مجلس با افزایش قیمت خودرو مخالفت است/ برخی خودروسازان در اعلام قیمت، خود مختار شده‌اند اخبار اقتصادی ,خبرهای اقتصادی , قیمت خودرو
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی گفت : مجلس به هیچ وجه زیر بار افزایش قیمت خودرو نمی‌رود.

محمد‌رضا منصوری نماینده مردم ساوه و زرندیه در گفت وگو با ایلنا با اشاره به افزایش ۴ تا ۸ میلیونی قیمت خودرو‌ افزود: افزایش قیمت خودرو از سوی خودروسازان اقدامی معقولانه نبوده و بدون شک این موضوع با حضور مسئولان مربوط در کمیسیون‌ های صنایع و اصل نود مجلس پیگیری می‌شود.

 

وی با بیان اینکه برخی خودروسازان در اعلام قیمت، خود مختار شده‌اند، گفت : وزیر صنعت، معدن و تجارت هم باید در اینباره به خودرو‌سازان تذکر دهد و جلوی افزایش قیمت را بگیرد تا این موضوع تأثیرات منفی در جامعه ایجاد نکند.

 

نماینده مردم ساوه و زرندیه در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه افزایش قیمت خودرو، در اختیار شرکت‌ های خودرو‌ساز نیست، افزود : اگر هر گروه بخواهد به صورت خود سرانه قیمت خودرو را افزایش دهد قیمت‌ ها در بازار از کنترل خارج می‌شود.

 

محمد رضا منصوری تاکید کرد : هرگونه افزایش قیمت خودرو باید از سوی شورای رقابت و سازمان حمایت از مصرف کننده انجام شود ولی تا زمانی که این مجمع تشکیل نشده هرگونه افزایش قیمت خلاف قانون است و سازمان تعزیرات می‌تواند با آن برخورد کند.

 

وی با اشاره به اینکه افزایش قیمت خودرو‌ها به این میزان هیچ توجیه منطقی ندارد، گفت: هرگونه افزایش قیمت باید همراه با ارتقای کیفیت و امنیت خودرو‌ باشد که متاسفانه با وجود افزایش قیمت شاهد این موضوع نیستیم.

 

نماینده مردم ساوه و زرندیه در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه افزایش بی‌رویه قیمت خودرو تبعات سوئی در بازار و جامعه خواهد داشت افزود : این میزان افزایش قیمت از سوی خودرو‌سازان بدون هماهنگی صورت گرفته و همانطور که رئیس کمیسیون اصل نود و نمایندگان مجلس عنوان کردند به هیچ عنوان زیر بار افزایش قیمت خودرو نخواهیم رفت.

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

  سایر خبرهای داغ

  

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------