تیراژ خودروسازان خصوصی رشد کرد اخباراقتصادی ,خبرهای اقتصادی ,خودروسازان

از سوی دیگر اما کرمان موتور نیز که 15 هزار و 610 دستگاه تیراژ طی چهار ماه ابتدایی امسال داشته، توانسته تولید خود را نسبت به بازه زمانی مشابه پارسال حدود 64 درصد افزایش دهد.

 خودروسازان خصوصی کشور اگرچه هنوز هم در مقایسه با غول‌های جاده مخصوص سهم زیادی در بازار داخل نداشته و رقابتی نزدیک میان آنها برقرار نیست، با این حال تیراژشان در مدار صعود قرار گرفته و این موضوع در آمار تولید چهار ماهه امسال مشهود است.

 

به گزارش دنیای اقتصاد طبق آمار اعلامی خودروسازان خصوصی کشور در مجموع طی چهار ماه ابتدایی امسال 39 هزار و 461 دستگاه انواع محصول سواری را به تولید رسانده‌اند تا در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته 42 درصد افزایش تیراژ را تجربه کرده باشند.

 

بر این اساس اما سهم خودروسازان خصوصی از کل خودروهای تولیدی کشور تا پایان تیر ماه امسال، 4/ 9 درصد برآورد می‌شود. جزئیات آمار اعلامی نشان می‌دهد بیشترین تیراژ در بین شرکت‌های بخش خصوصی، به «مدیران خودرو» رسیده، چه آنکه این شرکت توانسته در چهار ماه ابتدایی امسال 20 هزار و 974 دستگاه محصول متعلق به برند چری چین را در کشور مونتاژ کند. با توجه به این آمار، مدیران خودرو با افزایش 2/ 35 درصدی تولید در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته مواجه شده است. بیشترین تیراژ در آمار تولید چهار ماهه مدیران خودرو نصیب مدل ام وی ام X22 شده و کمترین آن نیز به تیگو 7 تازه وارد تعلق دارد.

 

تیراژ خودروسازان خصوصی رشد کرد

 

از سوی دیگر اما کرمان موتور نیز که 15 هزار و 610 دستگاه تیراژ طی چهار ماه ابتدایی امسال داشته، توانسته تولید خود را نسبت به بازه زمانی مشابه پارسال حدود 64 درصد افزایش دهد. این شرکت محصولاتی از هیوندایی، جک و لیفان را مونتاژ می‌کند و بیشترین تیراژ در این بین نیز متعلق به جک شاسی بلند مدل S5 است.سری هم اما به گروه بهمن بزنیم، شرکتی که با تیراژ یک هزار و 889 دستگاهی اش، 6/ 55 درصد افزایش تیراژ را به خود می‌بیند. این خودروساز قدیمی در حال حاضر مزدا3 و خودرویی چینی به نام بسترن B50 را مونتاژ می‌کند.در بین دیگر شرکت‌های بخش خصوصی اما «خودروسازان‌بم» تیراژی 229 دستگاهی را از خود به جا گذاشته و کارمانیا نیز 759 دستگاه تیراژ داشته است. 

 

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

  سایر خبرهای داغ

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------