ایران خودرو: خودروهای فروش قطعی بدون افزایش قیمت‌ تحویل می‌شود اخبار اقتصادی ,خبرهای اقتصادی ,خودرو
معاون مدیر عامل دربازاریابی و فروش ایران خودرو در پی اظهار نگرانی برخی مشتریان درخصوص افزایش قیمت تعهدات فروش قطعی محصولات اعلام کرد: این گروه از مشتریان خودروهای خود را بدون اعمال هرگونه افزایش قیمت تحویل خواهند گرفت.  

به گزارش تسنیم، مصطفی خان کرمی ضمن پوزش از تاخیر در تحویل برخی تولیدات این شرکت، علت این وقفه را عدم توازن در قیمت تمام شده خودرو و قیمت مجاز شرکت در ماه های گذشته و همچنین شرایط اقتصادی حاکم بر کل کشوردر سال جاری دانست و اظهار کرد: با سیاست های اتخاذ شده از سوی وزارت صنعت، معدن و تجارت، شاهد افزایش تیراژ تولید محصولات تولیدی در ماه های آینده خواهیم بود.

 

معاون مدیرعامل دربازاریابی و فروش ایران خودرو افزود: امیدواریم بتوانیم به سرعت به شرایط مناسب برگشته و تعهدات خود را ایفا کنیم.

 

خان کرمی در ادامه گفت: ایران خودرو با تمهیدات پیش بینی شده در مسیر افزایش تولید، در تلاش است تا تعهدات معوق را در روزهای باقی مانده از سال به حداقل رسانده و مطابق نوبت و اولویت ثبت نام، خودروهای مشتریان را تحویل دهد.

 

وی از مشتریان وفادار ایران خودرو به دلیل صبر و شکیبایی و همراهی آنها با این خودروساز تا رفع موانع تحمیلی به این صنعت بزرگ قدردانی کرد.

 

 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی
 

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------