قیمت بی‌کیفیت‌ترین خودروهای بازار/میانگین قیمت ۲۵ تا ۷۰ میلیون تومان اخباراقتصادی,خبرهای اقتصادی, قیمت بی‌کیفیت‌ترین خودرو

بررسی‌ها نشان می‌دهد که بی‌کیفیت‌ترین خودروها براساس گزارش ازریابی خودروهای ساخت داخل در بازار قیمتی در حدود 25 تا 70 میلیون تومان دارند. 

به گزارش خبرآنلاین، با توجه به گزارش ارزشیابی خودروهای ساخت داخل که توسط اداره‌کل خودرو و نیرومحرکه وزارت صنعت، معدن و تجارت منتشر شد، در بخش سواری خودروهای در کلاس قیمتی ۵۰ تا ۷۵ میلیون تومان، لیفان X۶۰ یک ستاره به دست آورد.

 

خودروهای دنا، دانگ فنگ H۳۰ و پژوپارس نیز همگی از محصولات ایران خودرو نیز توانستند در این ماه در کلاس قیمتی ۲۵ تا ۵۰ میلیون تومانی دو ستاره‌ای شوند.

 

چهار خودروی پژو۴۰۵ خراسان از محصولات ایران خودرو خراسان، تیبا ۲ شرکت سایپا و ساینا و تیبای سایپاسیتروئن نیز همگی در این کلاس قیمتی در این ماه موفق به کسب یک ستاره کیفی شدند.

 

در کلاس قیمتی پایین‌تر از ۲۵ میلیون تومان نیز دو خودروی سایپا X۱۳۱ و سایپا X۱۳۲ شرکت سایپا و همچنین سایپا X۱۳۱ پارس‌خودرو هر کدام تنها یک ستاره به دست آوردند. این خودروها در ارزشیابی مهر ماه نیز یک ستاره ای بودند.

 

با توجه به این گزارش، بررسی بازار خودرو نشان می‌دهد که در حال حاضر لیفان X60 در بازار 67 میلیون و 500 هزار تومان، ام‌وی‌ام جدید 315 حدود 50 میلیون تومان، پژو405 خراسان 29 میلیون و 600 هزار تومان و دانگ‌فنگ H30 حدود 45 میلیون و 800 هزار تومان است.

 

همچنین ساینا در بازار 29 میلیون و 200 هزار تومان، تیبا2 حدود 28 میلیون و 200 هزار تومان، دنا 42 میلیون و 500 هزار تومان، تیبا 26 میلیون و 200 هزار تومان و سورن 39 میلیون و 800 هزار تومان است.

 

در همین حال، سایپا X132 با قیمت 28 میلیون و 200 هزار تومان و سایپا X131 با قیمت 25 میلیون تومان به فروش می‌رود.

 اخباراقتصادی,خبرهای اقتصادی, قیمت بی‌کیفیت‌ترین خودرو

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

  سایر خبرهای داغ

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

   Makan Inc.| All Rights Reserved - © 2013 - 2023