح متوسط است که از یک ورق کاغذ مربعی ساخته شده است. اگر در اوریگامی مبتدی هستید، ممکن است این پروژه برای شما مشکل باشد، اما آنقدر زیبا است که از یادگیری نحوه انجام آن پشیمان نخواهید شد.

 

اگر 10 مرحله مختصر زیر را به دقت دنبال کنید، یک استاد فیل سازی اوریگامی خواهید بود. ما پیشنهاد می‌کنیم روی یک سطح کار صاف و تمیز کار کنید که مانع از ایجاد چین‌های تمیز نشود و اگر مطمئن نیستید، آهسته و پیوسته پیش بروید.

 

ساخت فیل کاغذی اوریگامی

چگونه یک فیل اوریگامی بسازیم

 

آنچه شما نیاز دارید

- 1 ورق کاغذ مربعی شکل

 

آموزش ساخت فیل اوریگامی

 

اولین چین ها

اگر کاغذتان دارای سمت سفید است، شروع کنید. کاغذ را از وسط به سمت چپ به راست و سپس از پایین به بالا تا کنید. سپس لبه بالا و پایین را به چین مرکزی افقی تا بزنید و باز کنید. لبه های چپ و راست را به چین مرکزی عمودی تا بزنید و باز کنید. اکنون یک شبکه منظم از 15 بخش مساوی دارید.

 

آموزش آسان ساخت فیل اوریگامی

ساخت فیل کاغذی اوریگامی

 

کاغذ را بچرخانید

 کاغذ را بچرخانید تا الماس شود. گوشه بالا، پایین و چپ را به سمت چین مرکزی تا کنید - نه گوشه سمت راست (این گوشه را در سمت راست نگه دارید - این تبدیل به سر فیل می شود). لبه پایینی را به سمت بالا تا کنید تا به افقی ترین چین برسد. باز کردن. مرحله آخر را تکرار کنید، گوشه بالا را تا پایین ترین چین افقی به سمت پایین تا کنید و گوشه های راست و چپ را تا چین های مخالف خود تا کنید.

 

اریگامی فیل

آموزش آسان ساخت فیل اوریگامی

 

ورق بزنید و تا کنید

همانطور که نشان داده شده است، کاغذ را تا کنید، فقط در جایی که نشان داده شده است، تا بزنید. این کار را برای چین مورب دیگر تکرار کنید. کاغذ را از بالا به پایین برگردانید و قسمت راست (بدون چین) را در سمت راست نگه دارید. گوشه سمت چپ را به سمت راست تا نقطه مشخص شده تا کنید. برای کاغذ ضخیم، از الماس وسط خودداری کنید.

 

آموزش فیل اوریگامی

اریگامی فیل

 

گوشه ها را به داخل تا کنید

گوشه را به عقب به سمت چپ تا کنید. کاغذ را از بالا به پایین برگردانید. قسمت پایین سمت راست را به صورت مورب به سمت چپ و به دنبال آن قسمت بالا سمت راست را تا کنید. قسمت سمت راست را به سمت چپ تا کنید و چین های مورب را که درست کرده اید له کنید.

 

ساخت یک فیل اوریگامی

آموزش فیل اوریگامی

 

بچرخانید و تا کنید

کاغذ را بچرخانید. حالا می توانید قسمت پایین را بگیرید و آن را زیر و پشت بچرخانید. فلپ بالا به پایین می آید. در مرحله بعد، گوشه های چپ و راست قسمت پایینی را به چین مرکزی تا کنید.

 

نکته:

می‌توانید فلپ‌ها را به سمت بالا برگردانید تا راحت‌تر دیده شوند.

 

چگونه یک فیل اوریگامی بسازیم

ساخت یک فیل اوریگامی

 

کاغذ را به طرف دیگر برگردانید

یک چین V شکل در بالای جلویی ترین فلپ وجود دارد - این چین ها باید دوباره به عنوان چین های دره تا شوند. مدل را برگردانید و مطابق شکل بچرخانید. مدل را از بالا به پایین از وسط تا کنید.

 

چگونه یک فیل اوریگامی بسازیم

ساخت اوریگامی فیل

 

تشکیل تنه

خرطوم فیل و پشت سر او را بگیرید و به آرامی فشار دهید. یک چین جدید تشکیل می شود. در بالای فیل باید یک شکل الماس وجود داشته باشد. پایین مدل را باز کنید و آن الماس را فشار دهید و آن را صاف کنید. لبه مورب را که در سمت چپ ظاهر می شود، نیشگون بگیرید.

 

آموزش آسان ساخت فیل اوریگامی

چگونه یک فیل اوریگامی بسازیم

 

شکل دادن به طرف دیگر 

فلپ را به سمت راست تا کنید. در اینجا یک چین خوردگی وجود دارد. آن را تا کنید و آن را پشت سر بگذارید. حالا باید این مراحل را در طرف دیگر فیل نیز تکرار کنید. پشت فیل را پیدا کنید و آن را نیشگون بگیرید و الماس را دست نخورده نگه دارید.

 

اریگامی فیل

ساخت فیل کاغذی اوریگامی

 

تشکیل پلیسه

یک چین کوچک و نازک ایجاد کنید. دریچه ای را که زیر انتهای دم فیل بود باز کنید. همانطور که نشان داده شده است نگه دارید. سمت چپ شکل الماس باید به شکل چین‌هایی به سمت راست تا شود.

 

آموزش فیل اوریگامی

آموزش آسان ساخت فیل اوریگامی

 

پایان ارگامی فیل

گوشه بالایی را روی و زیر فیل تا کنید. این "پاهای" او را محکم می کند. حالا می توانید تنه را هر طور که دوست دارید شکل دهید. می توانید آن را تا کنید تا به سمت بالا یا پایین باشد. پس از تصمیم گیری، یک چین ایجاد کنید و سپس آن را از داخل تا کنید. فیل اوریگامی شما اکنون کامل شده است.

 

ساخت یک فیل اوریگامی

اوریگامی فیل

 

گردآوری: بخش کودکان بیتوته

 

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------