دسته گل جدید مدیرعامل تسلا اخبار اقتصادی ,خبرهای اقتصادی ,مدیرعامل تسلا
مدیرعامل تسلا که سابقه جالبی درباره نوع توئیت های خود ندارد این بار نیز حاشیه ساز شده و دسته گل جدیدی به آب داده است. 

درواقع ایلان ماسک، مدیرعامل تسلا باعث شده کمیسیون اوراق بهادار ایالات متحده باز هم به فکر برگزاری یک دادگاه برای وی باشد. ایلان ماسک اخیرا چند توییت جنجالی در مورد محصولات تسلا منتشر کرده است که به نظر می رسد این توئیت ها به جای آن که تبلیغی برای تسلا باشند در حکم تهدید عمل کرده اند.

 

وی در توئیت های خود مدعی شده بود که نرخ تولید خودروهای تسلا تا سال 2019 چندین برابر سال گذشته می شود. این در حالی است که تسلا در سال گذشته نیز نتوانسته بود به تعهدات خود آن طور که انتظار می رفت عمل کند. به محض انتشار این توئیت ها بسیاری از رسانه ها ابراز نگرانی کردند که احتمالا مدیران تسلا یک بار دیگر به دردسر افتاده اند چرا که توئیت های ایلان ماسک به شدت از سوی کمیسیون اوراق بهادار ایالات متحده رصد می شود.

 

براساس اطلاعات برخی منابع آگاه، ایلان ماسک به زودی با یک مشکل جدی رو به رو خواهد شد چرا که در سال 2018 به کمیسیون اوراق بهادار تعهد داده بود دیگر توئیت جنجالی منتشر نکند. درواقع طی سال گذشته ایلان ماسک با اظهار نظرهای بی پایه خود در خصوص سهام تسلا و خصوصی سازی این شرکت از سوی کمیسیون اوراق بهادار، جریمه و به شدت توبیخ شد و البته تعهد داد که فعالیت های خود را در شبکه های اجتماعی کنترل کند، اما توئیت های جدید ایلان ماسک نشان می دهد وی همچنان نسبت به فعالیت های خود بی توجه است

 

مدیرعامل تسلا مدعی شده که تسلا تا پایان سال 2019 حدود 500هزار دستگاه خودرو تولید خواهد کرد درحالی که نگاهی به آمار و ارقام تولید در تسلا نشان می دهد این ادعا چندان منطقی به نظر نمی رسد.

 

انتخاب 

کالا ها و خدمات منتخب

    تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

    سایر خبرهای داغ

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------