نتایج نوبت‌بندی خودروهای فرسوده مشخص شدخودروهای فرسوده ,اخباراقتصادی ,خبرهای اقتصادی
نوبت تخصیص خودرو به متقاضیان طرح جایگزینی خودروهای فرسوده که در دومین مرحله از فروش یکپارچه خودروها ثبت درخواست کرده بودند؛ نیز اعلام شد. 

به گزارش ایسنا، نتایج نوبت‌بندی تحویل خودروها برای شرکت‌کنندگان در مرحله دوم فروش یکپارچه خودروها برای متقاضیان عادی و مادران مشمول طرح جوانی جمعیت، چهارشنبه هفته گذشته (٢۴ خرداد ماه) اعلام شد، اما همانطور که مدیر سامانه یکپارچه تخصص خودروها اعلام کرده بود، فرآیند پایش اطلاعات متقاضیان طرح جایگزینی خودروها فرسوده کمی بیشتر طول کشید.

 

در ابتدای هفته جاری وعده داده شده بود که طی این هفته اعلام خواهد شد، این نتایج بر روی سایت سامانه بارگذاری شده و ٢٠ هزار نفر متقاضی این طرح، از ساعت پایانی شب گذشته (یکشنبه شب) می‌توانند از زمان تخصیص خودروی خود مطلع شوند.

 

یادآوری می‌شود که دارندگان خودروهای فرسوده که در طرح جایگزینی خودروهای فرسوده در مرحله دوم فروش یکپارچه قرار دارد، در صف انتظار خودروهای طرح عادی قرار نداشتند  و با متقاضیان عادی قرعه‌کشی نوبت‌دهی نشدند، بنابراین در زمان کوتاه‌تری می‌توانند محصول خود را دریافت کنند.

 

در مرحله دوم فروش یکپارچه خودروها، برای بار اول طرح جایگزینی خودروهای فرسوده هم به دو طرح ویژه متقاضیان عادی و طرح جوانی جمعیت (ویژه مادران) اضافه شده بود.

 

در این طرح که همه شرایط عمومی و اختصاصی همچون داشتن گواهینامه رانندگی معتبر، عدم خرید یا تحویل خودرو از خودروسازان داخلی در ۴۸ ماه گذشته، هر کدملی یک دستگاه و... لحاظ شده و طبق تاکید مدیر سامانه یکپارچه تخصیص خودروها، تعریف حساب وکالتی و مسدود کردن ۱۰۰ میلیون تومان در این حساب هم پیش‌شرط اصلی بوده است؛ تفاوت آن با دو طرح دیگر (عادی و مادران) این بود که طبیعتا شرط پلاک انتظامی فعال به‌ نام متقاضی، محدودیت نبود؛ اما باید در نظر داشت که متقاضیانی می‌توانستند در این طرح شرکت کنند که خودروی فرسوده آن‌ها مدل ۱۳۸۵ یا قبل از آن باشد و بایستی پلاک و سند خودرو فرسوده به نام خود متقاضی می‌بود.

 

 

کالا ها و خدمات منتخب

    تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

    سایر خبرهای داغ

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------