مدیرعامل سایپا تغییر کردشرکت سایپا،اخبار بازار خودرو،خبرهای بازار خودرو
مدیرعامل خودروسازی سایپا تغییر کرد آن هم در شرایطی که این خودروساز علاوه بر انجام تعهدات در قبال مشتریان مشغول خانه تکانی در سبد محصولاتی خود بود. این اتفاق می تواند بازار خودرو را تا حدی نگران کند.

به گزارش اکوایران، جا به جایی در رای هرم مدیریتی خودروسازی سایپا اتفاق افتاد تا بعد از رفتن مهدی خطیبی از ایران خودرو، سایپایی ها هم شاهد حضور دومین مدیرعامل خود در دولت سیزدهم باشند.

 

محمدعلی تیموری زمستان ۱۴۰۰ جانشین میرجواد سلیمانی شد. این تغییر سکاندار سایپا حدود پنج ماه بعد از تحویل گرفتن وسط ابراهیم رییسی و تعویض وزیر صمت رقم خورد.

 

در دوره تیموری خودروسازی سایپا برنامه ریزی هایی را برای بهبود کیفیت محصولات تولیدی خود در دستورکار داشت.

 

رونمایی از خودروی کادیلا و همچنین شاهین پلاس با گیربکس دستی از اقدامات مهم تیموری بود. همچنین موتور M16 نیز در دوران این مدیر خودرویی رونمایی شد تا از این به بعد این پیشرانه در محصولات سایپا استفاده شود.

 

اما جایگزین تیموری در سایپا کیست؟

مدیرعامل جدید خودروسازی سایپا، جواد توسلی مهر خواهد بود که سکان هدایت سایپا را از محمدعلی تیموری تحویل می گیرد.

 

بررسی سوابق توسلی مهر، نشان می دهد مدیرعامل جدید خودروسازی سایپا مدیریت عامل و عضویت در هیات مدیره شرکت ایسیکو، مدیریت عامل شرکت فرآورده‌های ساختمانی، مدیریت عامل شرکت لاستیک پارس (از زیر مجموعه های شرکت سرمایه گذاری آتیه دماوند)، معاونت برنامه‌ریزی پژوهشگاه صنعت نفت، معاونت مدیر عامل شرکت ایران‌خودرو، مدیریت عامل مرکز گسترش فناوری اطلاعات (مگفا) را در کارنامه خود دارد.

 

باید منتظر ماند و دید توسلی مهر برنامه های نیمه تمام تیموری را ادامه داده و تمام می کند یا اینکه ایده تیموری رها شده و این مدیر جدید خودرویی ایده ها و برنامه های خود را اجرایی می کند.

 


کالا ها و خدمات منتخب

    تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

    سایر خبرهای داغ

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------