نحوه‌قیمت‌گذاری خودروی دست‌دوم اخباراقتصادی ,خبرهای اقتصادی ,خودروی دست دوم

 قیمت‌گذاری دقیق یک خودروی دست دوم نیازمند استفاده از دو خدمت است.

به گزارش ایسنا، کارشناسی خودرو نخستین خدمتی است که همه شرایط و ویژگی‌های خودرو را به صورت کامل استخراج کرده و با مشخص کردن کیلومتر واقعی آن، قطعات رنگ شده و تعویضی از بدنه خودرو را به صورت دقیق مشخص کند و با تست دیاگ، وضعیت فنی موتور را مشخص کند.

خودروهای دست دوم ویژگی‌های مختلفی از نظر کیفیت بدنه و موتور دارند که تنها با کارشناسی دقیق قابل استخراج است و به هیچ عنوان نمی‌توان با تکیه بر حدس و گمان، میزان پیمایش یک خودرو را مشخص کرد، از سالم بودن بدنه آن مطمئن شد و از صحت عملکرد آپشن‌های خودرو اطمینان یافت.

خدمت دوم، مدل قیمت‌گذاری خودروی دست دوم است، که با درنظرگرفتن قیمت روز خودروها، مدل، سال ساخت، رنگ خودرو، تعداد سال‌های تخفیف بیمه و ماه‌های باقیمانده از بیمه خودرو و نیز با در نظر گرفتن رنگ‌شدگی قطعات بدنه خودرو و یا تعویض این قطعات، قیمت خودرو را استخراج کند. این مدل باید با تکیه بر تاثیرات هر یک از عوامل بر افت قیمت خودرو و نیز با درنظر گرفتن آخرین قیمت معامله‌های خودرو (نه قیمت‌های پیشنهادی بازار) یک محدوده قیمت کارشناسی برای خودرو پیشنهاد می‌کند.

همراه مکانیک به عنوان اولین شرکت تخصصی خدمات خودرو در محل، هم خدمت کارشناسی خودرو در محل را برای کارشناسی دقیق خودرو ارائه می‌دهد و همچنین با ارائه یک ابزار قیمت‌گذاری خودروی دست دوم، به خریداران خودرو این امکان را می‌دهد بر مبنای پارامترهای کارشناسی شده از خودرو، به سادگی و سهولت، خودروهای دست دوم را قیمت‌گذاری کنند

مطالب پیشنهادی,وبگردی

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

  سایر خبرهای داغ

  

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

   
    
   وب گردی