مردم دست از خرید خودرو برداشتند اخباراقتصادی ,خبرهای اقتصادی, خرید خودرو
به دنبال افزایش قیمت ارز بازار خودرو متأثر از این موضوع با رشد قیمت ها بدون خریدار و مشتری شد. 

به گزارش تسنیم، همزمان با بی ثباتی بازار ارز، خرید و فروش خودرو نیز متأثر از این موضوع متوقف شده و به نوعی هیچ معامله ای در بازار انجام نمی شود. این روزها افزایش قیمت ارز عاملی شده تا هم خریدارو  هم فروشنده نسبت به معامله مردد شده و منتظر تعیین و تکلیف اوضاع باشند. البته در این شرایط فضا برای سودجویان نیز باز شده به نحوی که قیمت هایی برای خودروها اعلام می شود که به هیچ عنوان قابل قبول نبوده و فقط التهابات بازار را افزایش می دهد. 

 

مشاهده بازار نشان می دهد فروشندگان برای خودروهای 206 تیپ 2 رقم 144 میلیون تومانی، برای 206 تیپ پنج 178 میلیونی، برای پژو پارس رقم157 میلیون تومان، سمند ال ایکس 135 میلیون تومان و پراید 111  88 میلیون تومان قیمت تعیین کرده اند . علاوه بر این سراتو 558 میلیون تومان، هایما اس 7 حدود 470 میلیون تومان، جک اس 5 با قیمت 458 میلیون تومان و پژو 2008 با قیمت 610 میلیون تومان در بازار به فروش می رسد.

 

البته این قیمت هاکاذب بوده و به نوعی هیچ خریداری نسبت به خرید خودرو آن هم با این قیمتها اقدام نمی کند ولی بلاتکلیفی در بازار خودرو که عامل اصلی آن را باید نوسانات قیمت دلار دانست به حدی شده که هم مصرف کننده و هم فروشنده نسبت به اینده معاملات نگران بوده و مدام از خود می پرسند دولت چرا در این رابطه هیچ اقدامی انجام نمی دهد.

 

کالا ها و خدمات منتخب

    تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

    سایر خبرهای داغ

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------