انتقاد تند دادستان کل کشور از خودروسازان: خودروها کیفیت ندارددادستان کل کشور،اخبار بازار خودرو،خبرهای بازار خودرو
دادستان کل کشور با انتقاد از برخی مشکلاتی که در خصوص تولید و بازار خودرو وجود دارد، گفت: به دلیل نیاز مردم به خودرو و کمبودهایی که وجود دارد؛ خودرو سازان هر وسیله‌ای در اختیار مردم می‌گذارند مردم مجبور به پذیرش هستند.

به گزارش تسنیم، حجت‌الاسلام جعفر منتظری ظهر امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه در زمینه ترک فعل یکسری نابسامانی‌هایی وجود دارد، اظهار داشت : این نابسامانی‌ها نیز ریشه در ترک فعل برخی مدیران دارد.

 

منتظری تاکید کرد: مشکل اساسی این است که در قانون برای ترک فعل، جرم جاری تعریف نشده و برای آن  مجازات متناسب تعیین نشده است.

 

وی تصریح کرد: ما به دنبال این هستیم که این نقیصه قانونی را برطرف کنیم البته برخی ترک فعل‌ها هم هست که می‌توان در قانون برای آن مجازات تعیین کرد.

 

 

دادستان کل کشور در خصوص وضعیت بازار خودرو هم گفت: ما مشکلاتی اساسی در این بخش داریم آن هم به دلیل نیاز مردم به خودرو و کمبودهایی است که وجود دارد و خودرو سازان هر وسیله‌ای در اختیار مردم می‌گذارند مردم مجبور به پذیرش هستند.

 

وی افزود: خودروسازان ما آن تعهدی که لازم است برای کیفیت کالا داشته باشند را ندارند برای همین ما در صنعت خودرو اشکال زیادی داریم.

 

حجت‌الاسلام منتظری تصریح کرد: امیدواریم در دولت جدید این مشکلات مطرح و حل شود البته که خودروسازها هم حرف‌هایی دارند که باید به آنها هم توجه شود.

 

 

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------