انتشار ۴۰۰ میلیارد تومان اوراق بهادار برای تأمین مالی صنعت خودرو اخبار اقتصادی ,خبرهای اقتصادی ,خودرو
معاون مالی و اقتصادی گروه خودروسازی سایپا از عرضه ۴۰۰۰ میلیارد ریال اوراق بهادار در سه‌ماهه نخست سال ۹۸ خبر داد و گفت: این اوراق به‌منظور تأمین و پوشش کسری بخشی از نیازهای نقدینگی این گروه در حال انتشار است.

به گزارش ایسنا به نقل از گروه خودروسازی سایپا، مهدی محمدرضایی گفت: ۴,۰۰۰ میلیارد ریال اوراق بهادار مذکور با طول عمر چهار ساله و با رکن ضامن بانک ملی و تعهد پذیره‌نویسی و بازارگردانی شرکت تأمین سرمایه لوتوس پارسیان، عرضه می‌شود.

 

وی افزود: این اوراق به عاملیت فروش کارگزاری بانک ملی ایران، نرخ سود سالیانه اوراق ۱۶ درصدی و همچنین با دفعات پرداخت سود هر سه ماه یک بار عرضه می‌شود.

 

معاون مالی و اقتصادی گروه سایپا اظهار کرد: عرضه اوراق اجاره، سلف موازی استاندارد و مرابحه از سال ۱۳۹۵ در دستور کار قرار گرفته و تاکنون بالغ بر ۲۸ هزار میلیارد ریال در چندین مرحله با هدف تأمین منابع مالی جهت کمک به رونق تولید و مقابله با محدودیت‌های این بخش، عرضه شده است.

 

محمدرضایی سیاست گروه خودروسازی سایپا را استفاده از منابع و راهکارهای داخلی برای تأمین مالی تولید دانست و گفت: با اجرای این سیاست‌ها، سرمایه مورد نیاز این گروه برای هدایت به سمت خطوط تولید و رونق و توسعه اشتغال فراهم می‌شود.

 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی
 

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------