مشتری در بازار خودرو کمیاب شد /آخرین قیمت ها اخباراقتصادی ,خبرهای اقتصادی,بازار خودرو
قیمت تولیدات سایپا روند کاهشی خود را متوقف کرده‌اند و امروز جز تیبا قیمت بقیه محصولات ثابت ماند. این وضعیت محصولات ایران خودرو را هم در برگرفته و جز چند خودرو قیمت مابقی محصولات ثابت مانده است. 

به گزارش خبرآنلاین،امروز پس از چند روز روند کاهشی خودروهای سایپا متوقف شد. این به معنای آن است که قیمت اغلب خودروها با نرخ مشابه دیروز در بازار دست به دست شدند. به این اعتبار کوییک دنده‌ای ۷۳ میلیون تومان شده و ساینا نیز به قیمت ۶۴ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان ارزش‌گذاری شده است. همچنین تیبا صندوق‌دار ۵۰۰ هزار تومان ارزان‌تر شده و ۵۸ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان تعیین شد و تیبا دو نیز همچنان ۶۳ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان در بازار عرضه شد.

 

در طرف دیگر بازار محصولات ایران خودرو نیز تقریبا ثبات قیمت را تجربه کردند. امروز قیمت سمند ال ایکس همچنان ۸۳ میلیون تومان بود. سمند ای اف ۷ هم ۹۷ میلیون تومان اعلام شد.

 

پژو ۴۰۵ جی ال ایکس نیز مانند سمند روز را سپری کرد و در بازار با قیمت ۸۷ میلیون و ۱۰۰ هزار تومان به دست مشتریان رسید. جی ال ایکس دوگانه سوز نیز چون روز گذشته ۹۴ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان ارزش‌گذاری شد. برای چندمین روز پی در پی قیمت پژو پارس باز هم کاهش یافت و این بار کاهش قیمت ۸۰۰ هزار تومان بود تا به این ترتیب ۱۰۲ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان معامله شود. رانا نیز در حالی ۹۰ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان قیمت‌گذاری شد که این مهم از کاهش ۴۰۰ هزار تومانی آن خبر می‌داد. پژو ۲۰۶ تیپ دو هم با کاهش قیمت ۵۰۰ هزار تومانی ۹۱ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان خرید و فروش شد. تیپ ۵ نیز در حالی ۱۱۱ میلیون تومان به فروش رفت که این مهم حاکی از کاهش قیمت یک میلیون تومانی آن است. ۲۰۶ صندوق‌دار نیز در حالی ۱۱۲ میلیون تومان به فروش رفت که این نیز بیانگر کاهش ۳۰۰ هزار تومانی آن است.

 

دنا نیز مانند روز گذشته ۱۲۶ میلیون تومان خرید و فروش شد و دنا پلاس تیپ ۲ هم ۱۴۵ میلیون تومان و دنا پلاس توربو نیز ۱۷۸ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان به فروش رفتند.

 

بازار خودرو امروز با مشتریان بسیار اندکی روبرو بود به طوری که فعالان بازار مهمترین ویژگی امروز را کمیابی مشتری می دانند.

 

 

 

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

   Makan Inc.| All Rights Reserved - © 2013 - 2023