کنایه یک روزنامه به وزارت صمت؛ ۲۲ خودروی وارداتی که نیاز به شمردن نداردواردات خودرو،اخبار بازار خودرو،خبرهای بازار خودرو

روزنامه دنیای اقتصاد از رفتار وزارت صمت در مقابل نقد رسانه‌ها انتقاد کرده در پاسخ به جوابیه اخیر این وزارتخانه که گفته بود رسانه‌هایی مانند دنیای اقتصاد که وعده واردات خودرو را توخالی می‌دانستند اکنون در حال شمردن تعداد خودروهای وارداتی هستند، به کنایه نوشته است: ۲۲ خودرو که نیاز به شمردن ندارد!

 

روابط عمومی وزارت صنعت، معدن و تجارت این روزها ادبیاتی نامتعارف را در پاسخ به گزارش رسانه‌های مختلف در پیش گرفته و به جای شفاف‌سازی یا پذیرش مسائل و چالش‌های موجود، وارد فاز توهین و افترا علیه اهالی خبر شده است. روابط عمومی وزارت صمت در جوابیه اخیر خود همچنین بابت درج اخبار مربوط به آغاز واردات خودرو، به رسانه‌ها به‌خصوص «دنیای اقتصاد» کنایه زده و گفته: «این رسانه‌ها پیش از این نیز واردات خودرو را وعده توخالی وزیر صمت معرفی می‌کردند اما پس از آغاز واردات، نسبت به اکاذیب خود با سکوت عبور کردند و فعلا در حال شمردن تعداد خودروهای وارداتی هستند. آنها اکنون هم تلاش دارند با انتساب مطالب دروغ به وزیر صمت، رویکرد همیشگی خود را ادامه دهند».

 

دنیای اقتصاد سپس به کنایه نوشته است: این ادعای روابط عمومی وزارت صمت در حالی است که تا زمان نگارش این گزارش تنها ۲۲ دستگاه خودروی خارجی، آن هم بدون انجام کارهای نهایی برای ترخیص، وارد گمرک جنوب شده است. دقت کنید؛ فقط ۲۲ دستگاه، رقمی که اصلا نیاز به شمردن ندارد و با یک نگاه نیز می‌توان فهمید پس از پنج سال و این همه هیاهو، چه تعداد خودرو وارد کشور شده است.

 


کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

  سایر خبرهای داغ

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

   Makan Inc.| All Rights Reserved - © 2013 - 2023