زمزمه تغییر مدیریتی در شرکت سایپااخبار,اخبار بازار خودرو,شرکت سایپا

در شرایطی که حرف رفتن شریعتمداری از وزارت صنعت مطرح است احتمال تغییر مدیریتی شرکت سایپا هم به گوش می رسد اما نکته اینجاست براساس کدام استدلال این موضوع عنوان و هدف این تغییر مدیریتی در چیست؟

به گزارش تسنیم، در طول  چند روز اخیر صحبت های متعددی مبنی بر تغییر مدیریتی شرکت سایپا آنهم در شرایط فعلی که حرف رفتن شریعتمداری از وزارت صنعت مطرح است به گوش می رسد اما نکته اینجاست براساس کدام استدلال این موضوع عنوان و هدف این تغییر مدیریتی در چیست؟

 

البته اعضای کمیسیون صنایع مجلس به زمزمه تغییر مدیریتی در شرکت سایپا واکنش نشان و معتقدند در صورتی که مدیرعامل خودروسازی سایپا تغییر کند کمیسیون صنایع و معادن این موضوع را بررسی نظر خود را اعلام خواهد کرد. 

 

کوهکن ریزی یکی از اعضای کمیسیون صنایع و معادن مجلس با اعلام اینکه متأسفانه تغییرات در هیات مدیره خودروسازی‌ها با نظر مجمع و سهامداران صورت نمی‌گیرد، میگوید: نفوذ و اعمال نظرهای  دولت در خودروسازان کشور همانند سایپا و ایران‌خودرو جای مناقشه دارد.

 

نور‌قلی‌پور دیگر عضو کمیسیون صنایع مجلس هم با بیان اینکه در شرایط فعلی که سکان دار وزارت صنعت، معدن و تجارت  در معرض استیضاح و حتی تغییر است اعمال تصمیمات جدید در شرکت سایپا اصلاً توجیهی ندارد، گفته است: تثبیت مدیریت‌ ها در صنعت خودروسازی به اصلاح این صنعت کمک خواهد کرد. 

 

 وی افزود: برخی ایرادات کلی و مشکلات در زمینه تولید خودرو در خودروسازی‌های کشور وجود دارد که باید سیاستگذاری مناسب رفع شود و نباید مشکلات جدیدتری را ایجاد کرد. 

 

در حال حاضر صنعت خودروی کشور از مشکلات متعددی رنج می برد که به طور حتم در این شرایط تغییر مدیریتی بی ثابتی بیشتری را ایجاد و حتی اجرای سیاست گذاری های مؤثر را برای توسعه این صنعت به کندی همراه خواهد کرد.  امروز دغدغه جدی مردم کیفیت و قیمت محصولات است که خودروسازان باید برای کسب رضایت مردم تلاش کرده و به دنبال ایجاد مسائل پرمناقشه نباشند.

 


کالا ها و خدمات منتخب

    تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

    سایر خبرهای داغ

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------