خــودرو گرمی چند؟!پراید ۱۰۰ میلیون، سمند ۱۷۰ میلیون، دنا ۲۴۷ میلیون ؛ قیمت خودرو فقط  در  دو روز گذشته ۱۰ تا ۲۵ میلیون جهش داشته و نظارتی هم نیست

 

فهرست تازه‌ترین قیمت خودروهای داخلی و میزان رشد قیمت آن‌ها

 اخباراقتصادی ,خبرهای اقتصادی,قیمت خودرو

 قیمت خودرو در ادامه روند صعودی طی چند روز 10 تا 25 میلیون تومان افزایش یافت تا عملا خودروی زیر 100 میلیون از بازار داخلی رخت بربندد و همه انگشت به دهان از این گرانی سرسام آور عبارت معروف «خودرو کیلویی چند؟!» را به ذهن خود بیاورند. اگرچه اکنون دیگر باید گفت: «خودرو گِرَمی چند؟!» بازار خودرو در ادامه روند صعودی قیمت ها، این هفته جهش 10 تا 25 میلیون تومانی اغلب خودروها، به رغم تهی شدن بازار از معاملات را به نظاره نشست. این رشد قیمت همزمان با افزایش قیمت دلار در بازار رخ داده است.

 

خبرگزاری ایرنا به نقل از موتمنی رئیس اتحادیه نمایشگاه داران خودرو، این روند را در ادامه شیب ملایم صعودی از حدود سه هفته پیش دانست که پس از تعطیلات ایام تاسوعا و عاشورا شدت گرفته است.

 

وی در گفت وگو با تسنیم، از رشد 80 درصدی قیمت ها در هفت ماه گذشته خبر داد و افزود:  هنوز تصمیم مناسبی برای سامان دهی بازار توسط مسئولان گرفته نشده است. طبق گزارش این خبرگزاری، در دو روز ابتدایی این هفته، قیمت ها در بازار خودرو، عمدتاً بین 10 تا 25 میلیون تومان افزایش یافته اند .

 

این در حالی است که بازار از معاملات تهی است و هیچ خرید و فروشی انجام نمی شود، و برعکس بازار آگهی های فروش خودرو در فضای مجازی هر لحظه در حال داغ تر شدن است.گزارش مذکور، نکته جالب دیگری را بیان می‌کند و می‌افزاید: در شرایط کنونی بازار با حجم زیادی از خودروهای صفر که کسی مایل به فروش آن ها نیست روبه روست!

 

خراسان  

 

کالا ها و خدمات منتخب

    تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

    سایر خبرهای داغ

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------