یخ بازار خودرو آب نشد



 اخباراقتصادی,خبرهای اقتصادی,بازار خودرو

گزارش‌ها از وضعیت بازار حاکی از آن است که همچنان بازار خودرو سرد و خرید و فروش در حداقل ممکن قرار دارد.

 به گزارش خبرآنلاین، رکود در بازار خودرو ادامه دارد؛ این در شرایطی است که سایر بازارها نیز به باور فعالان اقتصادی، در رکود قرار دارد و تغییری در خرید و فروش و معاملات دیده نمی‌شود.

 

نمایشگاه‌داران معتقدند که «بازار به همان شکل گذشته پیش می‌رود و قیمت‌ها نیز تغییر نکرده است.» فعالان بازار می‌گویند: «هم‌اکنون پیش‌بینی از وضعیت آینده بازار خودرو سخت است، اما امیدواریم که در شب عید این بازار تکان بخورد.»

 

در این شرایط، بررسی‌ها حاکی از آن است که روند کاهش قیمت خودروهای مدل ۹۵ در بازار خودرو آغاز شده است. به عبارتی، آغاز عرضه خودروهای مدل ۹۶ باعث شده تا استقبال خریداران از خودروهای مدل ۹۵ کاهش یابد و در نتیجه به دلیل کاهش تقاضا قیمت این محصولات کاهش یابد. در این رابطه فعالان بازار خودرو به کاهش میانگین ۲۰۰ تا ۳۰۰ هزار تومانی خودروهای مدل ۹۵ ای که مدل ۹۶ آنها وارد بازار شده، اشاره می‌کنند.

 

آن‌طور که نمایشگاه‌داران می‌گویند، در حال حاضر پژوپارس در بازار با قیمت 40 میلیون و 700 هزار تومان به فروش می‌رود. پژو207 جدید نیز 45 میلیون و 500 هزار تومان قیمت دارد.

 

از سوی دیگر، قیمت سمند سورن ELX توربو از سوی نمایشگاه‌داران 39 میلیون و 400 هزار تومان، رنو تندر E2 حدود 39 میلیون و 500 هزار تومان، رنوپارس تندر 41 میلیون و 100 هزار تومان اعلام می‌شود.

 

سایپا 111 SE نیز 21 میلیون و 100 هزار تومان و تیبا SX 24 میلیون و 900 هزار تومان است.

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

  سایر خبرهای داغ

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------