جزئیات شروط سازمان ملی استاندارد برای شماره گذاری تیبا و سمند/ اسلام پناه: تولید 4 خودرو بی کیفیت را متوقف کردیم شماره گذاری خودرو,اخباراقتصادی ,خبرهای اقتصادی
رئیس سازمان استاندارد از شروط این سازمان برای شماره گذاری خودروهای تیبا و سمند و ایفای تعهدات خودروسازان به مشتریان خبر داد.

مهدی اسلام پناه در گفتگو با تسنیم، در خصوص وضعیت شماره گذاری خودروهای سمند و تیبا، اظهار داشت: سازمان استاندارد جلسات مختلفی را با وزیر صنعت و مسئولان وزارت صمت برای بررسی وضعیت صنایع مختلف برگزار می کند. در همین ارتباط روز گذشته نیز جلسه ای با وزیر صنعت برگزار شد. در این جلسه موضوعات مختلفی در حوزه خودرو و صنایع دیگر مطرح شد.

 

وی با اعلام اینکه در این جلسه در خصوص تعیین و تکلیف شماره گذاری خودروهای تیبا و سمند نیز مباحثی مطرح شد، افزود: قرار شده خودروسازان با رعایت شروطی تعهدات خود را در محصولات تیبا و سمند نسبت به خریداران انجام دهند.

 

رئیس سازمان استاندارد با اعلام اینکه ما معتقدیم باید محصول باکیفیت در اختیار مردم قرار گیرد، گفت: قرار است خودروسازان قالب شروطی از جمله امکان جایگزینی محصولات و ارائه خدمات پس از فروش رایگان از سه تا پنج سال به همراه رفع عیوب خودروها و انعقاد قراردادی جهت رضایت مشتری تعهدات خود را در این دو محصول انجام دهند.

 

اسلام پناه با تاکید براینکه ما به هیچ عنوان حاضر به تضییع حقوق مردم نیستیم، تصریح کرد: بعد از شش ماه از حضور خود در سازمان استاندارد خط تولید 4 خودروی بی کیفیت را متوقف کرده ایم این موضوع یک توفیق قابل توجه به شمار می اید.

 

وی اضافه کرد: در کنار این موضوع برنامه تحول در کیفیت محصولات نیز به خودروسازان ارائه شده تا مردم گام به گام تغییرات کیفی را در محصولات مشاهده کنند.

 

رئیس سازمان استاندارد ادامه داد: گواهی تاییدیه استاندارد همچنان یک ماهه است و خوروسازان موظفند به صورت ماهانه در چارچوب استانداردها محصولات را تولید کنند.

 

به گزارش تسنیم، سازمان ملی استاندارد در اوایل خردادماه امسال اعتبار ایمنی سه خودروی سمند، تیبا صندوقدار و تیبا 2 را تمدید نکرد و بر این اساس این خودرو‌ها شماره گذاری نمی شدند.

  

کالا ها و خدمات منتخب

    تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------