برای ثبت نام در پیش فروش خودرو از سازمان‌های وابسته استعلام بگیرید اخبار اقتصادی ,خبرهای اقتصادی , پیش فروش خودرو
رییس اتحادیه نمایشگاه داران و فروشندگان اتومبیل مشهد گفت: پیش فروش خودرو معضل و بستری برای افراد سودجو شده که مشکلات عدیده ای را در حوزه اتومبیل ایجاد کرده است. 

حمیدرضا حیدری در گفت‌و‌گو با ایسنا، درباره ضمانت پیش فروش خودرو بیان کرد: ما به طور جدی به دنبال این هستیم که پیش فروش‌ها به چه صورت انجام می‌شود و اگر کسی شرکتی می‌زند و خودروهای خارجی را پیش فروش می‌کند چه کسی ضمانت این شرکت را می‌کند؟ آیا با ثبت یک شرکت اجازه پیش فروش خودرو وجود دارد؟

 

وی ادامه داد: سازمان های نظارتی و ذی ربط باید یک ضمانت اجرایی از صاحبان این شرکت‌ها داشته باشند که اگر مشکلی پیش آمد پاسخگوی مردم باشند.

 

حیدری با اشاره به اینکه شرکت‌های زیادی نتوانسته‌اند به تعهدات خود در قبال پیش‌فروش‌ها عمل کنند و شکایات زیادی از آن‌ها صورت گرفته است، اظهار کرد: مردم باید بدانند اگر قرار است در پیش فروش خودرو ثبت نام کنند حتما از سازمان‌های وابسته استعلام بگیرند و اطلاعات کافی را بدست آورند.

 

رییس اتحادیه نمایشگاه داران و فروشندگان اتومبیل مشهد درباره علت رکود بازار خودرو تصریح کرد: نوسانات شدید دلار عامل رکود بازار است و این اواخر با توجه به اینکه دلار سیر نزولی داشته این رکود تشدید شده است چراکه متقاضیان به علت عدم اعتماد به وضعیت بازار کمتر فعالیت و خرید و فروش می‌کنند .

 

حیدری درباره افزایش قیمت خودرو خاطرنشان کرد: زمزمه گران شدن خودروهای داخلی وجود دارد و خبرهایی مبنی بر گران شدن خوردو هم موجود است که علت آن عدم عرضه خودرو است، چرا که شرکت‌ها به تعهدات خود عمل نمی‌کنند اگر هم عمل کنند به صورت محدود است.

 

وی ادامه داد: خودروسازان اعلام می‌کنند که عدم وجود قطعات خودرو باعث شده که ما نتوانیم به تعهدات خود عمل کنیم.

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

   Makan Inc.| All Rights Reserved - © 2013 - 2023